Woongebouwen: verschil tussen versies
Regel 485: | Regel 485: | ||
|Niveau | |Niveau | ||
|colspan="3"|Vereisten | |colspan="3"|Vereisten | ||
|colspan=" | |colspan="2"|Kosten | ||
|colspan="3"|Voordelen | |colspan="3"|Voordelen | ||
|- | |- | ||
Regel 492: | Regel 492: | ||
|[[File:culture_icon.png|Cultuur]] | |[[File:culture_icon.png|Cultuur]] | ||
|[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | |[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | ||
| | |Amount | ||
|[[File: | |[[File:undifReso.png|30px|Required Resources]] | ||
|[[File:Population small humans.png|Bevolking]] | |[[File:Population small humans.png|Bevolking]] | ||
|[[File:coin_small.png|Munten productie/h]]/h | |[[File:coin_small.png|Munten productie/h]]/h | ||
|Maximum[[File:time_small.png|Maximale productieduur]] | |Maximum<br>[[File:time_small.png|Maximale productieduur]] | ||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
Regel 505: | Regel 503: | ||
|10s | |10s | ||
|200 | |200 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]] | ||
| | |||
|31 | |31 | ||
|88/h | |88/h | ||
Regel 516: | Regel 512: | ||
|3 | |3 | ||
|1m | |1m | ||
| | |1000<br>130 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
| | |||
| | |||
|4 | |4 | ||
|127/h | |127/h | ||
| | |5,5h | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
|2x2 | |2x2 | ||
|4 | |4 | ||
| | |1h 46m | ||
| | |3000<br>390 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
| | |||
| | |||
|5 | |5 | ||
|155/h | |155/h | ||
Regel 539: | Regel 531: | ||
|2x2 | |2x2 | ||
|6 | |6 | ||
| | |2h 13m | ||
| | |5600<br>720 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
| | |||
| | |||
|6 | |6 | ||
|184/h | |184/h | ||
| | |6,5 h | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Ch2.png|25px| | |5 [[File:Ch2.png|25px|For this level on you will need to research the Advanced Residence]] | ||
|3x2 | |3x2 | ||
|19 | |19 | ||
| | |2h 45m | ||
| | |8800<br>1100 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
| | |||
| | |||
|32 | |32 | ||
|328/h | |328/h | ||
Regel 563: | Regel 551: | ||
|3x2 | |3x2 | ||
|5 | |5 | ||
| | |3h 23m | ||
|12.000 | |12.000<br>1400 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
| | |||
| | |||
|10 | |10 | ||
|373/h | |373/h | ||
| | |7,5h | ||
|- | |- | ||
|7 | |7 | ||
|3x2 | |3x2 | ||
|4 | |4 | ||
| | |4h 08m | ||
|16.000 | |16.000<br>2000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
| | |||
| | |||
|12 | |12 | ||
|437/h | |437/h | ||
Regel 587: | Regel 571: | ||
|3x2 | |3x2 | ||
|5 | |5 | ||
| | |5h 00m | ||
|21.000 | |21.000<br>2600 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
| | |||
| | |||
|10 | |10 | ||
|482/h | |482/h | ||
| | |8,5h | ||
|- | |- | ||
|9 [[File:Ch3.png|25px| | |9 [[File:Ch3.png|25px|For this level on you will need to research the Superior Residence]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|57 | |57 | ||
| | |6h 00m | ||
|19.000 | |19.000<br>2600<br>100<br>110<br>95 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:good_crystal_small.png|Crystal]]<br>[[File:good_scrolls_small.png|Scrolls]]<br>[[File:good_silk_small.png|Silk]] | ||
| | |||
| | |||
|150 | |150 | ||
|1.088/h | |1.088/h | ||
Regel 611: | Regel 591: | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|9 | |9 | ||
| | |6h 11m | ||
