Stadhuis: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
(17 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Template:Buildings}}[[Category:Buildings]][[Category:Help]] | {{Template:Buildings}}[[Category:Buildings]][[Category:Help]] | ||
=== Het | === Het stadhuis === | ||
====Doel==== | ====Doel==== | ||
Het | Het stadhuis is het middelpunt van je stad en fungeert als je opslagruimte. De meeste gebouwen moeten door middel van wegen met je stadhuis zijn verbonden om ze functioneel te maken. | ||
Wanneer je op dit gebouw klikt, open je de inventaris van je geproduceerde grondstoffen. Het | Wanneer je op dit gebouw klikt, open je de inventaris van je geproduceerde grondstoffen. Het stadhuis biedt opslagruimte voor munten, voorraden en standaard goederen, spirituele goederen en verheven goederen. Er is geen limiet aan de opslagcapaciteit voor goederen. Maar als je je opslagcapaciteit voor munten en voorraden wilt vergroten, moet je je stadhuis upgraden. | ||
Als je het menu van het Stadhuis opent, krijg je een overzicht van al je opgeslagen Goederen. Dit overzicht is onderverdeeld in 3 verschillende tabbladen: | |||
*Tab 1 - '''Standaardgoederen''': | |||
[[File:MHmenu.png|700px|center]] | [[File:MHmenu.png|700px|center]] | ||
<br> | |||
*Tab 2 - '''Spirituele goederen''': | |||
[[File:MHmenu2.png |center]] | |||
<br> | |||
*Tab 3 - '''Verheven goederen''': | |||
[[File:MHmenu3.png |center]] | |||
<br> | |||
Het Stadhuis geeft je ook een overzicht van je Relikwieën en productiebonussen. | |||
[[File:All_Re_MH_Boost.png|center]] | |||
'''Productiebonus:''' Door het spel heen, zul je de mogelijkheid krijgen om de productie van drie van de negen Goederen in het spel te verhogen. De drie Goederen die in aanmerking komen voor deze bonus worden bepaald door je locatie op de wereldkaart, welke willekeurig wordt toegewezen aan het begin van het spel. Je kunt in je Stadhuis terugvinden welke bonusgoederen je hebt. Om een productiebonus voor deze Goederen te krijgen, zul je eerst de betreffende technologie moeten ontgrendelen in de Onderzoekstabel en de corresponderende [[Relikwieën|Relikwieën]] op de [[Wereldkaart|Wereldkaart]] moeten verzamelen, of gedurende de bijbehorende [[Tournaments|Toernooien]]. | |||
[[ | Later in het spel, wanneer je [[Elementalen|'''Elementalen in hoofdstuk XII''']] bereikt en je de juiste technologieën ontgrendelt in de Onderzoeksboom, kun je bewuste goederen produceren. Er zullen drie nieuwe, gebooste Spirituele goederen worden gegeven uit dit hoofdstuk en de volgende. | ||
Wanneer je [[Teamgeest|'''Teamgeest in hoofdstuk XVIII''']] bereikt en de corresponderende technologieën in de Onderzoeksboom ontgrendelt, kun je Verheven goederen produceren. Uit dit hoofdstuk en de volgende zullen drie nieuwe gebooste Verheven goederen worden gegeven. | |||
{|align="center" cellpadding="1" width="100%" | {|align="center" cellpadding="1" width="100%" | ||
Regel 58: | Regel 71: | ||
|1 | |1 | ||
|6x6 | |6x6 | ||
|0 | |0 | ||
|0 | |0 | ||
Regel 463: | Regel 474: | ||
|44000K | |44000K | ||
|4400K | |4400K | ||
| | |84K | ||
| | |280K | ||
|- | |- | ||
|35 [[File:Ch15.png|For this level you will need to research the Elvenar Style Main Hall in chapter 15]] | |35 [[File:Ch15.png|For this level you will need to research the Elvenar Style Main Hall in chapter 15]] | ||
Regel 475: | Regel 486: | ||
|46000K | |46000K | ||
|4600K | |4600K | ||
| | |101K | ||
| | |340K | ||
|- | |- | ||
