Woongebouwen: verschil tussen versies
Regel 50: | Regel 50: | ||
====Huizen Elven==== | ====Huizen Elven==== | ||
{| style="text-align: center" | {| style="text-align: center" | ||
!colspan=" | !colspan="11"|Huizen informatie Elfen | ||
|- | |- | ||
|Niveau | |Niveau | ||
|colspan="3"|Vereisten | |colspan="3"|Vereisten | ||
|colspan=" | |colspan="4"|Kosten | ||
|colspan="3"|Voordelen | |colspan="3"|Voordelen | ||
|- | |- | ||
Regel 63: | Regel 63: | ||
|[[File:coin_small.png|Munten]] | |[[File:coin_small.png|Munten]] | ||
|[[File:supply_small.png|Voorraden]] | |[[File:supply_small.png|Voorraden]] | ||
|[[File:Mana.png|20px|Mana]] | |||
|[[File:goods_small.png|Extra goederen]] | |[[File:goods_small.png|Extra goederen]] | ||
|[[File:population_small_elves.png|Bevolking]] | |[[File:population_small_elves.png|Bevolking]] | ||
Regel 74: | Regel 75: | ||
|200 | |200 | ||
|0 | |0 | ||
| | |||
| | | | ||
|31 | |31 | ||
Regel 85: | Regel 87: | ||
|900 | |900 | ||
|110 | |110 | ||
| | |||
| | | | ||
|4 | |4 | ||
Regel 96: | Regel 99: | ||
|2.600 | |2.600 | ||
|330 | |330 | ||
| | |||
| | | | ||
|5 | |5 | ||
Regel 107: | Regel 111: | ||
|4.700 | |4.700 | ||
|610 | |610 | ||
| | |||
| | | | ||
|28 | |28 | ||
Regel 118: | Regel 123: | ||
|6.700 | |6.700 | ||
|850 | |850 | ||
| | |||
| | | | ||
|10 | |10 | ||
Regel 129: | Regel 135: | ||
|9.800 | |9.800 | ||
|1.200 | |1.200 | ||
| | |||
| | | | ||
|10 | |10 | ||
Regel 140: | Regel 147: | ||
|13.000 | |13.000 | ||
|1.500 | |1.500 | ||
| | |||
| | | | ||
|12 | |12 | ||
Regel 151: | Regel 159: | ||
|16.000 | |16.000 | ||
|2.000 | |2.000 | ||
| | |||
| | | | ||
|70 | |70 | ||
Regel 162: | Regel 171: | ||
|12.000 | |12.000 | ||
|1.700 | |1.700 | ||
|85[[File:good_crystal_small.png|Kristal]] 80[[File:good_scrolls_small.png|Boekrollen]] 90[[File:good_silk_small.png|Zijde]] | | | ||
|85[[File:good_crystal_small.png|Kristal]]<br/> 80[[File:good_scrolls_small.png|Boekrollen]]<br/> 90[[File:good_silk_small.png|Zijde]] | |||
|20 | |20 | ||
|811/h | |811/h | ||
Regel 173: | Regel 183: | ||
|13.000 | |13.000 | ||
|1.900 | |1.900 | ||
|40[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 35[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 45[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | | | ||
|40[[File:good_elixir_small.png|Elixer]]<br/> 35[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]]<br/> 45[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | |||
|30 | |30 | ||
|905/h | |905/h | ||
Regel 184: | Regel 195: | ||
|31.000 | |31.000 | ||
|3.800 | |3.800 | ||
|65[[File:good_marble_small.png|Marmer]] 60[[File:good_steel_small.png|Staal]] 70[[File:good_planks_small.png|Hout]] | | | ||
|65[[File:good_marble_small.png|Marmer]]<br/> 60[[File:good_steel_small.png|Staal]]<br/> 70[[File:good_planks_small.png|Hout]] | |||
|30 | |30 | ||
|1.000/h | |1.000/h | ||
Regel 195: | Regel 207: | ||
|31.000 | |31.000 | ||
|3.800 | |3.800 | ||
|110[[File:good_crystal_small.png|Kristal]] 115[[File:good_scrolls_small.png|Boekrollen]] 100[[File:good_silk_small.png|Zijde]] | | | ||
|110[[File:good_crystal_small.png|Kristal]]<br/> 115[[File:good_scrolls_small.png|Boekrollen]]<br/> 100[[File:good_silk_small.png|Zijde]] | |||
|40 | |40 | ||
|1.142/h | |1.142/h | ||
Regel 206: | Regel 219: | ||
|0 | |0 | ||
|800 | |800 | ||
|149[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 140[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 155[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | | | ||
|149[[File:good_elixir_small.png|Elixer]]<br/> 140[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]]<br/> 155[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | |||
|40 | |40 | ||
|1.272/h | |1.272/h | ||
Regel 217: | Regel 231: | ||
|58.000 | |58.000 | ||
|6.700 | |6.700 | ||
|145[[File:good_marble_small.png|Marmer]] 140[[File:good_steel_small.png|Staal]] 135[[File:good_planks_small.png|Hout]] | | | ||