|12.000 | |12.000<br>1900<br>60<br>65<br>55 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:good_elixir_small.png|Elixir]]<br>[[File:good_magic_dust_small.png|Magic Dust]] <br>[[File:good_gems_small.png|Gems]] | ||
| | |||
| | |||
|40 | |40 | ||
|1.157/h | |1.157/h | ||
Regel 624: | Regel 602: | ||
|9 | |9 | ||
|6h 36m | |6h 36m | ||
|42.000 | |42.000<br>5100<br>90<br>70<br>95 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:good_marble_small.png|Marble]]<br>[[File:good_steel_small.png|Steel]]<br>[[File:good_planks_small.png|Planks]] | ||
| | |||
| | |||
|40 | |40 | ||
|1.300/h | |1.300/h | ||
Regel 635: | Regel 611: | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|9 | |9 | ||
| | |6h 55m | ||
|41.000 | |41.000<br>5100<br>160<br>150<br>165 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:good_crystal_small.png|Crystal]]<br>[[File:good_scrolls_small.png|Scrolls]]<br>[[File:good_silk_small.png|Silk]] | ||
| | |||
| | |||
|40 | |40 | ||
|1.523/h | |1.523/h | ||
| | |10,5h | ||
|- | |- | ||
|13 | |13 | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|9 | |9 | ||
| | |7h 18m | ||
| | |1100<br>203<br>196<br>207 | ||
| | |[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:good_elixir_small.png|Elixir]]<br>[[File:good_magic_dust_small.png|Magic Dust]]<br>[[File:good_gems_small.png|Gems]] | ||
| | |||
|50 | |50 | ||
|1.636/h | |1.636/h | ||
Regel 659: | Regel 631: | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|10 | |10 | ||
| | |7h 31m | ||
|79.000 | |79.000<br>9200<br>190<br>200<br>180 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:good_marble_small.png|Marble]]<br>[[File:good_steel_small.png|Steel]]<br>[[File:good_planks_small.png|Planks]] | ||
| | |||
| | |||
|60 | |60 | ||
|1.826/h | |1.826/h | ||
| | |11,5h | ||
|- | |- | ||
|15 | |15 | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|9 | |9 | ||
| | |7h 48m | ||
|10.000 | |10.000<br>3000<br>265<br>275<br>270 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:good_elixir_small.png|Elixir]]<br>[[File:good_magic_dust_small.png|Magic Dust]]<br>[[File:good_gems_small.png|Gems]] | ||
| | |||
| | |||
|70 | |70 | ||
|2.083/h | |2.083/h | ||
|12h | |12h | ||
|- | |- | ||
|16 [[File:Ch6.png|25px| | |16 [[File:Ch6.png|25px|For this level on you will need to research the Dwarven Style Residence]] | ||
|5x2 | |5x2 | ||
|38 | |38 | ||
|6h 37m | |6h 37m | ||
|73.000 | |73.000<br>9000<br>450<br>460<br>470 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:good_crystal_small.png|Crystal]]<br>[[File:good_scrolls_small.png|Scrolls]]<br>[[File:good_silk_small.png|Silk]] | ||
| | |||
| | |||
|20 | |20 | ||
|2.160/h | |2.160/h | ||
Regel 696: | Regel 662: | ||
|21 | |21 | ||
|6h 45m | |6h 45m | ||
| | |9000<br>3300<br>410<br>432<br>420 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:good_elixir_small.png|Elixir]]<br>[[File:good_magic_dust_small.png|Magic Dust]]<br>[[File:good_gems_small.png|Gems]] | ||
| | |||
| | |||
|30 | |30 | ||
|2.230/h | |2.230/h | ||
|13h | |13h | ||
|- | |- | ||
|18 [[File:Ch7.png|25px| | |18 [[File:Ch7.png|25px|For this level on you will need to research the Fairy Style Residence]] | ||
|5x2 | |5x2 | ||
|23 | |23 | ||
| | |12h 13m | ||
|469.000 | |469.000<br>29.200<br>1000<br>1200 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Crafted Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|30 | |30 | ||
|2.340/h | |2.340/h | ||