|36 [[File:Ch16.png|25px|For this level you will need to research the Advanced Elvenar Style Main Hall in chapter 16]] | |36 [[File:Ch16.png|25px|For this level you will need to research the Advanced Elvenar Style Main Hall in chapter 16]] | ||
Regel 487: | Regel 498: | ||
|50000K | |50000K | ||
|5000K | |5000K | ||
| | |108K | ||
| | |360K | ||
|- | |- | ||
|37 [[File:Ch16.png|25px|For this level you will need to research the Refined Elvenar Style Main Hall in chapter 16]] | |37 [[File:Ch16.png|25px|For this level you will need to research the Refined Elvenar Style Main Hall in chapter 16]] | ||
Regel 499: | Regel 510: | ||
|54000K | |54000K | ||
|5400K | |5400K | ||
| | |117K | ||
| | |390K | ||
|- | |- | ||
|38 [[File:Ch17.png|For this level you will need to research the Optimized Elvenar Style Main Hall in chapter 17]] | |38 [[File:Ch17.png|For this level you will need to research the Optimized Elvenar Style Main Hall in chapter 17]] | ||
Regel 511: | Regel 522: | ||
|65000K | |65000K | ||
|6500K | |6500K | ||
| | |129K | ||
| | |430K | ||
|- | |- | ||
|39 [[File:Ch17.png|For this level you will need to research the Final Elvenar Style Main Hall in chapter 17]] | |39 [[File:Ch17.png|For this level you will need to research the Final Elvenar Style Main Hall in chapter 17]] | ||
Regel 523: | Regel 534: | ||
|80000K | |80000K | ||
|8000K | |8000K | ||
| | |142.5K | ||
| | |475K | ||
|- | |||
|40 [[File:Ch18.png|For this level you will need to research the Authentic Main Hall in chapter 18]] | |||
|8x8 | |||
|4712 | |||
|6008 | |||
|81:00 h | |||
|41000K<br>2100K<br>200K | |||
|[[File:coin_small.png|20px|Coins]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Unurium.png|25px|Unurium]] | |||
|100000K | |||
|10000K | |||
|162K | |||
|500K | |||
|- | |||
|41 [[File:Ch18.png|For this level you will need to research the Refined Authentic Main Hall in chapter 18]] | |||
|8x8 | |||
|5235 | |||
|6682 | |||
|82:00 h | |||
|47000K<br>2300K<br>220K | |||
|[[File:coin_small.png|20px|Coins]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Unurium.png|25px|Unurium]] | |||
|120000K | |||
|12000K | |||
|183K | |||
|600K | |||
|- | |||
|42 [[File:Ch19.png|For this level you will need to research the Prepared Main Hall in chapter 19]] | |||
|8x8 | |||
|18845 | |||
|7429 | |||
|83:00 h | |||
|54000K<br>2600K<br>240K | |||
|[[File:coin_small.png|20px|Coins]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Unurium.png|25px|Unurium]] | |||
|140000K | |||
|14000K | |||
|210K | |||
|700K | |||
|- | |||
|43 [[File:Ch19.png|For this level you will need to research the Optimally Prepared Main Hall in chapter 19]] | |||
|8x8 | |||
|7852 | |||
|8261 | |||
|85:00 h | |||
|61000K<br>3000K<br>260K | |||
|[[File:coin_small.png|20px|Coins]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Unurium.png|25px|Unurium]] | |||
|160000K | |||
|16000K | |||
|240K | |||
|800K | |||
|- | |||
|44 [[File:Ch20.png|For this level you will need to research the Inspired Main Hall in chapter 20]] | |||
|8x8 | |||
|8196 | |||
|8813 | |||
|86:00 h | |||
|69000K<br>3400K<br>280K | |||
|[[File:coin_small.png|20px|Coins]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Unurium.png|25px|Unurium]] | |||
|180000K | |||
|18000K | |||
|270K | |||
|900K | |||
|- | |||
|45 [[File:Ch20.png|For this level you will need to research the Deeply Inspired Main Hall in chapter 20]] | |||
|8x8 | |||
|9000 | |||
|11000 | |||
|87:00 h | |||
|79000K<br>3800K<br>300K | |||
|[[File:coin_small.png|20px|Coins]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Unurium.png|25px|Unurium]] | |||
|200000K | |||
|20000K | |||
|300K | |||