|145[[File:good_marble_small.png|Marmer]]<br/> 140[[File:good_steel_small.png|Staal]]<br/> 135[[File:good_planks_small.png|Hout]] | |||
|40 | |40 | ||
|1.391/h | |1.391/h | ||
Regel 228: | Regel 243: | ||
|7.000 | |7.000 | ||
|1.700 | |1.700 | ||
|203[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 220[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 198[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | | | ||
|203[[File:good_elixir_small.png|Elixer]]<br/> 220[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]]<br/> 198[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | |||
|50 | |50 | ||
|1.500/h | |1.500/h | ||
Regel 239: | Regel 255: | ||
|53.600 | |53.600 | ||
|6.690 | |6.690 | ||
|380[[File:good_crystal_small.png|Kristal]] 390[[File:good_scrolls_small.png|Boekrollen]] 400[[File:good_silk_small.png|Zijde]] | | | ||
|380[[File:good_crystal_small.png|Kristal]]<br/> 390[[File:good_scrolls_small.png|Boekrollen]]<br/> 400[[File:good_silk_small.png|Zijde]] | |||
|20 | |20 | ||
|1.680/h | |1.680/h | ||
Regel 250: | Regel 267: | ||
|0 | |0 | ||
|1.800 | |1.800 | ||
|348[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 335[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 360[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | | | ||
|348[[File:good_elixir_small.png|Elixer]]<br/> 335[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]]<br/>360[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | |||
|30 | |30 | ||
|1.769/h | |1.769/h | ||
Regel 261: | Regel 279: | ||
|373.000 | |373.000 | ||
|23.100 | |23.100 | ||
|850[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]] | | | ||
|850[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]]<br/> | |||
1020[[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]] | 1020[[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]] | ||
|40 | |40 | ||
Regel 273: | Regel 292: | ||
|312.000 | |312.000 | ||
|16.300 | |16.300 | ||
|1250 [[File:Gds2p1.png|Waardevolle goederen]] | | | ||
|1250 [[File:Gds2p1.png|Waardevolle goederen]]<br/> | |||
900[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | 900[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | ||
|40 | |40 | ||
Regel 285: | Regel 305: | ||
|545.000 | |545.000 | ||
|30.900 | |30.900 | ||
|1.800[[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]] | | | ||
|1.800[[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]]<br/> | |||
1.300[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | 1.300[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | ||
|300 | |300 | ||
Regel 298: | Regel 319: | ||
|545.000 | |545.000 | ||
|29.700 | |29.700 | ||
|1.600 [[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]] 1.450[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | | | ||
|1.600 [[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]]<br/> 1.450[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | |||
|50 | |50 | ||
|3.246/h | |3.246/h | ||
Regel 309: | Regel 331: | ||
|589.000 | |589.000 | ||
|32.800 | |32.800 | ||
|1.600 [[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]] 1.800[[File:Gds2.png|Waardevolle goederen]] | | | ||
|1.600 [[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]]<br/> 1.800[[File:Gds2.png|Waardevolle goederen]]<br/> | |||
1.800[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | 1.800[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | ||
|190 | |190 | ||
Regel 321: | Regel 344: | ||
|614.000 | |614.000 | ||
|34.000 | |34.000 | ||
|2.000 [[File:Gds1.png|Basisgoederen]] 1.750[[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]] | | | ||
|2.000 [[File:Gds1.png|Basisgoederen]]<br/> 1.750[[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]]<br/> | |||
1.500[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | 1.500[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | ||
|110 | |110 | ||
