Magische Werkplaats: verschil tussen versies
(14 tussenliggende versies door 4 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 8: | Regel 8: | ||
====Uitbreiden==== | ====Uitbreiden==== | ||
Uitbreiden is alleen mogelijk nadat je Geavanceerde verkenners hebt onderzocht in het nieuwe hoofdstuk. | Uitbreiden is alleen mogelijk nadat je Geavanceerde verkenners hebt onderzocht in het nieuwe hoofdstuk. (tot Elementalen) of de upgrade-technologie van de reguliere Huizen (vanaf Amuni). | ||
[[File:Upgrade_Magic_-Workshop.png|center]] | [[File:Upgrade_Magic_-Workshop.png|center]] | ||
Regel 28: | Regel 29: | ||
|[[File:field_small.png|Grootte]] | |[[File:field_small.png|Grootte]] | ||
|[[File:Population small elves.png|Bevolking]] | |[[File:Population small elves.png|Bevolking]] | ||
|[[File: | |[[File:culture_icon_elves.png|Cultuur]] | ||
|[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | |[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | ||
|[[File:Premium_small.png|Diamanten]] | |[[File:Premium_small.png|Diamanten]] | ||
Regel 41: | Regel 42: | ||
|290 | |290 | ||
| | | | ||
|141/ | |141/u | ||
|- | |- | ||
|2 [[File:Ch2.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 2]] | |2 [[File:Ch2.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 2]] | ||
Regel 49: | Regel 50: | ||
|10sec | |10sec | ||
|320 | |320 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|370/ | |370/u | ||
|- | |- | ||
|3 [[File:Ch3.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 3]] | |3 [[File:Ch3.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 3]] | ||
Regel 58: | Regel 59: | ||
|10sec | |10sec | ||
|320 | |320 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|520/ | |520/u | ||
|- | |- | ||
|4 [[File:Ch4.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 4]] | |4 [[File:Ch4.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 4]] | ||
Regel 67: | Regel 68: | ||
|10sec | |10sec | ||
|590 | |590 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|1.310/ | |1.310/u | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Ch5.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 5]] | |5 [[File:Ch5.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 5]] | ||
Regel 76: | Regel 77: | ||
|10sec | |10sec | ||
|630 | |630 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|1.490/ | |1.490/u | ||
|- | |- | ||
|6 [[File:Ch6.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 6]] | |6 [[File:Ch6.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 6]] | ||
Regel 85: | Regel 86: | ||
|10sec | |10sec | ||
|850 | |850 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|2.100/ | |2.100/u | ||
|- | |- | ||
|7 [[File:Ch7.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 7]] | |7 [[File:Ch7.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 7]] | ||
Regel 94: | Regel 95: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.120 | |1.120 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|2.800/ | |2.800/u | ||
|- | |- | ||
|8 [[File:Ch8.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 8]] | |8 [[File:Ch8.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 8]] | ||
Regel 103: | Regel 104: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.270 | |1.270 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|3.100/ | |3.100/u | ||
|- | |- | ||
|9 [[File:Ch9.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 9]] | |9 [[File:Ch9.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 9]] | ||
Regel 112: | Regel 113: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|3.900/ | |3.900/u | ||
|- | |- | ||
|10 [[File:Ch10.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 10]] | |10 [[File:Ch10.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 10]] | ||
Regel 121: | Regel 122: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|4.300/ | |4.300/u | ||
|- | |- | ||
|11 [[File:Ch11.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 11]] | |11 [[File:Ch11.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 11]] | ||
Regel 130: | Regel 131: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|5.100/ | |5.100/u | ||
|- | |- | ||
|12 [[File:Ch12.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 12]] | |12 [[File:Ch12.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 12]] | ||
Regel 139: | Regel 140: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|5.700/ | |5.700/u | ||
|- | |||
|13 [[File:Ch13.png|For this level on you will need to research the Robust Workshops in Chapter 13]] | |||
|4x6 | |||
|4.700 | |||
|2.500 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|7.300/u | |||
|- | |||
|14 [[File:Ch14.png|For this level on you will need to research the Evolved Workshops in Chapter 14]] | |||
|4x6 | |||
|5.600 | |||
|3.100 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|8.100/u | |||
|- | |||
|15 [[File:Ch15.png|For this level on you will need to research the Elvenar Style Workshops in Chapter 15]] | |||
|5x5 | |||
|7.568 | |||
|4.128 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|23.000/u | |||
|- | |||
|16 [[File:Ch16.png|25px|For this level on you will need to research the Senate Technology in Chapter 16]] | |||
|5x6 | |||
|4.085 | |||
|4.179 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|33.500/u | |||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|For this level on you will need to research the Optimized Elvenar Style Workshops Technology in Chapter 17]] | |||
|6x5 | |||
|14.800 | |||
|10.200 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|43.000/u | |||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|For this level on you will need to research the Gate of Dimensions Technology in Chapter 18]] | |||
|5x6 | |||
|17.400 | |||
|12.400 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|50.000/u | |||
|- | |||
|19 [[File:Ch19.png|For this level on you will need to research the Gate of Prepared Barracks in Chapter 19]] | |||
|5x6 | |||
|6.600 | |||
|2.600 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|63.000/u | |||
|- | |||
|20 [[File:Ch20.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 20]] | |||
|7x4 | |||
|5.000 | |||
|2.000 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|74.000/u | |||
|} | |} | ||
Regel 155: | Regel 228: | ||
|[[File:Level small.png|Niveau]] | |[[File:Level small.png|Niveau]] | ||
|[[File:field_small.png|Grootte]] | |[[File:field_small.png|Grootte]] | ||
