Wapenkamer: verschil tussen versies
(Up icoon toegevoegd met bijbehorende tekst) |
(Pagina geupdated voor dwergen update (tabellen)) |
||
Regel 50: | Regel 50: | ||
|2X2 | |2X2 | ||
|3 | |3 | ||
| | |10 | ||
|26m | |26m | ||
|960 | |960 | ||
Regel 59: | Regel 59: | ||
|2X2 | |2X2 | ||
|3 | |3 | ||
| | |16 | ||
| | |1h 10m | ||
|2.300 | |2.300 | ||
|760 | |760 | ||
Regel 68: | Regel 68: | ||
|2X2 | |2X2 | ||
|3 | |3 | ||
| | |22 | ||
| | |1h 28m | ||
|3.830 | |3.830 | ||
|1.260 | |1.260 | ||
|4 | |4 | ||
|- | |- | ||
|5 [[File: | |5 [[File:Advanced_buildings.png|14px|Voor dit level en verder zal je Geavanceerde wapenkamer moeten onderzoeken]] | ||
|3x3 | |3x3 | ||
|42 | |42 | ||
| | |121 | ||
| | |1h 49m | ||
|12.000 | |12.000 | ||
|3.900 | |3.900 | ||
Regel 86: | Regel 86: | ||
|3x3 | |3x3 | ||
|9 | |9 | ||
| | |32 | ||
| | |2h 14m | ||
|14.500 | |14.500 | ||
|4.650 | |4.650 | ||
Regel 95: | Regel 95: | ||
|3x3 | |3x3 | ||
|10 | |10 | ||
| | |25 | ||
| | |2h 43m | ||
|18.400 | |18.400 | ||
|5.750 | |5.750 | ||
Regel 104: | Regel 104: | ||
|3x3 | |3x3 | ||
|12 | |12 | ||
| | |26 | ||
| | |2h 48m | ||
|23.200 | |23.200 | ||
|7.170 | |7.170 | ||
|13 | |13 | ||
|- | |- | ||
|9 [[File: | |9 [[File:Superior_Buildings.png|25px|Voor dit level en verder zal je Superieure wapenkamer moeten onderzoeken]] | ||
|4X4 | |4X4 | ||
|98 | |98 | ||
| | |241 | ||
| | |3h 21m | ||
|50.200 | |50.200 | ||
|15.900 | |15.900 | ||
|24 | |24 | ||
|- | |- | ||
|10 | |10 | ||
|4X4 | |4X4 | ||
|32 | |32 | ||
| | |58 | ||
| | |3h 58m | ||
|59.600 | |59.600 | ||
|18.600 | |18.600 | ||
Regel 131: | Regel 131: | ||
|4X4 | |4X4 | ||
|31 | |31 | ||
| | |46 | ||
| | |4h 05m | ||
|68.700 | |68.700 | ||
|21.000 | |21.000 | ||
Regel 140: | Regel 140: | ||
|4X4 | |4X4 | ||
|42 | |42 | ||
| | |46 | ||
| | |4h 11m | ||
|83.600 | |83.600 | ||
|24.800 | |24.800 | ||
Regel 149: | Regel 149: | ||
|4X4 | |4X4 | ||
|42 | |42 | ||
| | |47 | ||
| | |4h 18m | ||
|100.000 | |100.000 | ||
|29.400 | |29.400 | ||
Regel 158: | Regel 158: | ||
|4X4 | |4X4 | ||
|41 | |41 | ||
| | |47 | ||
| | |4h 25m | ||
|118.000 | |118.000 | ||
|34.300 | |34.300 | ||
Regel 167: | Regel 167: | ||
|4X4 | |4X4 | ||
|53 | |53 | ||
| | |48 | ||
| | |4h 31m | ||
|137.000 | |137.000 | ||
|39.600 | |39.600 | ||
|30 | |30 | ||
|- | |||
|16 [[File:Dwarves_ico.png|15px|Voor dit level en verder zal je Wapenkamer in dwergenstijl moeten onderzoeken]] | |||
|5X4 | |||
|156 | |||
|408 | |||
|5h 13m | |||
|224.000 | |||
|65.800 | |||
|41 | |||
|- | |||
|17 | |||
|5X4 | |||
|37 | |||
|135 | |||
|5h 19m | |||
|278.000 | |||
|82.900 | |||
|44 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Regel 207: | Regel 225: | ||
|2X2 | |2X2 | ||
|3 | |3 | ||
| | |11 | ||
|28m | |28m | ||
|1.000 | |1.000 | ||
Regel 216: | Regel 234: | ||
|2X2 | |2X2 | ||
|3 | |3 | ||
| | |16 | ||
| | |1h 13m | ||
|2.400 | |2.400 | ||
|790 | |790 | ||
Regel 225: | Regel 243: | ||
|2X2 | |2X2 | ||
|3 | |3 | ||
| | |23 | ||
| | |1h 31m | ||
|3.900 | |3.900 | ||
|1.280 | |1.280 | ||
|4 | |4 | ||
|- | |- | ||
|5 [[File: | |5 [[File:Advanced_buildings.png|14px|Voor dit level en verder zal je Geavanceerde wapenkamer moeten onderzoeken]] | ||
|3x3 | |3x3 | ||
|42 | |42 | ||
| | |132 | ||
| | |1h 53m | ||
|10.900 | |10.900 | ||
|3.600 | |3.600 | ||
Regel 243: | Regel 261: | ||
|3x3 | |3x3 | ||
|9 | |9 | ||
| | |25 | ||
| | |2h 19m | ||
|13.900 | |13.900 | ||
|4.450 | |4.450 | ||
Regel 252: | Regel 270: | ||
|3x3 | |3x3 | ||
|10 | |10 | ||
| | |25 | ||
| | |2h 50m | ||
|18.800 | |18.800 | ||
|5.900 | |5.900 | ||
Regel 261: | Regel 279: | ||
|3x3 | |3x3 | ||
|9 | |9 | ||
| | |25 | ||
| | |2h 56m | ||
|23.600 | |23.600 | ||
|7.300 | |7.300 | ||
|13 | |13 | ||
|- | |- | ||
|9 [[File: | |9 [[File:Superior_Buildings.png|25px|Voor dit level en verder zal je Superieure wapenkamer moeten onderzoeken]] | ||
