Magische Werkplaats: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
(2 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 42: | Regel 42: | ||
|290 | |290 | ||
| | | | ||
|141/ | |141/u | ||
|- | |- | ||
|2 [[File:Ch2.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 2]] | |2 [[File:Ch2.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 2]] | ||
Regel 51: | Regel 51: | ||
|320 | |320 | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|370/ | |370/u | ||
|- | |- | ||
|3 [[File:Ch3.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 3]] | |3 [[File:Ch3.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 3]] | ||
Regel 60: | Regel 60: | ||
|320 | |320 | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|520/ | |520/u | ||
|- | |- | ||
|4 [[File:Ch4.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 4]] | |4 [[File:Ch4.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 4]] | ||
Regel 69: | Regel 69: | ||
|590 | |590 | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|1.310/ | |1.310/u | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Ch5.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 5]] | |5 [[File:Ch5.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 5]] | ||
Regel 78: | Regel 78: | ||
|630 | |630 | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|1.490/ | |1.490/u | ||
|- | |- | ||
|6 [[File:Ch6.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 6]] | |6 [[File:Ch6.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 6]] | ||
Regel 87: | Regel 87: | ||
|850 | |850 | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|2.100/ | |2.100/u | ||
|- | |- | ||
|7 [[File:Ch7.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 7]] | |7 [[File:Ch7.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 7]] | ||
Regel 96: | Regel 96: | ||
|1.120 | |1.120 | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|2.800/ | |2.800/u | ||
|- | |- | ||
|8 [[File:Ch8.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 8]] | |8 [[File:Ch8.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 8]] | ||
Regel 105: | Regel 105: | ||
|1.270 | |1.270 | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|3.100/ | |3.100/u | ||
|- | |- | ||
|9 [[File:Ch9.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 9]] | |9 [[File:Ch9.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 9]] | ||
Regel 114: | Regel 114: | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|3.900/ | |3.900/u | ||
|- | |- | ||
|10 [[File:Ch10.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 10]] | |10 [[File:Ch10.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 10]] | ||
Regel 123: | Regel 123: | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|4.300/ | |4.300/u | ||
|- | |- | ||
|11 [[File:Ch11.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 11]] | |11 [[File:Ch11.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 11]] | ||
Regel 132: | Regel 132: | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|5.100/ | |5.100/u | ||
|- | |- | ||
|12 [[File:Ch12.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 12]] | |12 [[File:Ch12.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 12]] | ||
Regel 141: | Regel 141: | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|5.700/ | |5.700/u | ||
|- | |- | ||
|13 [[File:Ch13.png|For this level on you will need to research the Robust Workshops in Chapter 13]] | |13 [[File:Ch13.png|For this level on you will need to research the Robust Workshops in Chapter 13]] | ||
Regel 149: | Regel 149: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 | |1 of 300 | ||
|7.300/ | |7.300/u | ||
|- | |- | ||
|14 [[File:Ch14.png|For this level on you will need to research the Evolved Workshops in Chapter 14]] | |14 [[File:Ch14.png|For this level on you will need to research the Evolved Workshops in Chapter 14]] | ||
Regel 158: | Regel 158: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 | |1 of 300 | ||
|8.100/ | |8.100/u | ||
|- | |- | ||
|15 [[File:Ch15.png|For this level on you will need to research the Elvenar Style Workshops in Chapter 15]] | |15 [[File:Ch15.png|For this level on you will need to research the Elvenar Style Workshops in Chapter 15]] | ||
Regel 167: | Regel 167: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 | |1 of 300 | ||
|23.000/ | |23.000/u | ||
|- | |- | ||
|16 [[File:Ch16.png|25px|For this level on you will need to research the Senate Technology in Chapter 16]] | |16 [[File:Ch16.png|25px|For this level on you will need to research the Senate Technology in Chapter 16]] | ||
Regel 176: | Regel 176: | ||
|10sec | |10sec | ||
|2.000 | |2.000 | ||
|1 | |1 of 300 | ||
|33.500/ | |33.500/u | ||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|For this level on you will need to research the Optimized Elvenar Style Workshops Technology in Chapter 17]] | |||
|6x5 | |||
|14.800 | |||
|10.200 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|43.000/u | |||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|For this level on you will need to research the Gate of Dimensions Technology in Chapter 18]] | |||
|5x6 | |||
|17.400 | |||
|12.400 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|50.000/u | |||
|- | |||
|19 [[File:Ch19.png|For this level on you will need to research the Gate of Prepared Barracks in Chapter 19]] | |||
|5x6 | |||
|6.600 | |||
|2.600 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|63.000/u | |||
|- | |||
|20 [[File:Ch20.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 20]] | |||
|7x4 | |||
|5.000 | |||
|2.000 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|74.000/u | |||
|} | |} | ||
Regel 342: | Regel 378: | ||
|1 or 300 | |1 or 300 | ||
|33.500/h | |33.500/h | ||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|For this level on you will need to research the Optimized Elvenar Style Workshops Technology in Chapter 17]] | |||
|6x5 | |||
|14.800 | |||
|10.200 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 or 300 | |||
|43.000/h | |||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|For this level on you will need to research the Gate of Dimensions Technology in Chapter 18]] | |||
|5x6 | |||
|17.400 | |||
|12.400 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 or 300 | |||
|50.000/h | |||
|} | |} | ||
Regel 384: | Regel 438: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
! | !Niveau 16 | ||
! | !Niveau 17 | ||
! | !Niveau 18 | ||
! | ! | ||
! | ! | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH16.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Elves_CH16.png|120px]] | ||
| | |[[File:Magic_Workshop_Elves_CH17.png|120px]] | ||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_18.png|120px]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
Regel 438: | Regel 493: | ||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_15.png|120px]] | |[[File:P_Humans_Premium_Workshop_15.png|120px]] | ||
|- | |- | ||
! | !Niveau 16 | ||
! | !Niveau 17 | ||
! | !Niveau 18 | ||
! | ! | ||
! | ! | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH16.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Humans_CH16.png|120px]] | ||
| | |[[File:Magic_Workshop_Humans_CH17.png|120px]] | ||
| | |[[File:P_Humans_Premium_Workshop_18.png|120px]] | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouw om een groter plaatje te zien. | !colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouw om een groter plaatje te zien. | ||
|} |
Huidige versie van 7 sep 2022 om 08:41
|
Magische Werkplaats
Magische werkplaatsen leveren meer voorraden dan gewone werkplaatsen van hetzelfde hoofdstuk.
Uitbreiden
Uitbreiden is alleen mogelijk nadat je Geavanceerde verkenners hebt onderzocht in het nieuwe hoofdstuk. (tot Elementalen) of de upgrade-technologie van de reguliere Huizen (vanaf Amuni).
Blauwdrukken
Blauwdrukken zijn zeldzame speciale items dat momenteel verkrijgbaar zijn in Toernooien.
Blauwdrukken kunnen gebruikt worden om je Magische Huizen en je Magische Werkplaats uit te breiden naar het volgende level, zolang je in het juiste hoofdstuk zit.
Letop: Je kan momenteel alleen zien hoeveel blauwdrukken je hebt door met je muis over het blauwdruk icoon te gaan wanneer je je magische gebouwen uitbreid of door het Goederenoverzicht te openen door op de knop in de bovenste balk te klikken. Zie de Spelmenu-pagina voor meer informatie