|1000K | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Regel 530: | Regel 613: | ||
====Stadhuis Mensen==== | ====Stadhuis Mensen==== | ||
{| style="text-align: center" | {| style="text-align: center" | ||
!colspan=" | !colspan="11"|Stadhuis Informatie Mensen | ||
|- | |- | ||
|Niveau | |Niveau | ||
|colspan="4"|Vereisten | |colspan="4"|Vereisten | ||
|colspan=" | |colspan="2"|Kosten | ||
|colspan="4"|Voordelen | |colspan="4"|Voordelen | ||
|- | |- | ||
Regel 542: | Regel 625: | ||
|[[File:Culture_icon.png|Cultuur]] | |[[File:Culture_icon.png|Cultuur]] | ||
|[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | |[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | ||
| | |Aantal | ||
|[[File:undifReso.png|30px|Vereisten]] | |||
|[[File: | |||
|[[File:coin_small.png|20px|Munten]]Capaciteit | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]]Capaciteit | ||
|[[File:supply_small.png|20px|Voorraden]]Capaciteit | |[[File:supply_small.png|20px|Voorraden]]Capaciteit | ||
Regel 553: | Regel 634: | ||
|1 | |1 | ||
|6x7 | |6x7 | ||
|0 | |0 | ||
|0 | |0 | ||
Regel 571: | Regel 650: | ||
|10m | |10m | ||
|3.300 | |3.300 | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|68K | |68K | ||
|6,8K | |6,8K | ||
Regel 585: | Regel 662: | ||
|3h 53m | |3h 53m | ||
|14K | |14K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|130K | |130K | ||
|13K | |13K | ||
Regel 599: | Regel 674: | ||
|4h 53m | |4h 53m | ||
|35,7K | |35,7K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|220K | |220K | ||
|22K | |22K | ||
Regel 613: | Regel 686: | ||
|6h 05m | |6h 05m | ||
|63,4K | |63,4K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|340K | |340K | ||
|34K | |34K | ||
Regel 627: | Regel 698: | ||
|7h 30m | |7h 30m | ||
|102K | |102K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|480K | |480K | ||
|48K | |48K | ||
Regel 641: | Regel 710: | ||
|9h 10m | |9h 10m | ||
|156K | |156K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|680K | |680K | ||
|68K | |68K | ||
Regel 655: | Regel 722: | ||
|11h 05m | |11h 05m | ||
|225K | |225K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|910K | |910K | ||
|91K | |91K | ||
Regel 669: | Regel 734: | ||
|13h 16m | |13h 16m | ||
|307K | |307K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|1200K | |1200K | ||
|120K | |120K | ||
Regel 683: | Regel 746: | ||
|15h 46m | |15h 46m | ||
|416K | |416K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|1600K | |1600K | ||
|160K | |160K | ||
Regel 697: | Regel 758: | ||
|18h 36m | |18h 36m | ||
|553K | |553K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|2000K | |2000K | ||
|200K | |200K | ||
Regel 711: | Regel 770: | ||
|21h 46m | |21h 46m | ||
|725K | |725K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|2400K | |2400K | ||
|240K | |240K | ||
Regel 725: | Regel 782: | ||
|25h 18m | |25h 18m | ||
|927K | |927K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|3000K | |3000K | ||
|300K | |300K | ||
Regel 739: | Regel 794: | ||
|29h 10m | |29h 10m | ||
|1160K | |1160K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|3600K | |3600K | ||
|360K | |360K | ||
Regel 753: | Regel 806: | ||
|33h 20m | |33h 20m | ||
|1440K | |1440K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|4400K | |4400K | ||
|440K | |440K | ||
Regel 767: | Regel 818: | ||
|34h 00m | |34h 00m | ||
|1870K | |1870K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|5000K | |5000K | ||
|500K | |500K | ||
Regel 781: | Regel 830: | ||
|34h 00m | |34h 00m | ||
|2320K | |2320K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|5700K | |5700K | ||
