Wapenkamer: verschil tussen versies
(10 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 27: | Regel 27: | ||
=== Wapenkamer Overzicht === | === Wapenkamer Overzicht === | ||
====Wapenkamer | ====Wapenkamer Elfen==== | ||
{| style="text-align: center" | {| style="text-align: center" | ||
!colspan="11"|Wapenkamer Informatie Elven | !colspan="11"|Wapenkamer Informatie Elven | ||
Regel 409: | Regel 409: | ||
|400 | |400 | ||
|1750 | |1750 | ||
|- | |- | ||
|34 [[File:Ch15.png|Voor dit level en verder zal je Wapenkamer(broedplekken) in Elvenarstijl moeten onderzoeken in hoofdstuk 15]] | |34 [[File:Ch15.png|Voor dit level en verder zal je Wapenkamer(broedplekken) in Elvenarstijl moeten onderzoeken in hoofdstuk 15]] | ||
Regel 517: | Regel 497: | ||
|560 | |560 | ||
|2800 | |2800 | ||
|- | |||
|40 [[File:Ch18.png|For this level on you will need to research the Refined Authentic Amories in chapter 18]] | |||
|5x5 | |||
|504 | |||
|1246 | |||
|11h 35m | |||
|4800K<br>1250K<br>80K | |||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Seed_icon.png|25px|Seed]] | |||
|620 | |||
|3100 | |||
|- | |||
|41 [[File:Ch19.png|For this level on you will need to research the Prepared Armories in chapter 19]] | |||
|5x5 | |||
|3273 | |||
|3445 | |||
|12h 55m | |||
|6300K<br>1630K<br>90K | |||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Seed_icon.png|25px|Seed]] | |||
|830 | |||
|4000 | |||
|- | |||
|42 [[File:Ch20.png|For this level on you will need to research the Inspired Armories in chapter 20]] | |||
|5x6 | |||
|5845 | |||
|13382 | |||
|14h 15m | |||
|8200K<br>2100K<br>100K | |||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Seed_icon.png|25px|Seed]] | |||
|1040 | |||
|5200 | |||
|- | |||
|43 [[File:Ch21.png|For this level on you will need to research the Prosperous Armories in chapter 21]] | |||
|5x6 | |||
|2300 | |||
|9000 | |||
|15h 35m | |||
|21000K<br>4200K<br>125K<br>125K | |||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Seed_icon.png|25px|Seed]]<br>[[File:Unurium.png|25px|Unurium]] | |||
|1200 | |||
|6500 | |||
|} | |} | ||
Regel 901: | Regel 921: | ||
|400 | |400 | ||
|1750 | |1750 | ||
|- | |- | ||
|34 [[File:Ch15.png|Voor dit level en verder zal je Wapenkamer(broedplekken) in Elvenarstijl moeten onderzoeken in hoofdstuk 15]] | |34 [[File:Ch15.png|Voor dit level en verder zal je Wapenkamer(broedplekken) in Elvenarstijl moeten onderzoeken in hoofdstuk 15]] | ||
Regel 991: | Regel 991: | ||
|560 | |560 | ||
|2800 | |2800 | ||
|- | |||
|40 [[File:Ch18.png|For this level on you will need to research the Refined Authentic Amories in chapter 18]] | |||
|5x5 | |||
|504 | |||
|1246 | |||
|11h 35m | |||
|4800K<br>1250K<br>80K | |||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Seed_icon.png|25px|Seed]] | |||
|620 | |||
|3100 | |||
|- | |||
|41 [[File:Ch19.png|For this level on you will need to research the Prepared Armories in chapter 19]] | |||
|5x5 | |||
|3273 | |||
|3445 | |||
|12h 55m | |||
|6300K<br>1630K<br>90K | |||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Seed_icon.png|25px|Seed]] | |||
|830 | |||
|4000 | |||
|- | |||
|42 [[File:Ch20.png|For this level on you will need to research the Inspired Armories in chapter 20]] | |||
|5x6 | |||
|5845 | |||
|13382 | |||
|14h 15m | |||
|8200K<br>2100K<br>100K | |||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Seed_icon.png|25px|Seed]] | |||
