Oefenterrein: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 27: | Regel 27: | ||
|[[File:Level small.png|Niveau]] | |[[File:Level small.png|Niveau]] | ||
|[[File:field_small.png|Grootte]] | |[[File:field_small.png|Grootte]] | ||
|[[File:Population small elves.png| | |[[File:Population small elves.png|Bevolking]] | ||
|[[File:Culture_icon_elves.png|Cultuur]] | |[[File:Culture_icon_elves.png|Cultuur]] | ||
|[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | |[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | ||
| | |Aantal | ||
|[[File: | |[[File:undifReso.png|30px|Vereisten]] | ||
|[[File:Time_small.png|Trainingsnelheidsfactor]] | |[[File:Time_small.png|Trainingsnelheidsfactor]] | ||
|[[File:Training queue slots.png|Wachtrij plaatsen]] | |[[File:Training queue slots.png|Wachtrij plaatsen]] | ||
Regel 40: | Regel 40: | ||
|0 | |0 | ||
|2h | |2h | ||
|40.000 | |40.000<br>2.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Munten]]<br>[[File:supply_small.png|Voorraden]] | ||
|3 | |3 | ||
|3 | |3 | ||
Regel 50: | Regel 50: | ||
|90 | |90 | ||
|3h | |3h | ||
|60.000 | |60.000<br>3.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Munten]]<br>[[File:supply_small.png|Voorraden]] | ||
|5 | |5 | ||
|3 | |3 | ||
Regel 60: | Regel 60: | ||
|104 | |104 | ||
|4h | |4h | ||
|90.000 | |90.000<br>4.500 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Munten]]<br>[[File:supply_small.png|Voorraden]] | ||
|7 | |7 | ||
|3 | |3 | ||
Regel 70: | Regel 70: | ||
|119 | |119 | ||
|5h | |5h | ||
|135.000 | |135.000<br>6.750 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Munten]]<br>[[File:supply_small.png|Voorraden]] | ||
|11 | |11 | ||
|3 | |3 | ||
Regel 80: | Regel 80: | ||
|137 | |137 | ||
|6h | |6h | ||
|240.000 | |240.000<br>12.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|17 | |17 | ||
|4 | |4 | ||
Regel 90: | Regel 90: | ||
|158 | |158 | ||
|7h | |7h | ||
|360.000 | |360.000<br>18.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|23 | |23 | ||
|4 | |4 | ||
Regel 100: | Regel 100: | ||
|181 | |181 | ||
|8h | |8h | ||
|540.000 | |540.000 <br>27.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|31 | |31 | ||
|4 | |4 | ||
Regel 110: | Regel 110: | ||
|208 | |208 | ||
|9h | |9h | ||
|810.000 | |810.000<br>40.500 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|49 | |49 | ||
|4 | |4 | ||
Regel 120: | Regel 120: | ||
|240 | |240 | ||
|12h 45m | |12h 45m | ||
|1.130.000 | |1.130.000<br>60.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|71 | |71 | ||
|5 | |5 | ||
Regel 130: | Regel 130: | ||
|276 | |276 | ||
|13h 47m | |13h 47m | ||
|1.420.000 | |1.420.000<br>76.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|98 | |98 | ||
|5 | |5 | ||
Regel 140: | Regel 140: | ||
|317 | |317 | ||
|14h 48m | |14h 48m | ||
|1.710.000 | |1.710.000<br>91.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|113 | |113 | ||
|5 | |5 | ||
Regel 150: | Regel 150: | ||
|365 | |365 | ||
|15h 49m | |15h 49m | ||
|2.000.000 | |2.000.000<br>106.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|129 | |129 | ||
|5 | |5 | ||
Regel 160: | Regel 160: | ||
|419 | |419 | ||
|16h 50m | |16h 50m | ||
|2.300.000 | |2.300.000<br>122.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|146 | |146 | ||
|5 | |5 | ||
Regel 170: | Regel 170: | ||
|482 | |482 | ||
|17h 52m | |17h 52m | ||
|2.600.000 | |2.600.000<br>137.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|164 | |164 | ||
|5 | |5 | ||
Regel 180: | Regel 180: | ||
|554 | |554 | ||
|18h 53m | |18h 53m | ||
|2.900.000 | |2.900.000<br>152.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|184 | |184 | ||
|5 | |5 | ||
Regel 190: | Regel 190: | ||
|638 | |638 | ||
|19h 54m | |19h 54m | ||
|3.200.000 | |3.200.000<br>168.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|200 | |200 | ||
|5 | |5 | ||
Regel 200: | Regel 200: | ||
|733 | |733 | ||
|20h 55m | |20h 55m | ||
|3.400.000 | |3.400.000<br>183.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|230 | |230 | ||
|5 | |5 | ||
Regel 210: | Regel 210: | ||
|843 | |843 | ||
|21h 57m | |21h 57m | ||
|3.700.000 | |3.700.000<br>198.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|250 | |250 | ||