|570K | |570K | ||
Regel 795: | Regel 842: | ||
|1d 12h | |1d 12h | ||
|2380K | |2380K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|6600K | |6600K | ||
|660K | |660K | ||
Regel 809: | Regel 854: | ||
|1d 14h | |1d 14h | ||
|2440K | |2440K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|7700K | |7700K | ||
|770K | |770K | ||
Regel 823: | Regel 866: | ||
|1d 17h | |1d 17h | ||
|2500K | |2500K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|9000K | |9000K | ||
|900K | |900K | ||
Regel 837: | Regel 878: | ||
|1d 19h | |1d 19h | ||
|2800K | |2800K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]] | ||
| | |||
| | |||
|10400K | |10400K | ||
|1040K | |1040K | ||
Regel 850: | Regel 889: | ||
|613 | |613 | ||
|1d 21h | |1d 21h | ||
|3000K | |3000K<br>133K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]] | ||
| | |||
| | |||
|11900K | |11900K | ||
|1190K | |1190K | ||
Regel 864: | Regel 901: | ||
|684 | |684 | ||
|1d 23h | |1d 23h | ||
|3300K | |3300K<br>160K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]] | ||
| | |||
| | |||
|13600K | |13600K | ||
|1360K | |1360K | ||
Regel 878: | Regel 913: | ||
|762 | |762 | ||
|1d 20h | |1d 20h | ||
|3600K | |3600K<br>192K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]] | ||
| | |||
| | |||
|15400K | |15400K | ||
|1540K | |1540K | ||
Regel 892: | Regel 925: | ||
|850 | |850 | ||
|2d 3h | |2d 3h | ||
|3900K | |3900K<br>230K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]] | ||
| | |||
| | |||
|17400K | |17400K | ||
|1740K | |1740K | ||
Regel 906: | Regel 937: | ||
|945 | |945 | ||
|2d 5h | |2d 5h | ||
|4200K | |4200K<br>280K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]] | ||
| | |||
| | |||
|19600K | |19600K | ||
|1960K | |1960K | ||
Regel 920: | Regel 949: | ||
|1051 | |1051 | ||
|2d 7h | |2d 7h | ||
|4600K | |4600K<br>330K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]] | ||
| | |||
| | |||
|22000K | |22000K | ||
|2200K | |2200K | ||
Regel 934: | Regel 961: | ||
|1168 | |1168 | ||
|2d 9h | |2d 9h | ||
|4900K | |4900K<br>390K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]] | ||
| | |||
| | |||
|25000K | |25000K | ||
|2500K | |2500K | ||
Regel 948: | Regel 973: | ||
|1298 | |1298 | ||
|2d 11h | |2d 11h | ||
|5300K | |5300K<br>470K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]] | ||
| | |||
| | |||
|27000K | |27000K | ||
|2700K | |2700K | ||
Regel 962: | Regel 985: | ||
|1599 | |1599 | ||
|2d 12h | |2d 12h | ||
|5700K | |5700K<br>550K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]] | ||
| | |||
| | |||
|31000K | |31000K | ||
|3100K | |3100K | ||
Regel 976: | Regel 997: | ||
|1599 | |1599 | ||
|2d 14h | |2d 14h | ||
|6100K | |6100K<br>650K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]] | ||
| | |||
| | |||
|34000K | |34000K | ||
|3400K | |3400K | ||
Regel 990: | Regel 1.009: | ||
|1772 | |1772 | ||
|2d 15h | |2d 15h | ||
|6500K | |6500K<br>770K<br>45K<br>90K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Munten]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Orcs.png|20px|Orks]]<br>[[File:seed_icon.png|25px|Zaden]] | ||
| | |||
| | |||
|38000K | |38000K | ||
|3800K | |3800K | ||
Regel 999: | Regel 1.016: | ||
|210K | |210K | ||
|- | |- | ||
|33 | |33 [[File:Ch14.png|For this level you will need to research the Evolved Main Hall 2 in chapter 14]] | ||
|8x7 | |8x7 | ||
|1997 | |1997 | ||
|1965 | |1965 | ||
|2d 17h | |2d 17h | ||
