Woongebouwen: verschil tussen versies
k (Kleijnertje heeft pagina Huis hernoemd naar Woongebouwen: In het spel heet het woongebouwen en geen huis) |
|||
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 61: | Regel 61: | ||
|[[File:Culture_icon_elves.png|Cultuur]] | |[[File:Culture_icon_elves.png|Cultuur]] | ||
|[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | |[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | ||
| | |Hoeveelheid | ||
|[[File:undifReso.png|30px|Required Resources]] | |[[File:undifReso.png|30px|Required Resources]] | ||
|[[File:population_small_elves.png|Bevolking]] | |[[File:population_small_elves.png|Bevolking]] | ||
Regel 475: | Regel 475: | ||
|1000 | |1000 | ||
|17958/h | |17958/h | ||
|24h | |||
|- | |||
|42 [[File:Ch19.png|For this level on you will need to research the Prepared Residences in chapter 19]] | |||
|6x4 | |||
|2129 | |||
|31h | |||
|630K<br>58.000<br>70.000<br>70.000<br>60.000 | |||
|[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Unurium.png|30px|Unurium]]<br>[[File:Gds1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3.png|30px|Magical Goods]] | |||
|3600 | |||
|24.083/h | |||
|24h | |||
|- | |||
|43 [[File:Ch19.png|For this level on you will need to research the Optimally Prepared Residences in chapter 19]] | |||
|6x4 | |||
|874 | |||
|32h | |||
|640K<br>67.000<br>80.000<br>80.000<br>80.000 | |||
|[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Unurium.png|30px|Unurium]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Magical Goods]] | |||
|1500 | |||
|26.916/h | |||
|24h | |||
|- | |||
|44 [[File:Ch20.png|For this level on you will need to research the Inspired Residences in chapter 20]] | |||
|6x4 | |||
|923 | |||
|32h | |||
|3600K<br>75.000<br>90.000<br>90.000<br>90.000 | |||
|[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Unurium.png|30px|Unurium]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Rafined Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Precious Goods]] | |||
|1600 | |||
|30.083/h | |||
|24h | |||
|- | |||
|45 [[File:Ch20.png|For this level on you will need to research the Inspired Residences in chapter 20]] | |||
|6x4 | |||
|1100 | |||
|33h | |||
|4000K<br>84.000<br>101.000<br>101.000<br>101.000 | |||
|[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Unurium.png|30px|Unurium]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Rafined Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Precious Goods]] | |||
|1700 | |||
|33.583/h | |||
|24h | |24h | ||
|- | |- | ||
Regel 492: | Regel 532: | ||
|[[File:culture_icon.png|Cultuur]] | |[[File:culture_icon.png|Cultuur]] | ||
|[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | |[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | ||
| | |Hoeveelheid | ||
|[[File:undifReso.png|30px|Required Resources]] | |[[File:undifReso.png|30px|Required Resources]] | ||
|[[File:Population small humans.png|Bevolking]] | |[[File:Population small humans.png|Bevolking]] | ||
Regel 906: | Regel 946: | ||
|1000 | |1000 | ||
|17958/h | |17958/h | ||
|24h | |||
|- | |||
|42 [[File:Ch19.png|For this level on you will need to research the Prepared Residences in chapter 19]] | |||
|6x4 | |||
|2129 | |||
|31h | |||
|630K<br>58.000<br>70.000<br>70.000<br>60.000 | |||
|[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Unurium.png|30px|Unurium]]<br>[[File:Gds1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3.png|30px|Magical Goods]] | |||
|3600 | |||
|24.083/h | |||
|24h | |||
|- | |||
|43 [[File:Ch19.png|For this level on you will need to research the Optimally Prepared Residences in chapter 19]] | |||
|6x4 | |||
|874 | |||
|32h | |||
|640K<br>67.000<br>80.000<br>80.000<br>80.000 | |||
|[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Unurium.png|30px|Unurium]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Magical Goods]] | |||
|1500 | |||
|26.916/h | |||
|24h | |||
|- | |||
|44 [[File:Ch20.png|For this level on you will need to research the Inspired Residences in chapter 20]] | |||
|6x4 | |||
|923 | |||
|32h | |||
|3600K<br>75.000<br>90.000<br>90.000<br>90.000 | |||
|[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Unurium.png|30px|Unurium]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Rafined Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Precious Goods]] | |||
|1600 | |||
|30.083/h | |||
|24h | |||
|- | |||
|45 [[File:Ch20.png|For this level on you will need to research the Deeply Inspired Residences in chapter 20]] | |||
|6x4 | |||
|1100 | |||
|33h | |||
|4000K<br>84.000<br>101.000<br>101.000<br>101.000 | |||
|[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Unurium.png|30px|Unurium]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Rafined Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Precious Goods]] | |||