|4X4 | |4X4 | ||
|107 | |107 | ||
| | |258 | ||
| | |3h 31m | ||
|49.000 | |49.000 | ||
|15.700 | |15.700 | ||
Regel 279: | Regel 297: | ||
|4X4 | |4X4 | ||
|31 | |31 | ||
| | |44 | ||
| | |3h 38m | ||
|56.200 | |56.200 | ||
|17.400 | |17.400 | ||
Regel 288: | Regel 306: | ||
|4X4 | |4X4 | ||
|31 | |31 | ||
| | |46 | ||
| | |3h 45m | ||
|69.900 | |69.900 | ||
|21.300 | |21.300 | ||
Regel 297: | Regel 315: | ||
|4X4 | |4X4 | ||
|32 | |32 | ||
| | |46 | ||
| | |3h 51m | ||
|84.700 | |84.700 | ||
|25.100 | |25.100 | ||
Regel 306: | Regel 324: | ||
|4X4 | |4X4 | ||
|39 | |39 | ||
| | |46 | ||
| | |3h 56m | ||
|101.000 | |101.000 | ||
|29.800 | |29.800 | ||
Regel 315: | Regel 333: | ||
|4X4 | |4X4 | ||
|47 | |47 | ||
| | |48 | ||
| | |4h 01m | ||
|119.000 | |119.000 | ||
|34.600 | |34.600 | ||
Regel 324: | Regel 342: | ||
|4X4 | |4X4 | ||
|55 | |55 | ||
| | |47 | ||
| | |4h 06m | ||
|138.000 | |||
|39.900 | |||
|30 | |||
|- | |||
|15 | |||
|4X4 | |||
|55 | |||
|47 | |||
|4h 06m | |||
|138.000 | |138.000 | ||
|39.900 | |39.900 | ||
|30 | |30 | ||
|- | |||
|16 [[File:Dwarves_ico.png|15px|Voor dit level en verder zal je Wapenkamer in dwergenstijl moeten onderzoeken]] | |||
|4X5 | |||
|156 | |||
|401 | |||
|5h 13m | |||
|224.000 | |||
|65.800 | |||
|41 | |||
|- | |||
|17 | |||
|4X5 | |||
|37 | |||
|135 | |||
|5h 19m | |||
|278.000 | |||
|82.900 | |||
|44 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
=== Gebouwniveaus === | === Gebouwniveaus === | ||
====Gebouwniveaus Elven==== | ====Gebouwniveaus Elven==== | ||
Regel 370: | Regel 414: | ||
|[[File:28_storage_elves_supplies_14_cropped.png|120px]] | |[[File:28_storage_elves_supplies_14_cropped.png|120px]] | ||
|[[File:28_storage_elves_supplies_15_cropped.png|120px]] | |[[File:28_storage_elves_supplies_15_cropped.png|120px]] | ||
|- | |||
!Level 16 | |||
!Level 17 | |||
! | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:D_armory_elves_01_cropped.png|120px]] | |||
|[[File:D_armory_elves_02_cropped.png|120px]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouwniveau om een groter plaatje te zien. | |colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouwniveau om een groter plaatje te zien. | ||
Regel 413: | Regel 469: | ||
|[[File:28_storage_humans_supplies_14_cropped.png|120px]] | |[[File:28_storage_humans_supplies_14_cropped.png|120px]] | ||
|[[File:28_storage_humans_supplies_15_cropped.png|120px]] | |[[File:28_storage_humans_supplies_15_cropped.png|120px]] | ||
|- | |||
!Level 16 | |||
!Level 17 | |||
! | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:D_armory_humans_01_cropped.png|120px]] | |||
|[[File:D_armory_humans_02_cropped.png|120px]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouwniveau om een groter plaatje te zien. | |colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouwniveau om een groter plaatje te zien. | ||
|} | |} |
Versie van 7 okt 2015 14:17
|
Wapenkamer
Doel
De Wapenkamer is een militair gebouw dat kan worden gevonden in het Gebouwenmenu, onder het tabblad "Militair".
Het doel van dit gebouw is om de grootte van de Trainingsopeningen in de Kazerne te vergroten. Hoe meer Wapenkamers je hebt, hoe meer Eenheden je tegelijk zult kunnen trainen in de Trainingsopeningen. Dit betekent dat je de Trainingsopeningen minder vaak hoeft te vullen en bijvoorbeeld 's nachts meer Eenheden kunt doortrainen.
Vereisten
Zolang je de benodigde grondstoffen hebt, kun je je eerste Wapenkamer direct bouwen nadat je hem hebt ontgrendeld in de Onderzoekstabel. De Wapenkamer heeft een wegverbinding nodig met je Stadhuis en kan worden verkocht, verplaatst en geüpgraded.
Upgrade
Iedere nieuwe Wapenkamer of iedere upgrade van een Wapenkamer zal de grootte van de Trainingsopeningen in de Kazerne verhogen.
Wapenkamer Overzicht
Wapenkamer Elven
Wapenkamer Mensen
Gebouwniveaus
Gebouwniveaus Elven