Regel 333: | Regel 357: | ||
|800.000 | |800.000 | ||
|44.200 | |44.200 | ||
|2.200 [[File:Gds1.png|Basisgoederen]]2.400[[File:Gds2.png|Waardevolle goederen]] | | | ||
|2.200 [[File:Gds1.png|Basisgoederen]]<br/>2.400[[File:Gds2.png|Waardevolle goederen]]<br/> | |||
2.100[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | 2.100[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | ||
|450 | |450 | ||
Regel 345: | Regel 370: | ||
|860.000 | |860.000 | ||
|48.200 | |48.200 | ||
|2.200 [[File:Gds1.png|Basisgoederen]] 1.000[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | | | ||
|2.200 [[File:Gds1.png|Basisgoederen]]<br/> 1.000[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]]<br/> | |||
1.700[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | 1.700[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | ||
|170 | |170 | ||
Regel 357: | Regel 383: | ||
|1.080.000 | |1.080.000 | ||
|68.200 | |68.200 | ||
|1.200[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]] 2.000[[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]] 2.700[[File:Gds2.png|Waardevolle goederen]] | | | ||
|1.200[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]]<br/> 2.000[[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]]<br/> 2.700[[File:Gds2.png|Waardevolle goederen]] | |||
|180 | |180 | ||
|5.302/h | |5.302/h | ||
Regel 368: | Regel 395: | ||
|920.000 | |920.000 | ||
|50.200 | |50.200 | ||
|3.700[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]] 3.000[[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]] 2.700[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | | | ||
|3.700[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]]<br/> 3.000[[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]]<br/> 2.700[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | |||
|200 | |200 | ||
|5.611/h | |5.611/h | ||
Regel 379: | Regel 407: | ||
|1.050.000 | |1.050.000 | ||
|58.400 | |58.400 | ||
|2.900[[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]] 3.500[[File:Gds2p1.png|Waardevolle goederen]] 2.900[[File:Gds3.png|Zeldzame goederen]] | | | ||
|2.900[[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]]<br/> 3.500[[File:Gds2p1.png|Waardevolle goederen]]<br/> 2.900[[File:Gds3.png|Zeldzame goederen]] | |||
|400 | |400 | ||
|6.324/h | |6.324/h | ||
Regel 390: | Regel 419: | ||
|1.050.000 | |1.050.000 | ||
|55.300 | |55.300 | ||
|2.600[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]] 3.100[[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]] 4.100[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | | | ||
|2.600[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]]<br/> 3.100[[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]]<br/> 4.100[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | |||
|200 | |200 | ||
|6.631/h | |6.631/h | ||
Regel 401: | Regel 431: | ||
|1.100.000 | |1.100.000 | ||
|58.600 | |58.600 | ||
|3.700[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]] 3.600[[File:Gds2.png |Waardevolle goederen]] 4.200[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | | | ||
|3.700[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]]<br/> 3.600[[File:Gds2.png |Waardevolle goederen]]<br/> 4.200[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | |||
|300 | |300 | ||
|7.025/h | |7.025/h | ||
Regel 412: | Regel 443: | ||
|1.170.000 | |1.170.000 | ||
|63.000 | |63.000 | ||
|4.100[[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]] 3.000[[File:Gds2p1.png|Waardevolle goederen]] 4.500[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | | | ||
|4.100[[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]]<br/> 3.000[[File:Gds2p1.png|Waardevolle goederen]]<br/> 4.500[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | |||
|300 | |300 | ||
|7.399/h | |7.399/h | ||
Regel 423: | Regel 455: | ||
|1.140.000 | |1.140.000 | ||
|60.000 | |60.000 | ||