|1700 | |||
|33.583/h | |||
|24h | |24h | ||
|- | |- | ||
Regel 997: | Regel 1.077: | ||
|[[File:Elves_Residential_35.png|120px]] | |[[File:Elves_Residential_35.png|120px]] | ||
|- | |- | ||
! | !Niveau 36 | ||
! | !Niveau 37 | ||
! | !Niveau 38 | ||
! | !Niveau 39 | ||
! | !Niveau 40 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Elves_Residential_36.png|120px]] | |[[File:Elves_Residential_36.png|120px]] | ||
Regel 1.007: | Regel 1.087: | ||
|[[File:Elves_Residential_38.png|120px]] | |[[File:Elves_Residential_38.png|120px]] | ||
|[[File:Elves_Residential_39.png|120px]] | |[[File:Elves_Residential_39.png|120px]] | ||
| | |[[File:R_Elves_Residential_40.png|120px]] | ||
|- | |||
!Niveau 41 | |||
!Niveau 42 | |||
!Niveau 43 | |||
!Niveau 44 | |||
!Niveau 45 | |||
|- | |||
|[[File:R_Elves_Residential_41.png|120px]] | |||
|[[File:R_Elves_Residential_42.png|120px]] | |||
|[[File:R_Elves_Residential_43.png|120px]] | |||
|[[File:R_Elves_Residential_44.png|120px]] | |||
|[[File:R_Elves_Residential_45.png|120px]] | |||
|- | |- | ||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouwniveau om een groter plaatje te zien. | !colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouwniveau om een groter plaatje te zien. | ||
Regel 1.098: | Regel 1.190: | ||
|[[File:Humans_Residential_35.png|120px]] | |[[File:Humans_Residential_35.png|120px]] | ||
|- | |- | ||
! | !Niveau 36 | ||
! | !Niveau 37 | ||
! | !Niveau 38 | ||
! | !Niveau 39 | ||
! | !Niveau 40 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Humans_Residential_36.png|120px]] | |[[File:Humans_Residential_36.png|120px]] | ||
Regel 1.108: | Regel 1.200: | ||
|[[File:Humans_Residential_38.png|120px]] | |[[File:Humans_Residential_38.png|120px]] | ||
|[[File:Humans_Residential_39.png|120px]] | |[[File:Humans_Residential_39.png|120px]] | ||
| | |[[File:R_Humans_Residential_40.png|120px]] | ||
|- | |||
!Niveau 41 | |||
!Niveau 42 | |||
!Niveau 43 | |||
!Niveau 44 | |||
!Niveau 45 | |||
|- | |||
|[[File:R_Humans_Residential_41.png|120px]] | |||
|[[File:R_Humans_Residential_42.png|120px]] | |||
|[[File:R_Humans_Residential_43.png|120px]] | |||
|[[File:R_Humans_Residential_44.png|120px]] | |||
|[[File:R_Humans_Residential_45.png|120px]] | |||
|- | |- | ||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouwniveau om een groter plaatje te zien. | !colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouwniveau om een groter plaatje te zien. | ||
|} | |} |
Huidige versie van 17 sep 2022 om 06:08
|
Huis
Doel
Om bevolking in je stad te brengen, zal je Huizen moeten bouwen. Je bevolking heeft ze nodig om in te wonen en je kunt ze regelmatig bezoeken om Munten te innen in de vorm van belasting.
Huizen voorzien je van twee hele belangrijke spelonderdelen: Bevolking en Munten.
Bevolking wordt geleverd door Huizen. Hoe hoger het niveau van een huis, hoe meer bevolking het levert. Bevolking is nodig om andere gebouwen te bouwen dan huizen en voor het upgraden van deze gebouwen.
De bevolking die je ziet in de Bovenbalk is de "Beschikbare Bevolking", die berekend wordt door de "Werkende Bevolking" van de "Totale Bevolking" af te trekken.
- Totale bevolking is de som van alle bevolking die wordt geleverd door de huizen in een stad
- Werkende bevolking is de som van alle bevolking die wordt gebruikt door andere gebouwen dan huizen
Munten worden automatisch geproduceerd in Huizen, zonder dat je hiervoor opdracht hoeft te geven. Je zult enkel op de gebouwen moeten klikken om de Munten te innen en over te brengen naar je Muntenopslag. Munten zijn pas beschikbaar wanneer je ze geïnd hebt!
Houd je Munten altijd in balans! Je zult ze alleen kunnen innen zolang je opslag nog niet vol zit. Wanneer dit gebeurt, zal je eerst Munten moeten uitgeven voordat je weer nieuwe Munten kunt verzamelen. Wanneer je opslag vol zit, zal je er een rood symbool doorheen zien en worden je Munten grijs van kleur.
Je hebt Munten nodig om technologieën te ontgrendelen, te bouwen, Goederen te produceren, gebouwen te upgraden en expedities te doen op de Wereldkaart.
Hint: Als je Muntenopslag vol raakt, wil je misschien het Handelsgebouw bezoeken en een paar Munten uitgeven bij de Groothandelaar. Ook kun je je Stadhuis upgraden om je opslagcapaciteit te verhogen. |
Vereisten
Je kunt Huizen bouwen via het Gebouwenmenu. Een Huis heeft een wegverbinding nodig met het Stadhuis. Huizen kunnen worden verplaatst, verkocht en geüpgraded.
Upgrade
Het upgraden van een Huis naar het volgende niveau, zal een verhoging met zich meebrengen van:
- Het aantal Muntjes dat per keer wordt geproduceerd, dus je productie wordt efficiënter!
- De bevolking. Bevolking is erg belangrijk omdat je het nodig hebt voor het bouwen van andere gebouwen dan huizen en voor het upgraden van deze gebouwen.