|[[File:Population small | |[[File:Population small humans.png|Bevolking]] | ||
|[[File:culture_icon.png|Cultuur]] | |[[File:culture_icon.png|Cultuur]] | ||
|[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | |[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | ||
Regel 177: | Regel 250: | ||
|10sec | |10sec | ||
|320 | |320 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|250/h | |250/h | ||
|- | |- | ||
Regel 186: | Regel 259: | ||
|10sec | |10sec | ||
|350 | |350 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|520/h | |520/h | ||
|- | |- | ||
Regel 195: | Regel 268: | ||
|10sec | |10sec | ||
|590 | |590 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|1.310/h | |1.310/h | ||
|- | |- | ||
Regel 204: | Regel 277: | ||
|10sec | |10sec | ||
|630 | |630 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|1.490/h | |1.490/h | ||
|- | |- | ||
Regel 213: | Regel 286: | ||
|10sec | |10sec | ||
|850 | |850 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|2.100/h | |2.100/h | ||
|- | |- | ||
Regel 222: | Regel 295: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.120 | |1.120 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|2.800/h | |2.800/h | ||
|- | |- | ||
Regel 231: | Regel 304: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.270 | |1.270 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|3.100/h | |3.100/h | ||
|- | |- | ||
Regel 240: | Regel 313: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|3.900/h | |3.900/h | ||
|- | |- | ||
Regel 249: | Regel 322: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|4.300/h | |4.300/h | ||
|- | |- | ||
Regel 258: | Regel 331: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|5.100/h | |5.100/h | ||
|- | |- | ||
Regel 267: | Regel 340: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 of | |1 of 300 | ||
|5.700/h | |5.700/h | ||
|- | |||
|13 [[File:Ch13.png|For this level on you will need to research the Robust Workshops in Chapter 13]] | |||
|4x6 | |||
|4.700 | |||
|2.500 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 or 300 | |||
|7.300/h | |||
|- | |||
|14 [[File:Ch14.png|For this level on you will need to research the Evolved Workshops in Chapter 14]] | |||
|4x6 | |||
|5.600 | |||
|3.100 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 or 300 | |||
|8.100/h | |||
|- | |||
|15 [[File:Ch15.png|For this level on you will need to research the Elvenar Style Workshops in Chapter 15]] | |||
|5x5 | |||
|7.568 | |||
|4.128 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 or 300 | |||
|23.000/h | |||
|- | |||
|16 [[File:Ch16.png|25px|For this level on you will need to research the Senate Technology in Chapter 16]] | |||
|5x6 | |||
|4.085 | |||
|4.179 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 or 300 | |||
|33.500/h | |||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|For this level on you will need to research the Optimized Elvenar Style Workshops Technology in Chapter 17]] | |||
|6x5 | |||
|14.800 | |||
|10.200 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 or 300 | |||
|43.000/h | |||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|For this level on you will need to research the Gate of Dimensions Technology in Chapter 18]] | |||
|5x6 | |||
|17.400 | |||
|12.400 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 or 300 | |||
|50.000/h | |||
|} | |} | ||
Regel 300: | Regel 427: | ||
!Niveau 11 | !Niveau 11 | ||
!Niveau 12 | !Niveau 12 | ||
! | !Niveau 13 | ||
! | !Niveau 14 | ||
! | !Niveau 15 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH11.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Elves_CH11.png|120px]] | ||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH12.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Elves_CH12.png|120px]] | ||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH13.png|120px]] | |||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_14.png|120px]] | |||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_15.png|120px]] | |||
|- | |||
|- | |||
!Niveau 16 | |||
!Niveau 17 | |||
!Niveau 18 | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH16.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH17.png|120px]] | |||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_18.png|120px]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouw om een groter plaatje te zien. | !colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouw om een groter plaatje te zien. | ||
Regel 341: | Regel 483: | ||
!Niveau 11 | !Niveau 11 | ||
!Niveau 12 | !Niveau 12 | ||
! | !Niveau 13 | ||
! | !Niveau 14 | ||
! | !Niveau 15 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH11.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Humans_CH11.png|120px]] | ||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH12.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Humans_CH12.png|120px]] | ||
| | |[[File:Magic_Workshop_Humans_CH13.png|120px]] | ||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_14.png|120px]] | |||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_15.png|120px]] | |||
|- | |||
!Niveau 16 | |||
!Niveau 17 | |||
!Niveau 18 | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH16.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH17.png|120px]] | |||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_18.png|120px]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouw om een groter plaatje te zien. | !colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouw om een groter plaatje te zien. | ||
|} |
Huidige versie van 7 sep 2022 om 08:41
|
Magische Werkplaats
Magische werkplaatsen leveren meer voorraden dan gewone werkplaatsen van hetzelfde hoofdstuk.
Uitbreiden
Uitbreiden is alleen mogelijk nadat je Geavanceerde verkenners hebt onderzocht in het nieuwe hoofdstuk. (tot Elementalen) of de upgrade-technologie van de reguliere Huizen (vanaf Amuni).
Blauwdrukken
Blauwdrukken zijn zeldzame speciale items dat momenteel verkrijgbaar zijn in Toernooien.
Blauwdrukken kunnen gebruikt worden om je Magische Huizen en je Magische Werkplaats uit te breiden naar het volgende level, zolang je in het juiste hoofdstuk zit.
Letop: Je kan momenteel alleen zien hoeveel blauwdrukken je hebt door met je muis over het blauwdruk icoon te gaan wanneer je je magische gebouwen uitbreid of door het Goederenoverzicht te openen door op de knop in de bovenste balk te klikken. Zie de Spelmenu-pagina voor meer informatie