Tijdelijke gebouwen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
(13 tussenliggende versies door 5 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
==== | ====Tijdelijke gebouwen==== | ||
Sommige evenementbeloningen hebben een grote kracht, maar deze kracht zal maar een beperkte tijd duren. We noemen dit soort beloningen tijdelijke gebouwen. Als de boost van dit gebouw is verstreken, kan het gebouw in je stad blijven staan en toch een klein voordeel opleveren. | |||
Om een grotere afbeelding te zien, klik je op de gebouwfoto. | |||
{| style="text-align: center" | {| style="text-align: center" | ||
!colspan="11"| | !colspan="11"|Militaire tijdelijke gebouwen | ||
|- | |- | ||
| | |Gebouw | ||
|colspan="1"| | |colspan="1"|Grootte | ||
|colspan="1"| | |colspan="1"|Omschrijving | ||
|colspan="1"| | |colspan="1"|Voordelen | ||
|colspan="1"| | |colspan="1"|Duur | ||
|- | |- | ||
|[[File:Unit_Upgrade_a.png|80px|Unleashed Unit Upgrade]] | |[[File:Unit_Upgrade_a.png|80px|Unleashed Unit Upgrade]] | ||
|2x2 | |2x2 | ||
| | |Geeft 25% meer levenspunten voor al je eenheden. Bonus kan worden gestapeld. | ||
|[[File:Aw_hitpoints.png|Increase Troops Health]] +25% | |[[File:Aw_hitpoints.png|Increase Troops Health]] +25% | ||
[[File:Culture.png|24px]] | [[File:Culture.png|24px]] | ||
|5 | |5 dagen | ||
|- | |- | ||
|[[File:Mage_multiplier_a.png|80px|Magnificent Mage Multiplier]] | |[[File:Mage_multiplier_a.png|80px|Magnificent Mage Multiplier]] | ||
|2x2 | |2x2 | ||
| | |Geeft 50% meer aanvalswaarde aan al je tovenaarseenheden. Bonus kan worden gestapeld. | ||
|[[File:mage.png|Increase Mage attack power]] +50% | |[[File:mage.png|Increase Mage attack power]] +50% | ||
[[File:Culture.png|24px]] | [[File:Culture.png|24px]] | ||
|5 | |5 dagen | ||
|- | |- | ||
|[[File:Light_range_boost_a.png|80px|Enlightened Light Range]] | |[[File:Light_range_boost_a.png|80px|Enlightened Light Range]] | ||
|2x2 | |2x2 | ||
| | |Geeft 50% meer aanvalswaarde voor al je lichte afstandseenheden. Bonus kan worden gestapeld. | ||
|[[File:Short_ranged.png|Increase light ranged attack power]] +50% | |[[File:Short_ranged.png|Increase light ranged attack power]] +50% | ||
[[File:Culture.png|24px]] | [[File:Culture.png|24px]] | ||
|5 | |5 dagen | ||
|- | |- | ||
|[[File:A_Evt_Expiring_DwarvenArmorer.png|100px|Dwarven Armorer]] | |||
|2x3 | |||
|Een oude wapenkamer in dwergenstijl gebruikt de kracht van vuur om speciale wapens te smeden en alle kracht van zijn ras te tonen.<br>Geeft 50% meer levenspunten aan alle eenheden | |||
|[[File:Aw_hitpoints.png|Increase Troops Health]] +50% | |||
[[File:Culture.png|24px]] | |||
|5 dagen | |||
|} | |} | ||
{| style="text-align: center" | {| style="text-align: center" | ||
!colspan="11"| | !colspan="11"|Speciale tijdelijke gebouwen | ||
|- | |- | ||
| | |Gebouw | ||
|colspan="1"| | |colspan="1"|Grootte | ||
|colspan="1"| | |colspan="1"|Omschrijving | ||
|colspan="1"| | |colspan="1"|Voordelen | ||
|colspan="1"| | |colspan="1"|Duur | ||
|- | |- | ||
|[[File:WhishingWell.png|80px| | |[[File:WhishingWell.png|80px|Wensput]] | ||
|3x3 | |3x3 | ||
| | | Een mysterieuze oude, betoverde bron. Hij zou wensen vervullen voor de gelukkigen. Het gerucht gaat dat er diamanten en oude kennis in zijn wateren zijn gevonden. | ||
| | |willekeurige beloning | ||
|100 | |100 dagen | ||
|- | |- | ||