|6900K | |6900K<br>910K<br>50K<br>100K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Coins]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Orcs.png|20px|Orcs]]<br>[[File:seed_icon.png|25px|Seeds]] | ||
| | |||
| | |||
|41000K | |41000K | ||
|4100K | |4100K | ||
Regel 1.018: | Regel 1.033: | ||
|5301 | |5301 | ||
|2d 17h | |2d 17h | ||
| | |38500K<br>750K<br>95K<br>105K<br>100K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Coins]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Gr8_obsidian.png|20px|Obsidian]]<br>[[File:Gr8_arcaneink.png|20px|Arcane Ink]]<br>[[File:Gr8_velvet.png|20px|Velvet]] | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|44000K | |44000K | ||
|4400K | |4400K | ||
| | |84K | ||
| | |280K | ||
|- | |- | ||
|35 [[File:Ch15.png|For this level you will need to research the Elvenar Style Main Hall in chapter 15]] | |35 [[File:Ch15.png|For this level you will need to research the Elvenar Style Main Hall in chapter 15]] | ||
Regel 1.033: | Regel 1.045: | ||
|3064 | |3064 | ||
|2d 22h | |2d 22h | ||
| | |42500K<br>850K<br>105K<br>110K<br>115K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Coins]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Gr8_obsidian.png|20px|Obsidian]]<br>[[File:Gr8_arcaneink.png|20px|Arcane Ink]]<br>[[File:Gr8_velvet.png|20px|Velvet]] | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|46000K | |46000K | ||
|4600K | |4600K | ||
| | |101K | ||
| | |340K | ||
|- | |- | ||
|36 [[File:Ch16.png|25px|For this level you will need to research the Advanced Elvenar Style Main Hall in chapter 16]] | |36 [[File:Ch16.png|25px|For this level you will need to research the Advanced Elvenar Style Main Hall in chapter 16]] | ||
Regel 1.071: | Regel 1.057: | ||
|7820 | |7820 | ||
|81:00 h | |81:00 h | ||
|37000K | |37000K<br>1200K<br>1000K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Coins]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Good_scrolls_small.png|20px|Scrolls]] | ||
|[[File:Good_scrolls_small.png|20px|Scrolls]] | |||
|50000K | |50000K | ||
|5000K | |5000K | ||
| | |108K | ||
| | |360K | ||
|- | |- | ||
|37 [[File:Ch16.png|25px|For this level you will need to research the Refined Elvenar Style Main Hall in chapter 16]] | |37 [[File:Ch16.png|25px|For this level you will need to research the Refined Elvenar Style Main Hall in chapter 16]] | ||
Regel 1.085: | Regel 1.069: | ||
|10142 | |10142 | ||
|84:00 h | |84:00 h | ||
|45000K | |45000K<br>1500K<br>1300K | ||
| | |[[File:coin_small.png|20px|Coins]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Good_scrolls_small.png|20px|Scrolls]] | ||
|[[File:Good_scrolls_small.png|20px|Scrolls]] | |||
|54000K | |54000K | ||
|5400K | |5400K | ||
| | |117K | ||
| | |390K | ||
|- | |||
|38 [[File:Ch17.png|For this level you will need to research the Optimized Elvenar Style Main Hall in chapter 17]] | |||
|8x8 | |||
|7593 | |||
|2924 | |||
|78:00 h | |||
|33000K<br>1570K | |||
|[[File:coin_small.png|20px|Coins]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]] | |||
|65000K | |||
|6500K | |||
|129K | |||
|430K | |||
|- | |||
|39 [[File:Ch17.png|For this level you will need to research the Final Elvenar Style Main Hall in chapter 17]] | |||
|8x8 | |||
|8160 | |||
|5416 | |||
|79:00 h | |||
|36000K<br>1830K | |||
|[[File:coin_small.png|20px|Coins]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]] | |||
|80000K | |||
|8000K | |||
|142.5K | |||
|475K | |||
|- | |||
|40 [[File:Ch18.png|For this level you will need to research the Authentic Main Hall in chapter 18]] | |||
|8x8 | |||
|4712 | |||
|6008 | |||
|81:00 h | |||
|41000K<br>2100K<br>200K | |||