| | |13h30m | ||
|- | |- | ||
|19 | |19 | ||
|5x2 | |5x2 | ||
|25 | |25 | ||
| | |12h 30m | ||
|395.000 | |395.000<br>20.800<br>1500<br>1100 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds2p1.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p1.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|40 | |40 | ||
|2.457/h | |2.457/h | ||
|14h | |14h | ||
|- | |- | ||
|20 [[File:Ch8.png|25px| | |20 [[File:Ch8.png|25px|For this level on you will need to research the Orcs Style Residence]] | ||
| | |4X3 | ||
|85 | |85 | ||
| | |13h53m | ||
|546.000 | |546.000<br>31.000<br>1800<br>1300 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|170 | |170 | ||
|3.103/h | |3.103/h | ||
Regel 744: | Regel 702: | ||
|34 | |34 | ||
|14h03m | |14h03m | ||
|545.000 | |545.000<br>29.700<br>1600<br>1450 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p1.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|50 | |50 | ||
|3.266/h | |3.266/h | ||
|15h | |15h | ||
|- | |- | ||
|22 [[File:Ch9.png|25px| | |22 [[File:Ch9.png|25px|For this level on you will need to research the Woodelves Style Residence]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|44 | |44 | ||
|14h13m | |14h13m | ||
|589.000 | |589.000<br>32.800<br>1600<br>1800<br>1300 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p1.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|190 | |190 | ||
|3.445/h | |3.445/h | ||
Regel 768: | Regel 722: | ||
|47 | |47 | ||
|14h22m | |14h22m | ||
|615.000 | |615.000<br>34.000<br>2000<br>1750<br>1500 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|110 | |110 | ||
|3.631/h | |3.631/h | ||
|16h | |16h | ||
|- | |- | ||
|24 [[File:Ch10.png| | |24 [[File:Ch10.png|For this level on you will need to research the Sorcerers Style Residence in chapter 10]] | ||
|3x5 | |3x5 | ||
|181 | |181 | ||
|18h 6m | |18h 6m | ||
|800.000 | |800.000<br>44.200<br>2200<br>2400<br>2100 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p1.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|450 | |450 | ||
|4.763/h | |4.763/h | ||
|16h 30m | |16h 30m | ||
|- | |- | ||
|25 | |25 | ||
Regel 794: | Regel 742: | ||
|68 | |68 | ||
|18h 12m | |18h 12m | ||
|860.000 | |860.000<br>48.200<br>2200<br>1000<br>1700 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Magical Goods]]<br>[[File:Gds3p1.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|170 | |170 | ||
|5.023/h | |5.023/h | ||
|17h | |17h | ||
|- | |- | ||
|26 [[File:Ch11.png| | |26 [[File:Ch11.png|For this level on you will need to research the Halfling Style Residence in chapter 11]] | ||
|3x5 | |3x5 | ||
|76 | |76 | ||
|18h 21m | |18h 21m | ||
|1.080.000 | |1.080.000<br>68.200<br>1200<br>2000<br>2700 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2.png|30px|Crafted Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|180 | |180 | ||
|5.302/h | |5.302/h | ||
Regel 819: | Regel 762: | ||
|83 | |83 | ||
|18h 27m | |18h 27m | ||
|920.000 | |920.000<br>50.200<br>3700<br>3000<br>2700 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Crafted Goods]] <br>[[File:Gds3p2.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|200 | |200 | ||
|5.611/h | |5.611/h | ||
Regel 831: | Regel 772: | ||
|158 | |158 | ||
|19h 51m | |19h 51m | ||
|1.050.000 | |1.050.000<br>58.400<br>2900<br>3500<br>2900 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p1.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|400 | |400 | ||