|5 | |5 | ||
Regel 220: | Regel 220: | ||
|970 | |970 | ||
|22h 58m | |22h 58m | ||
|4.000.000 | |4.000.000<br>210.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|270 | |270 | ||
|5 | |5 | ||
Regel 230: | Regel 230: | ||
|1.115 | |1.115 | ||
|23h 59m | |23h 59m | ||
|4.300.000 | |4.300.000<br>230.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|300 | |300 | ||
|5 | |5 | ||
Regel 240: | Regel 240: | ||
|1.282 | |1.282 | ||
|25h | |25h | ||
|6.600.000 | |6.600.000<br>240.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|320 | |320 | ||
|5 | |5 | ||
Regel 250: | Regel 250: | ||
|1.475 | |1.475 | ||
|26h | |26h | ||
|4.900.000 | |4.900.000<br>260.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|350 | |350 | ||
|5 | |5 | ||
Regel 260: | Regel 260: | ||
|1.696 | |1.696 | ||
|27h | |27h | ||
|5.200.000 | |5.200.000<br>270.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|360 | |360 | ||
|5 | |5 | ||
Regel 270: | Regel 270: | ||
|1.950 | |1.950 | ||
|28h | |28h | ||
|5.500.000 | |5.500.000<br>290.000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
|370 | |370 | ||
|5 | |5 | ||
|- | |- | ||
|25 [[File:Ch16.png|25px|For this level on you will need to research the Improved Training Grounds in Chapter 16]] | |25 [[File:Ch16.png|25px|For this level on you will need to research the Improved Training Grounds in Chapter 16]] | ||
Regel 300: | Regel 280: | ||
|4116 | |4116 | ||
|42h | |42h | ||
|27.000 K | |27.000 K<br>2700 K<br>67.000 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:orcs.png|Orcs|25px]] | |||
| | |||
|385 | |385 | ||
|5 | |5 | ||
Regel 311: | Regel 290: | ||
|1902 | |1902 | ||
|45h | |45h | ||
|30.000 K | |30.000 K<br>3000 K<br>75.000 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:orcs.png|Orcs|25px]] | |||
| | |||
|405 | |405 | ||
|5 | |5 | ||
Regel 322: | Regel 300: | ||
|2098 | |2098 | ||
|48h | |48h | ||
|33.000 K | |33.000 K<br>3300 K<br>82.000 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:orcs.png|Orcs|25px]] | |||
| | |||
|425 | |425 | ||
|5 | |5 | ||
Regel 333: | Regel 310: | ||
|2313 | |2313 | ||
|51h | |51h | ||
|36.000 K | |36.000 K<br>3600 K<br>90.000 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:orcs.png|Orcs|25px]] | |||
| | |||
|450 | |450 | ||
|5 | |5 | ||
|- | |||
|29 [[File:Ch17.png|25px|For this level on you will need to research the Traders' Style Training Grounds in Chapter 17]] | |||
|6x5 | |||
|1473 | |||
|3807 | |||
|66h | |||
|39.000 K<br>3900 K<br>80.000<br>50.000 | |||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Sg1+1.png|25px|Boosted Sentient Goods + 1]]<br>[[File:orcs.png|Orcs|25px]] | |||
|475 | |||
|5 | |||
|- | |||
|30 | |||
|6x5 | |||
|1694 | |||
|4378 | |||
|68h | |||
|42.000 K<br>4200 K<br>90.000<br>55.000 | |||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Sg1+1.png|25px|Boosted Sentient Goods + 1]]<br>[[File:orcs.png|Orcs|25px]] | |||
|500 | |||
|5 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
===Gebouw niveaus === | ===Gebouw niveaus === |
Versie van 24 okt 2020 21:08
|
Oefenterrein
Doel
Het oefenterrein is een militair gebouw dan je kan bouwen vanuit het gebouwmenu -> Miltair tabje. In dit gebouw kan je een aantal eenheden trainen die niet beschikbaar zijn in de Kazerne of het Huurlingenkamp
Het gebouw is beschikbaar voor zowel Elfen als Mensen, beide rassen kunnen dezelfde eenheden trainen.
Vereisten
Je kan de technologie voor het oefenterrein redelijk snel ontgrendelen, dit kan in het tweede hoofdstuk, na het onderzoek krijg je toegang tot het gebouw, en het de eerste eenheid, de Eenheden
Uitbreiden
Met elke uitbreiding verhoog je de trainingssnelheid van je troepen.
Oefenterrein informatie
Oefenterrein
Gebouw niveaus
Niveau 1 | Niveau 2 | Niveau 3 | Niveau 4 | ||
---|---|---|---|---|---|
Niveau 5 | Niveau 6 | Niveau 7 | Niveau 8 | ||
Niveau 9 | Niveau 10 | Niveau 11 | Niveau 12 | ||
Niveau 13 | Niveau 14 | Niveau 15 | Niveau 16 | ||
Niveau 17 | Niveau 18 | Niveau 19 | Niveau 20 | ||
Niveau 21 | Niveau 22 | Niveau 23 | Niveau 24 | ||
Level 25 | Level 26 | Level 27 | Level 28 | ||
Klik op ieder gebouwniveau om een groter plaatje te zien. |