|[[File:coin_small.png|20px|Coins]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Unurium.png|25px|Unurium]] | |||
|100000K | |||
|10000K | |||
|162K | |||
|500K | |||
|- | |||
|41 [[File:Ch18.png|For this level you will need to research the Refined Authentic Main Hall in chapter 18]] | |||
|8x8 | |||
|5235 | |||
|6682 | |||
|82:00 h | |||
|47000K<br>2300K<br>220K | |||
|[[File:coin_small.png|20px|Coins]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Unurium.png|25px|Unurium]] | |||
|120000K | |||
|12000K | |||
|183K | |||
|600K | |||
|- | |||
|42 [[File:Ch19.png|For this level you will need to research the Prepared Main Hall in chapter 19]] | |||
|8x8 | |||
|18845 | |||
|7429 | |||
|83:00 h | |||
|54000K<br>2600K<br>240K | |||
|[[File:coin_small.png|20px|Coins]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Unurium.png|25px|Unurium]] | |||
|140000K | |||
|14000K | |||
|210K | |||
|700K | |||
|- | |||
|43 [[File:Ch19.png|For this level you will need to research the Optimally Prepared Main Hall in chapter 19]] | |||
|8x8 | |||
|7852 | |||
|8261 | |||
|85:00 h | |||
|61000K<br>3000K<br>260K | |||
|[[File:coin_small.png|20px|Coins]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Unurium.png|25px|Unurium]] | |||
|160000K | |||
|16000K | |||
|240K | |||
|800K | |||
|- | |||
|44 [[File:Ch20.png|For this level you will need to research the Inspired Main Hall in chapter 20]] | |||
|8x8 | |||
|8196 | |||
|8813 | |||
|86:00 h | |||
|69000K<br>3400K<br>280K | |||
|[[File:coin_small.png|20px|Coins]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Unurium.png|25px|Unurium]] | |||
|180000K | |||
|18000K | |||
|270K | |||
|900K | |||
|- | |||
|45 [[File:Ch20.png|For this level you will need to research the Deeply Inspired Main Hall in chapter 20]] | |||
|8x8 | |||
|9000 | |||
|11000 | |||
|87:00 h | |||
|79000K<br>3800K<br>300K | |||
|[[File:coin_small.png|20px|Coins]]<br>[[File:Mana.png|20px|Mana]]<br>[[File:Unurium.png|25px|Unurium]] | |||
|200000K | |||
|20000K | |||
|300K | |||
|1000K | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Regel 1.183: | Regel 1.261: | ||
|[[File:Elves_Townhall_35.png|120px]] | |[[File:Elves_Townhall_35.png|120px]] | ||
|- | |- | ||
! | !Niveau 36 | ||
! | !Niveau 37 | ||
! | !Niveau 38 | ||
! | !Niveau 39 | ||
! | !Niveau 40 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Elves_Townhall_36.png|120px]] | |[[File:Elves_Townhall_36.png|120px]] | ||
|[[File:Elves_Townhall_37.png|120px]] | |[[File:Elves_Townhall_37.png|120px]] | ||
| | |[[File:Elves_Townhall_38.png|120px]] | ||
| | |[[File:Elves_Townhall_39.png|120px]] | ||
| | |[[File:H_Elves_Townhall_40.png|120px]] | ||
|- | |||
!Niveau 41 | |||
!Niveau 42 | |||
!Niveau 43 | |||
!Niveau 44 | |||
!Niveau 45 | |||
|- | |||
|[[File:H_Elves_Townhall_41.png|120px]] | |||
|[[File:H_Elves_Townhall_42.png|120px]] | |||
|[[File:H_Elves_Townhall_43.png|120px]] | |||
|[[File:H_Elves_Townhall_44.png|120px]] | |||
|[[File:H_Elves_Townhall_45.png|120px]] | |||
|- | |- | ||
|colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op | |colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op een gebouwniveau om een grotere afbeelding te zien. | ||
|} | |||
====Gebouwniveaus Mensen==== | ====Gebouwniveaus Mensen==== | ||
Regel 1.285: | Regel 1.375: | ||
|[[File:Humans_Townhall_35.png|120px]] | |[[File:Humans_Townhall_35.png|120px]] | ||
|- | |- | ||
! | !Niveau 36 | ||
! | !Niveau 37 | ||
! | !Niveau 38 | ||
! | !Niveau 39 | ||
! | !Niveau 40 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Humans_Townhall_36.png|120px]] | |[[File:Humans_Townhall_36.png|120px]] | ||
