Werkplaats: verschil tussen versies
Regel 277: | Regel 277: | ||
====Werkplaats Mensen==== | ====Werkplaats Mensen==== | ||
{| style="text-align: center" | {| style="text-align: center" | ||
!colspan=" | !colspan="9"|Werkplaats Informatie Mensen | ||
|- | |- | ||
|Niveau | |Niveau | ||
|colspan="4"|Vereisten | |colspan="4"|Vereisten | ||
|colspan=" | |colspan="3"|Kosten | ||
|colspan="1"|Voordelen | |colspan="1"|Voordelen | ||
|- | |- | ||
Regel 291: | Regel 291: | ||
|[[File:coin_small.png|Munten]] | |[[File:coin_small.png|Munten]] | ||
|[[File:supply_small.png|Voorraden]] | |[[File:supply_small.png|Voorraden]] | ||
|[[File:Orcs.png|24px|Orks]] | |||
|[[File:supply_small.png|Voorraden]]Productie | |[[File:supply_small.png|Voorraden]]Productie | ||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
Regel 301: | Regel 301: | ||
|500 | |500 | ||
|0 | |0 | ||
| | |||
|29/h | |29/h | ||
|- | |- | ||
Regel 310: | Regel 311: | ||
|3.800 | |3.800 | ||
|94 | |94 | ||
| | |||
|53/h | |53/h | ||
|- | |- | ||
Regel 319: | Regel 321: | ||
|14.000 | |14.000 | ||
|330 | |330 | ||
| | |||
|74/h | |74/h | ||
|- | |- | ||
Regel 328: | Regel 331: | ||
|29.000 | |29.000 | ||
|700 | |700 | ||
| | |||
|94/h | |94/h | ||
|- | |- | ||
Regel 337: | Regel 341: | ||
|43.000 | |43.000 | ||
|1.000 | |1.000 | ||
| | |||
|113/h | |113/h | ||
|- | |- | ||
Regel 346: | Regel 351: | ||
|63.000 | |63.000 | ||
|1.500 | |1.500 | ||
| | |||
|131/h | |131/h | ||
|- | |- | ||
Regel 355: | Regel 361: | ||
|84.000 | |84.000 | ||
|1.900 | |1.900 | ||
| | |||
|223/h | |223/h | ||
|- | |- | ||
Regel 364: | Regel 371: | ||
|110.000 | |110.000 | ||
|2.600 | |2.600 | ||
| | |||
|249/h | |249/h | ||
|- | |- | ||
Regel 373: | Regel 381: | ||
|140.000 | |140.000 | ||
|3.200 | |3.200 | ||
| | |||
|274/h | |274/h | ||
|- | |- | ||
Regel 382: | Regel 391: | ||
|180.000 | |180.000 | ||
|4.100 | |4.100 | ||
| | |||
|298/h | |298/h | ||
|- | |- | ||
Regel 391: | Regel 401: | ||
|220.000 | |220.000 | ||
|4.900 | |4.900 | ||
| | |||
|644/h | |644/h | ||
|- | |- | ||
Regel 400: | Regel 411: | ||
|270.000 | |270.000 | ||
|6.000 | |6.000 | ||
| | |||
|691/h | |691/h | ||
|- | |- | ||
Regel 409: | Regel 421: | ||
|320.000 | |320.000 | ||
|7.000 | |7.000 | ||
| | |||
|738/h | |738/h | ||
|- | |- | ||
Regel 418: | Regel 431: | ||
|380.000 | |380.000 | ||
|8.200 | |8.200 | ||
| | |||
|783/h | |783/h | ||
|- | |- | ||
Regel 427: | Regel 441: | ||
|440.000 | |440.000 | ||
|9.600 | |9.600 | ||
| | |||
|828/h | |828/h | ||
|- | |- | ||
Regel 436: | Regel 451: | ||
|722.000 | |722.000 | ||
|15.900 | |15.900 | ||
| | |||
|1.090/h | |1.090/h | ||
|- | |- | ||
Regel 445: | Regel 461: | ||
|895.000 | |895.000 | ||
|20.000 | |20.000 | ||
| | |||
|1.160/h | |1.160/h | ||
|- | |- | ||
Regel 454: | Regel 471: | ||
|1.310.000 | |1.310.000 | ||
|32.400 | |32.400 | ||
| | |||
|1.470/h | |1.470/h | ||
|- | |- | ||
Regel 463: | Regel 481: | ||
|1.390.000 | |1.390.000 | ||
|34.600 | |34.600 | ||
| | |||
|1.550/h | |1.550/h | ||
|- | |- | ||
|20 [[File:Orcs.png|15px|Voor dit level en verder zal je Werkplaats in Orksstijl moeten onderzoeken]] | |||
|6x3 | |||
|101 | |||
|51 | |||
|18h 14m | |||
|1.470.000 | |||
|36.700 | |||
|1680 | |||
|1.640/h | |||
|- | |||
|21 | |||
|6x3 | |||
|109 | |||
|56 | |||
|18h 18m | |||
|1.560.000 | |||
|38.800 | |||
|1910 | |||
|1.740/h | |||
|} | |} | ||
Versie van 31 jul 2016 21:29
|
Werkplaats
Doel
Werkplaatsen zijn, samen met huizen, cruciale gebouwen voor je stad, omdat ze primaire grondstoffen produceren: Voorraden. Je Arbeiders hebben Voorraden nodig voor het bouwen en upgraden van andere gebouwen dan huizen. Voorraden zijn ook nodig voor het ontgrendelen van technologieën, produceren van Goederen, upgraden van gebouwen en het trainen van Militaire Eenheden.
Je kunt uit 6 verschillende opties kiezen om een Voorradenproductie te starten. Iedere optie heeft een eigen productietijd en -uitkomst.
Wanneer je een productie hebt gestart, zul je een voortgangsbalk te zien krijgen.
Als je om welke reden dan ook, je productie zou willen annuleren, kun je op je Werkplaats klikken en de optie "Productie annuleren" gebruiken in het tabblad "Produceren". Onthoud goed: Je zult wel een nieuwe productie moeten starten als je Voorraden wilt blijven verzamelen.
Voorraden zijn alleen beschikbaar als je ze hebt geïnd!
Met elke upgrade van de Werkplaats, wordt je Voorradenproductie efficiënter.
Hint: Cultuur heeft invloed op je Voorradenproductie. Hoe meer Cultuur je beschikbaar hebt in je stad, hoe meer bonus je ontvangt. |
Vereisten
Je kunt de Werkplaats bouwen via het Gebouwenmenu. De Werkplaats heeft een wegverbinding nodig met je Stadhuis. Het kan worden verplaatst, verkocht en worden geüpgraded.
Upgrade
Het upgraden van een Werkplaats naar een volgend niveau, brengt een verhoging van het aantal voorraden dat per keer wordt geproduceerd met zich mee waardoor de productie efficiënter wordt.
Werkplaatsoverzicht
Werkplaats Elven
Werkplaats Mensen
Gebouwniveaus
Gebouwniveaus Elven