|[[File:A_Evt_Expiring_PortalBoost1_1_0000.png|100px| | |[[File:A_Evt_Expiring_PortalBoost1_1_0000.png|100px|Handelspost]] | ||
|2x2 | |2x2 | ||
| | |Een buitenpost van het Bloeiend handelaarsgilde. Produceert elke 48 uur een portaalwinstspreuk. Dit gebouw helpt je sneller door de gastvolkhoofdstukken te vorderen doordat het de beperkte goederen van het huidige gastvolk aanvult. Voor hoofdstukken 1 tot en met 5 produceert het Muntenregen. | ||
| | |portaalwinst 5% [[File:PortalProfit.png|30px|portaalwinst spreuk]] of Muntenregen 10% elke 48 uren | ||
|50<br> | |50<br>dagen | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event_aut_2x2_03.png|100px|Monument | |[[File:Event_aut_2x2_03.png|100px|Monument van oude kennis]] | ||
|2x2 | |2x2 | ||
| | |Een mysterieuze oude opgraving. Binnenin zweeft een magische gouden bal, bestuurd door onbekende krachten. Dit zeldzame gebouw produceert één oude kennis-spreuk. | ||
| | |Geeft een oude kennis-spreuk elke 48 uur | ||
|100<br> | |100<br>dagen | ||
|- | |- | ||
|[[File:A_Evt_Expiring_RefundTech1_1_0000.png|100px|Rijdende bibliotheek]] | |[[File:A_Evt_Expiring_RefundTech1_1_0000.png|100px|Rijdende bibliotheek]] | ||
Regel 73: | Regel 80: | ||
|100<br>dagen | |100<br>dagen | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event_Ferris_XIX.png|100px|Een en al reuzenrad]] | |||
|2x3 | |||
|Het reuzenrad is in de stad. Alweer! Het draait zo snel dat bezoekers allerlei verschillende dingen uit hun gondels laten vallen. | |||
|Produceert verschillende betoveringen en hulpmiddelen. | |||
|50<br>dagen | |||
|- | |||
|[[File:A_Evt_Expiring_TradingStation.png|100px|Trading Station]] | |||
|4x2 | |||
|Deze hommel is een tweeling met de bloeiend handelaarsgilde. Het is een nieuwe afleiding voor je bevolking en de hommel zal je elke 2 dagen helpen. | |||
|Portaalwinstspreuk 10% <br>of muntenregen 20% | |||
|50<br>dagen | |||
|- | |||
|[[File:A_Evt_Djinn.png|100px|Genie]] | |||
|4x3 | |||
|Als je de toren der eeuwigheid verkent, vind je een oude en merkwaardige lamp. Als je over de lamp wrijft, verschijnt de Genie! Hij neemt zijn intrek in jouw stad, bouwt zijn eigen plek en doet je elke 12 uur een wens. Je maakt kans op diamanten, directe effecten en kennispunten. | |||
|Willekeurige beloning | |||
|100<br>dagen | |||
|- | |||
|[[File:WinterMagic_Expiring_ElvenadeSC.png|100px|Elvenade Supply Carriage]] | |||
|2x3 | |||
|Iedereen houdt van onze Elvenade. Deze aanvoerwagen geeft u ook elke 4 dagen een portaalwinstspreuk. | |||
|Portaalwinstspreuk 10% [[File:PortalProfit.png|30px|Portal Profit Spell]]<br>of muntenregen 15% | |||
|50<br>dagen | |||
|- | |||
|[[File:GodessofWishes_2x2.png|80px|Godin der Wensen]] | |||
|2x2 | |||
| Volgens de legende vervult dit oude standbeeld de wensen van degenen die naar haar toekomen om haar te aanbidden. Elke vervulde wens veroorzaakt echter kleine barstjes in de steen, want niets bestaat voor eeuwig! Je kunt Diamanten, Kennispunten, Goederen, Voorraden en Munten winnen. | |||
|Willekeurige beloning | |||
|30 dagen | |||
|} | |} |
Versie van 6 dec 2020 12:24
Tijdelijke gebouwen
Sommige evenementbeloningen hebben een grote kracht, maar deze kracht zal maar een beperkte tijd duren. We noemen dit soort beloningen tijdelijke gebouwen. Als de boost van dit gebouw is verstreken, kan het gebouw in je stad blijven staan en toch een klein voordeel opleveren.
Om een grotere afbeelding te zien, klik je op de gebouwfoto.