|[[File:Humans_Townhall_37.png|120px]] | |[[File:Humans_Townhall_37.png|120px]] | ||
| | |[[File:Humans_Townhall_38.png|120px]] | ||
| | |[[File:Humans_Townhall_39.png|120px]] | ||
| | |[[File:H_Humans_Townhall_40.png|120px]] | ||
|- | |- | ||
|colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op | !Niveau 41 | ||
!Niveau 42 | |||
!Niveau 43 | |||
!Niveau 44 | |||
!Niveau 45 | |||
|- | |||
|[[File:H_Humans_Townhall_41.png|120px]] | |||
|[[File:H_Humans_Townhall_42.png|120px]] | |||
|[[File:H_Humans_Townhall_43.png|120px]] | |||
|[[File:H_Humans_Townhall_44.png|120px]] | |||
|[[File:H_Humans_Townhall_45.png|120px]] | |||
|- | |||
|colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op een gebouwniveau om een grotere afbeelding te zien. | |||
|} |
Huidige versie van 14 sep 2022 om 09:09
|
Het stadhuis
Doel
Het stadhuis is het middelpunt van je stad en fungeert als je opslagruimte. De meeste gebouwen moeten door middel van wegen met je stadhuis zijn verbonden om ze functioneel te maken.
Wanneer je op dit gebouw klikt, open je de inventaris van je geproduceerde grondstoffen. Het stadhuis biedt opslagruimte voor munten, voorraden en standaard goederen, spirituele goederen en verheven goederen. Er is geen limiet aan de opslagcapaciteit voor goederen. Maar als je je opslagcapaciteit voor munten en voorraden wilt vergroten, moet je je stadhuis upgraden.
Als je het menu van het Stadhuis opent, krijg je een overzicht van al je opgeslagen Goederen. Dit overzicht is onderverdeeld in 3 verschillende tabbladen:
- Tab 1 - Standaardgoederen:
- Tab 2 - Spirituele goederen:
- Tab 3 - Verheven goederen:
Het Stadhuis geeft je ook een overzicht van je Relikwieën en productiebonussen.
Productiebonus: Door het spel heen, zul je de mogelijkheid krijgen om de productie van drie van de negen Goederen in het spel te verhogen. De drie Goederen die in aanmerking komen voor deze bonus worden bepaald door je locatie op de wereldkaart, welke willekeurig wordt toegewezen aan het begin van het spel. Je kunt in je Stadhuis terugvinden welke bonusgoederen je hebt. Om een productiebonus voor deze Goederen te krijgen, zul je eerst de betreffende technologie moeten ontgrendelen in de Onderzoekstabel en de corresponderende Relikwieën op de Wereldkaart moeten verzamelen, of gedurende de bijbehorende Toernooien.
Later in het spel, wanneer je Elementalen in hoofdstuk XII bereikt en je de juiste technologieën ontgrendelt in de Onderzoeksboom, kun je bewuste goederen produceren. Er zullen drie nieuwe, gebooste Spirituele goederen worden gegeven uit dit hoofdstuk en de volgende.
Wanneer je Teamgeest in hoofdstuk XVIII bereikt en de corresponderende technologieën in de Onderzoeksboom ontgrendelt, kun je Verheven goederen produceren. Uit dit hoofdstuk en de volgende zullen drie nieuwe gebooste Verheven goederen worden gegeven.
Hint: Je kan zien wat de bonusgoederen zijn van een stad door te kijken op de wereldkaart. De provincies boven, linksonder en rechtsonder de stad zijn de bonusgoederen. |
Vereisten
Het Stadhuis is vanaf het begin beschikbaar. Er zijn geen vereisten om dit gebouw te krijgen. Het Stadhuis kan wel verplaatst worden, maar niet verkocht.
Upgrade
Door je stadhuis naar een niveau hoger uit te breiden, verhoog je:
- Het aantal munten dat je kunt opslaan;
- Het aantal voorraden dat je kunt opslaan;
- De beloning die je krijgt indien je burenhulp verleent aan andere spelers.
- De hoeveelheid ranglijstpunten die je krijgt voor dit gebouw