|6.324/h | |6.324/h | ||
Regel 843: | Regel 782: | ||
|108 | |108 | ||
|19h 58m | |19h 58m | ||
|1.050.000 | |1.050.000<br>55.300<br>2600<br>3100<br>4100 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p1.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|200 | |200 | ||
|6.631/h | |6.631/h | ||
Regel 855: | Regel 792: | ||
|120 | |120 | ||
|20h 08m | |20h 08m | ||
|1.100.000 | |1.100.000<br>58.600<br>3700<br>3600<br>4200 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|300 | |300 | ||
|7.025/h | |7.025/h | ||
Regel 867: | Regel 802: | ||
|131 | |131 | ||
|20h 15m | |20h 15m | ||
|1.170.000 | |1.170.000<br>63000<br>4100<br>3000<br>4500 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p1.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p1.png|30px|Magical Goods]] | ||
| | |||
| | |||
|300 | |300 | ||
|7.399/h | |7.399/h | ||
Regel 879: | Regel 812: | ||
|49 | |49 | ||
|19h 08m | |19h 08m | ||
|1.140.000 | |1.140.000<br>60.000<br>5300<br>5000<br>4200 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p1.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|100 | |100 | ||
|7.463/h | |7.463/h | ||
Regel 891: | Regel 822: | ||
|150 | |150 | ||
|19h 15m | |19h 15m | ||
|1.190.000 | |1.190.000<br>63.000<br>5400<br>5600<br>4500 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|400 | |400 | ||
|7.761/h | |7.761/h | ||
Regel 903: | Regel 832: | ||
|209 | |209 | ||
|20h 30m | |20h 30m | ||
|150K<br>30K<br>5000<br>4000<br>3000 | |||
|150K | |[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Gr7_moonstone.png|30px|Moonstone]]<br>[[File:Gr7_Platinum.png|30px|Platinum]]<br>[[File:Gr7_Gum.png|30px|Elven Tree Gum]] | ||
| | |||
| | |||
|400 | |400 | ||
|8.186/h | |8.186/h | ||
Regel 915: | Regel 842: | ||
|236 | |236 | ||
|20h 45m | |20h 45m | ||
|165K<br>35K<br>6000<br>5000<br>4000 | |||
|165K | |[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Gr7_moonstone.png|30px|Moonstone]]<br>[[File:Gr7_Platinum.png|30px|Platinum]]<br>[[File:Gr7_Gum.png|30px|Elven Tree Gum]] | ||
| | |||
| | |||
|400 | |400 | ||
|8.651/h | |8.651/h | ||
Regel 927: | Regel 852: | ||
|1480 | |1480 | ||
|21h | |21h | ||
| | |260K<br>51K<br>24.000<br>24.000<br>24.000 | ||
| | |[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:good_marble_small.png|Marble]]<br>[[File:good_steel_small.png|Steel]]<br>[[File:good_planks_small.png|Planks]] | ||
| | |||
| | |||
|2100 | |2100 | ||
|12.272/h | |12.272/h | ||
Regel 939: | Regel 862: | ||
|1041 | |1041 | ||
|22h | |22h | ||
| | |310K<br>63K<br>29.000<br>29.000<br>29.000 | ||
| | |[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:good_marble_small.png|Marble]]<br>[[File:good_steel_small.png|Steel]]<br>[[File:good_planks_small.png|Planks]] | ||
| | |||
| | |||
|700 | |700 | ||
|12.954/h | |12.954/h | ||
Regel 951: | Regel 872: | ||
|460 | |460 | ||
|28h | |28h | ||
| | |345K<br>40.000<br>35.000<br>30.000<br>19.100 | ||
| | |[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Magical Goods]]<br>[[File:Unurium.png|30px|Unurium]] | ||
| | |||
|900 | |900 | ||
|13.531/h | |13.531/h | ||
Regel 963: | Regel 882: | ||
|499 | |499 | ||
|29h | |29h | ||
| | |345K<br>45.000<br>40.000<br>35.000<br>22.000 | ||
| | |[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p1.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3.png|30px|Magical Goods]]<br>[[File:Unurium.png|30px|Unurium]] | ||
