Tijdelijke gebouwen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 105: | Regel 105: | ||
|Portal Profit 10% [[File:PortalProfit.png|30px|Portal Profit Spell]]<br>or Coin Rain 15% | |Portal Profit 10% [[File:PortalProfit.png|30px|Portal Profit Spell]]<br>or Coin Rain 15% | ||
|50<br>days | |50<br>days | ||
|- | |||
|[[File:GodessofWishes_2x2.png|80px|Godin der Wensen]] | |||
|2x2 | |||
| Volgens de legende vervult dit oude standbeeld de wensen van degenen die naar haar toekomen om haar te aanbidden. Elke vervulde wens veroorzaakt echter kleine barstjes in de steen, want niets bestaat voor eeuwig! Je kunt Diamanten, Kennispunten, Goederen, Voorraden en Munten winnen. | |||
|Willekeurige beloning | |||
|30 dagen | |||
|} | |} |
Versie van 28 nov 2020 19:07
Tijdelijke gebouwen
Some event rewards have great power, but this power will only last a limited time. We call these types of rewards Expiring Buildings. When the boost of this building has expired, the building can remain in your city, still giving a little benefit.
To view a bigger image, click on the building picture.