|5.300[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]] 5.000[[File:Gds2p1.png |Waardevolle goederen]] 4.200[[File:Gds3.png|Zeldzame goederen]] | | | ||
|5.300[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]]<br/> 5.000[[File:Gds2p1.png |Waardevolle goederen]]<br/> 4.200[[File:Gds3.png|Zeldzame goederen]] | |||
|100 | |100 | ||
|7.463/h | |7.463/h | ||
Regel 434: | Regel 467: | ||
|1.190.000 | |1.190.000 | ||
|63.000 | |63.000 | ||
|5.400[[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]] 5.600[[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]] 4.500[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | | | ||
|5.400[[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]]<br/> 5.600[[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]]<br/> 4.500[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | |||
|400 | |400 | ||
|7.761/h | |7.761/h | ||
|21h | |21h | ||
|- | |||
|34 [[File:Ch15.png|25px|For this level on you will need to research the Elvenar Technology Residences 1 and 2 in chapter 15]] | |||
|5x3 | |||
|209 | |||
|20h 30m | |||
| | |||
|150K | |||
|30K | |||
|5.000[[File:Gr7_moonstone.png|30px|Moonstone]]<br/> 4.000[[File:Gr7_Platinum.png|30px|Platinum]]<br/> 3.000[[File:Gr7_Gum.png|30px|Elven Tree Gum]] | |||
|400 | |||
|8.186/h | |||
|21h 30m | |||
|- | |||
|35 | |||
|5x3 | |||
|236 | |||
|20h 45m | |||
| | |||
|165K | |||
|35K | |||
|6.000[[File:Gr7_moonstone.png|30px|Moonstone]]<br/> 5.000[[File:Gr7_Platinum.png|30px|Platinum]]<br/> 4.000[[File:Gr7_Gum.png|30px|Elven Tree Gum]] | |||
|400 | |||
|8.651/h | |||
|21h 30m | |||
|} | |} | ||
Versie van 20 okt 2019 19:35
|
Huis
Doel
Om bevolking in je stad te brengen, zal je Huizen moeten bouwen. Je bevolking heeft ze nodig om in te wonen en je kunt ze regelmatig bezoeken om Munten te innen in de vorm van belasting.
Huizen voorzien je van twee hele belangrijke spelonderdelen: Bevolking en Munten.
Bevolking wordt geleverd door Huizen. Hoe hoger het niveau van een huis, hoe meer bevolking het levert. Bevolking is nodig om andere gebouwen te bouwen dan huizen en voor het upgraden van deze gebouwen.
De bevolking die je ziet in de Bovenbalk is de "Beschikbare Bevolking", die berekend wordt door de "Werkende Bevolking" van de "Totale Bevolking" af te trekken.
- Totale bevolking is de som van alle bevolking die wordt geleverd door de huizen in een stad
- Werkende bevolking is de som van alle bevolking die wordt gebruikt door andere gebouwen dan huizen
Munten worden automatisch geproduceerd in Huizen, zonder dat je hiervoor opdracht hoeft te geven. Je zult enkel op de gebouwen moeten klikken om de Munten te innen en over te brengen naar je Muntenopslag. Munten zijn pas beschikbaar wanneer je ze geïnd hebt!
Houd je Munten altijd in balans! Je zult ze alleen kunnen innen zolang je opslag nog niet vol zit. Wanneer dit gebeurt, zal je eerst Munten moeten uitgeven voordat je weer nieuwe Munten kunt verzamelen. Wanneer je opslag vol zit, zal je er een rood symbool doorheen zien en worden je Munten grijs van kleur.
Je hebt Munten nodig om technologieën te ontgrendelen, te bouwen, Goederen te produceren, gebouwen te upgraden en expedities te doen op de Wereldkaart.
Hint: Als je Muntenopslag vol raakt, wil je misschien het Handelsgebouw bezoeken en een paar Munten uitgeven bij de Groothandelaar. Ook kun je je Stadhuis upgraden om je opslagcapaciteit te verhogen. |
Vereisten
Je kunt Huizen bouwen via het Gebouwenmenu. Een Huis heeft een wegverbinding nodig met het Stadhuis. Huizen kunnen worden verplaatst, verkocht en geüpgraded.
Upgrade
Het upgraden van een Huis naar het volgende niveau, zal een verhoging met zich meebrengen van:
- Het aantal Muntjes dat per keer wordt geproduceerd, dus je productie wordt efficiënter!
- De bevolking. Bevolking is erg belangrijk omdat je het nodig hebt voor het bouwen van andere gebouwen dan huizen en voor het upgraden van deze gebouwen.