| | |||
|800 | |800 | ||
|14.416/h | |14.416/h | ||
|23h 30m | |23h 30m | ||
|- | |||
|40 [[File:Ch18.png|For this level on you will need to research the Authentic Residences in chapter 18]] | |||
|4x5 | |||
|548 | |||
|30h | |||
|389K<br>32.000<br>50.000<br>50.000<br>40.000 | |||
|[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Unurium.png|30px|Unurium]]<br>[[File:Gds1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3.png|30px|Magical Goods]] | |||
|900 | |||
|16.083/h | |||
|24h | |||
|- | |||
|41 [[File:Ch18.png|For this level on you will need to research the Refined Authentic Residences in chapter 18]] | |||
|4x5 | |||
|602 | |||
|30h | |||
|443K<br>37.000<br>60.000<br>60.000<br>45.000 | |||
|[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Unurium.png|30px|Unurium]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Magical Goods]] | |||
|1000 | |||
|17958/h | |||
|24h | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Versie van 30 apr 2021 14:57
|
Huis
Doel
Om bevolking in je stad te brengen, zal je Huizen moeten bouwen. Je bevolking heeft ze nodig om in te wonen en je kunt ze regelmatig bezoeken om Munten te innen in de vorm van belasting.
Huizen voorzien je van twee hele belangrijke spelonderdelen: Bevolking en Munten.
Bevolking wordt geleverd door Huizen. Hoe hoger het niveau van een huis, hoe meer bevolking het levert. Bevolking is nodig om andere gebouwen te bouwen dan huizen en voor het upgraden van deze gebouwen.
De bevolking die je ziet in de Bovenbalk is de "Beschikbare Bevolking", die berekend wordt door de "Werkende Bevolking" van de "Totale Bevolking" af te trekken.
- Totale bevolking is de som van alle bevolking die wordt geleverd door de huizen in een stad
- Werkende bevolking is de som van alle bevolking die wordt gebruikt door andere gebouwen dan huizen
Munten worden automatisch geproduceerd in Huizen, zonder dat je hiervoor opdracht hoeft te geven. Je zult enkel op de gebouwen moeten klikken om de Munten te innen en over te brengen naar je Muntenopslag. Munten zijn pas beschikbaar wanneer je ze geïnd hebt!
Houd je Munten altijd in balans! Je zult ze alleen kunnen innen zolang je opslag nog niet vol zit. Wanneer dit gebeurt, zal je eerst Munten moeten uitgeven voordat je weer nieuwe Munten kunt verzamelen. Wanneer je opslag vol zit, zal je er een rood symbool doorheen zien en worden je Munten grijs van kleur.
Je hebt Munten nodig om technologieën te ontgrendelen, te bouwen, Goederen te produceren, gebouwen te upgraden en expedities te doen op de Wereldkaart.
Hint: Als je Muntenopslag vol raakt, wil je misschien het Handelsgebouw bezoeken en een paar Munten uitgeven bij de Groothandelaar. Ook kun je je Stadhuis upgraden om je opslagcapaciteit te verhogen. |
Vereisten
Je kunt Huizen bouwen via het Gebouwenmenu. Een Huis heeft een wegverbinding nodig met het Stadhuis. Huizen kunnen worden verplaatst, verkocht en geüpgraded.
Upgrade
Het upgraden van een Huis naar het volgende niveau, zal een verhoging met zich meebrengen van:
- Het aantal Muntjes dat per keer wordt geproduceerd, dus je productie wordt efficiënter!
- De bevolking. Bevolking is erg belangrijk omdat je het nodig hebt voor het bouwen van andere gebouwen dan huizen en voor het upgraden van deze gebouwen.