|1040 | |||
|5200 | |||
|- | |||
|43 [[File:Ch21.png|For this level on you will need to research the Prosperous Armories in chapter 21]] | |||
|5x6 | |||
|2300 | |||
|9000 | |||
|15h 35m | |||
|21000K<br>4200K<br>125K<br>125K | |||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Seed_icon.png|25px|Seed]]<br>[[File:Unurium.png|25px|Unurium]] | |||
|1200 | |||
|6500 | |||
|} | |} | ||
Regel 1.084: | Regel 1.124: | ||
!Niveau 38 | !Niveau 38 | ||
!Niveau 39 | !Niveau 39 | ||
! | !Niveau 40 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Armory_7x4_T2_36.png|120px]] | |[[File:Armory_7x4_T2_36.png|120px]] | ||
Regel 1.090: | Regel 1.130: | ||
|[[File:O_Elves_Armory_38.png|120px]] | |[[File:O_Elves_Armory_38.png|120px]] | ||
|[[File:O_Humans_Armory_39.png|120px]] | |[[File:O_Humans_Armory_39.png|120px]] | ||
|[[File:O_Elves_Armory_40_cropped.png|120px]] | |||
|- | |||
!Niveau 41 | |||
!Niveau 42 | |||
!Niveau 43 | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:O_Elves_Armory_41_0016.png|120px]] | |||
|[[File:CS2_Armory_42_5x6_0000.png|120px]] | |||
|[[File:O_Elves_Armory_43_0004.png|120px]] | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Regel 1.186: | Regel 1.238: | ||
!Niveau 38 | !Niveau 38 | ||
!Niveau 39 | !Niveau 39 | ||
! | !Niveau 40 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Armory_7x4_T2_36.png|120px]] | |[[File:Armory_7x4_T2_36.png|120px]] | ||
Regel 1.192: | Regel 1.244: | ||
|[[File:O_Elves_Armory_38.png|120px]] | |[[File:O_Elves_Armory_38.png|120px]] | ||
|[[File:O_Humans_Armory_39.png|120px]] | |[[File:O_Humans_Armory_39.png|120px]] | ||
|[[File:O_Elves_Armory_40_cropped.png|120px]] | |||
|- | |||
!Niveau 41 | |||
!Niveau 42 | |||
!Niveau 43 | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:O_Elves_Armory_41_0016.png|120px]] | |||
|[[File:CS2_Armory_42_5x6_0000.png|120px]] | |||
|[[File:O_Elves_Armory_43_0004.png|120px]] | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouwniveau om een groter plaatje te zien. | |colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouwniveau om een groter plaatje te zien. | ||
|} | |} |
Huidige versie van 27 aug 2023 om 09:17
|
Wapenkamer
Doel
De Wapenkamer is een militair gebouw dat kan worden gevonden in het Gebouwenmenu, onder het tabblad "Militair".
Het doel van dit gebouw is om de grootte van de Trainingsopeningen in de Kazerne te vergroten. Hoe meer Wapenkamers je hebt, hoe meer Eenheden je tegelijk zult kunnen trainen in de Trainingsopeningen. Dit betekent dat je de Trainingsopeningen minder vaak hoeft te vullen en bijvoorbeeld 's nachts meer Eenheden kunt doortrainen.
Vereisten
Zolang je de benodigde grondstoffen hebt, kun je je eerste Wapenkamer direct bouwen nadat je hem hebt ontgrendeld in de Onderzoekstabel. De Wapenkamer heeft een wegverbinding nodig met je Stadhuis en kan worden verkocht, verplaatst en geüpgraded.
Orks Produceren
Wanneer de Orks naar je stad komen, krijg je de mogelijkheid om ze in de Wapenkamer te broeden. Hiervoor heb je wel de juiste onderzoek nodig. Deze Orks kunnen gebroed worden ook nadat de Orks en Kobolden je stad verlaten hebben. Orks zijn nodig voor de activiteiten in de Orks verzamelplaats. Ze komen ook goed van pas voor het leveren van goederen in verre provincies.
Upgrade
Iedere nieuwe Wapenkamer of iedere upgrade van een Wapenkamer zal de grootte van de Trainingsopeningen in de Kazerne verhogen.