Staalfabriek: verschil tussen versies
Regel 330: | Regel 330: | ||
====Staalfabriek Elven Informatie Elven (Niveau 24 en hoger)==== | ====Staalfabriek Elven Informatie Elven (Niveau 24 en hoger)==== | ||
<br> | |||
{| style="text-align: center" | {| style="text-align: center" | ||
!colspan=" | !colspan="11"|Steel Manufactory Information Elves (Level 24 and up) | ||
|- | |- | ||
| | |Level | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"|Requirements | ||
|colspan=" | |colspan="3"|Costs | ||
|colspan="2"| | |colspan="2"|Benefits | ||
|- | |- | ||
|[[File:Level_small.png| | |[[File:Level_small.png|Level]] | ||
|[[File:field_small.png| | |[[File:field_small.png|Size]] | ||
|[[File:Population small | |[[File:Population small elves.png|Population]] | ||
|[[File: | |[[File:Culture_icon_elves.png|Culture]] | ||
|[[File:time_small.png| | |[[File:time_small.png|Construction Time]] | ||
|[[File:coin_small.png| | |[[File:coin_small.png|Coins]] | ||
|[[File: | |[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|[[File: | |[[File:goods_small.png|Additional Goods]] | ||
|[[File:goods_small.png|Standard Good Production]]/3h | |||
|[[File:gr7_Sent.png|25px|Sentient Goods Productiton]]/3h | |||
|[[File:goods_small.png| | |||
|[[File:gr7_Sent.png|25px| | |||
|- | |- | ||
|24 [[File:Ch12.png|25px|For this level on you will need to research the | |24 [[File:Ch12.png|25px|For this level on you will need to research the Elemental Style Marble Manufactory in chapter 12]] | ||
|4X5 | |4X5 | ||
|935 | |935 | ||
Regel 357: | Regel 356: | ||
|10h 09 m | |10h 09 m | ||
|147.000 | |147.000 | ||
| | | | ||
|19.400 | |19.400 [[File:good_marble_small.png|Marble]] <br> 21.600 [[File:good_planks_small.png|Planks]] | ||
| | |||
| | |||
|350 | |350 | ||
|350 | |350 | ||
|- | |- | ||
|25 | |25 | ||
| | |4x5 | ||
|653 | |653 | ||
|144 | |144 | ||
|10h 14m | |10h 14m | ||
|154.000 | |154.000 | ||
|22.000 | | | ||
|22.000 | |22.000 [[File:good_marble_small.png|Marble]] <br> 22.000 [[File:good_planks_small.png|Planks]] <br> 22.000 [[File:gr7_moonstone.png|25px|Moonstone]] <br> 22.000 [[File:gr7_Gum.png|25px|Elven Tree Gum]] | ||
|22.000 | |||
|22.000 | |||
|370 | |370 | ||
|370 | |370 | ||
|- | |- | ||
|26 | |26 | ||
| | |4x5 | ||
|754 | |754 | ||
|162 | |162 | ||
|10h 20m | |10h 20m | ||
|144.000 | |144.000 | ||
|25.000 | | | ||
|26.200 | |25.000 [[File:good_marble_small.png|Marble]] <br> 26.200 [[File:good_planks_small.png|Planks]] <br> 25.000 [[File:gr7_moonstone.png|25px|Moonstone]] <br> 26.200 [[File:gr7_Gum.png|25px|Elven Tree Gum]] | ||
|25.000 | |||
|26.200 | |||
|400 | |400 | ||
|400 | |400 | ||
|- | |- | ||
|27 | |27 | ||
| | |4x5 | ||
|870 | |870 | ||
|181 | |181 | ||
|10h 25m | |10h 25m | ||
|131.000 | |131.000 | ||
|29.200 | | | ||
|30.000 | |29.200 [[File:good_marble_small.png|Marble]] <br> 30.000 [[File:good_planks_small.png|Planks]] <br> 29.200 [[File:gr7_moonstone.png|25px|Moonstone]] <br> 30.000 [[File:gr7_Gum.png|25px|Elven Tree Gum]] | ||
|29.200 | |||
|30.000 | |||
|440 | |440 | ||
|440 | |440 | ||
|- | |||
|28 [[File:Ch15.png|25px|For this level on you will need to research the Improved Dwarven Steel Manufactory in chapter 15]] | |||
|5x5 | |||
|3587 | |||
|850 | |||
|15h | |||
|9.500K | |||
|950K | |||
|25.000 [[File:seed_icon.png|25px|Seeds]] | |||
|590 | |||
|590 | |||
|- | |||
|29 | |||
|5x5 | |||
|1482 | |||
|514 | |||
|18h | |||
|10.500K | |||
|1.050K | |||
|30.000 [[File:seed_icon.png|25px|Seeds]] | |||
|635 | |||
|635 | |||
|- | |||
|30 | |||
|5x5 | |||
|1700 | |||
|618 | |||
|21h | |||
|11.500K | |||
|1.150K | |||
|32.500 [[File:seed_icon.png|25px|Seeds]] | |||
|690 | |||
|690 | |||
|- | |||
|31 | |||
|5x5 | |||
|1948 | |||
|743 | |||
|24h | |||
|12.500K | |||
|1.250K | |||
|35.000 [[File:seed_icon.png|25px|Seeds]] | |||
|750 | |||
|750 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Versie van 20 okt 2019 17:57
|
Staalfabriek
Doel
De Staalfabriek produceert Staal, een van de Basisgoederen. Het produceren van Goederen vereist grondstoffen (Munten, Voorraden). Er zijn 4 opties om een Goederenproductie te starten, ieder met zijn eigen productietijd, kosten en opbrengst.
Terwijl de productie bezig is, kun je de voortgang zien in de vorm van de resterende productietijd en de huidige hoeveelheid geproduceerde Goederen. Je weet dat het om Bonusgoederen gaat wanneer je een groen pijltje op het Goederenicoon ziet. Als je wilt, kun je de productie annuleren en krijg je je Grondstoffen terug.
Let op: Cultuurbonus heeft geen invloed op Goederenproductie.
Vereisten
Om een Staalfabriek te krijgen, moet je de desbetreffende technologie ontgrendelen in de Onderzoekstabel en hem bouwen via het Gebouwenmenu, op voorwaarde dat je de benodigde grondstoffen ter beschikking hebt. Er is een wegverbinding met het Stadhuis nodig en dit gebouw kan worden verkocht, verplaatst en geüpgraded.
Upgrade
Het upgraden van een Staalfabriek naar het volgende niveau, brengt een verhoging met zich mee van het aantal geproduceerde goederen waardoor je productie efficiënter wordt.
Staalfabriek Overzicht
Staalfabriek Elven Informatie Elven (Niveau 1 t/m 23)
Staalfabriek Elven Informatie Elven (Niveau 24 en hoger)
Staalfabriek Mensen Informatie Mensen (Niveau 1 t/m 23)
Staalfabriek Mensen Informatie Mensen (Niveau 24 en hoger)