Magische Werkplaats: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
(17 tussenliggende versies door 5 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 8: | Regel 8: | ||
====Uitbreiden==== | ====Uitbreiden==== | ||
Uitbreiden is alleen mogelijk nadat je Geavanceerde verkenners hebt onderzocht in het nieuwe hoofdstuk. | Uitbreiden is alleen mogelijk nadat je Geavanceerde verkenners hebt onderzocht in het nieuwe hoofdstuk. (tot Elementalen) of de upgrade-technologie van de reguliere Huizen (vanaf Amuni). | ||
[[File:Upgrade_Magic_-Workshop.png|center]] | [[File:Upgrade_Magic_-Workshop.png|center]] | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- | |- | ||
|Niveau | |Niveau | ||
|colspan="4"|Vereisten | |colspan="4"|Vereisten nieuw | ||
|colspan="1"|Kosten nieuw | |colspan="1"|Kosten nieuw | ||
|colspan="1"|Kosten Uitbreiden | |colspan="1"|Kosten Uitbreiden | ||
Regel 28: | Regel 29: | ||
|[[File:field_small.png|Grootte]] | |[[File:field_small.png|Grootte]] | ||
|[[File:Population small elves.png|Bevolking]] | |[[File:Population small elves.png|Bevolking]] | ||
|[[File: | |[[File:culture_icon_elves.png|Cultuur]] | ||
|[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | |[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | ||
|[[File:Premium_small.png|Diamanten]] | |[[File:Premium_small.png|Diamanten]] | ||
|[[File:Premium_small.png|Diamanten]] | |[[File:blueprintIcon.png|20px]] of [[File:Premium_small.png|Diamanten]] | ||
|[[File:supply_small.png|Voorraden]]Productie | |[[File:supply_small.png|Voorraden]]Productie | ||
|- | |- | ||
|1 [[File:Ch1.png| | |1 [[File:Ch1.png|You can build this level after the Tutorial]] | ||
|2x2 | |2x2 | ||
| | |40 | ||
|9 | |9 | ||
| | |10sec | ||
|290 | |290 | ||
| | | | ||
|141/ | |141/u | ||
|- | |- | ||
|2 [[File:Ch2.png| | |2 [[File:Ch2.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 2]] | ||
|3x2 | |3x2 | ||
| | |103 | ||
| | |54 | ||
| | |10sec | ||
|320 | |320 | ||
| | |1 of 300 | ||
|370/u | |||
|- | |- | ||
|3 [[File:Ch3.png| | |3 [[File:Ch3.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 3]] | ||
|3x2 | |3x2 | ||
| | |152 | ||
|75 | |75 | ||
| | |10sec | ||
|320 | |320 | ||
| | |1 of 300 | ||
|520/ | |520/u | ||
|- | |- | ||
|4 [[File:Ch4.png| | |4 [[File:Ch4.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 4]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
| | |430 | ||
| | |189 | ||
| | |10sec | ||
|590 | |590 | ||
| | |1 of 300 | ||
|1. | |1.310/u | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Ch5.png| | |5 [[File:Ch5.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 5]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
| | |540 | ||
| | |210 | ||
| | |10sec | ||
|630 | |630 | ||
| | |1 of 300 | ||
|1. | |1.490/u | ||
|- | |- | ||
|6 [[File:Ch6.png| | |6 [[File:Ch6.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 6]] | ||
|5x3 | |5x3 | ||
| | |830 | ||
| | |370 | ||
| | |10sec | ||
|850 | |850 | ||
| | |1 of 300 | ||
|2. | |2.100/u | ||
|- | |- | ||
|7 [[File:Ch7.png| | |7 [[File:Ch7.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 7]] | ||
|3x6 | |3x6 | ||
|1. | |1.120 | ||
| | |560 | ||
| | |10sec | ||
| | |1.120 | ||
| | |1 of 300 | ||
|2. | |2.800/u | ||
|- | |- | ||
|8 [[File:Ch8.png| | |8 [[File:Ch8.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 8]] | ||
|3x6 | |3x6 | ||
|1. | |1.320 | ||
| | |690 | ||
| | |10sec | ||
| | |1.270 | ||
| | |1 of 300 | ||
|3. | |3.100/u | ||
|- | |- | ||
|9 [[File:Ch9.png| | |9 [[File:Ch9.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 9]] | ||
|4x5 | |4x5 | ||
|1. | |1.800 | ||
| | |940 | ||
| | |10sec | ||
| | |1.400 | ||
| | |1 of 300 | ||
|3. | |3.900/u | ||
|- | |- | ||
|10 [[File:Ch10.png| | |10 [[File:Ch10.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 10]] | ||
|4x5 | |4x5 | ||
|2.200 | |2.200 | ||
Regel 121: | Regel 122: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
| | |1 of 300 | ||
|4.300/ | |4.300/u | ||
|- | |- | ||
|11 [[File:Ch11.png| | |11 [[File:Ch11.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 11]] | ||
|3x7 | |3x7 | ||
|2.800 | |2.800 | ||
Regel 130: | Regel 131: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
| | |1 of 300 | ||
|5.100/ | |5.100/u | ||
|- | |||
|12 [[File:Ch12.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 12]] | |||
|3x7 | |||
|3.400 | |||
|1.840 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|5.700/u | |||
|- | |||
|13 [[File:Ch13.png|For this level on you will need to research the Robust Workshops in Chapter 13]] | |||
|4x6 | |||
|4.700 | |||
|2.500 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|7.300/u | |||
|- | |||
|14 [[File:Ch14.png|For this level on you will need to research the Evolved Workshops in Chapter 14]] | |||
|4x6 | |||
|5.600 | |||
|3.100 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|8.100/u | |||
|- | |||
|15 [[File:Ch15.png|For this level on you will need to research the Elvenar Style Workshops in Chapter 15]] | |||
|5x5 | |||
|7.568 | |||
|4.128 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|23.000/u | |||
|- | |||
|16 [[File:Ch16.png|25px|For this level on you will need to research the Senate Technology in Chapter 16]] | |||
|5x6 | |||
|4.085 | |||
|4.179 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|33.500/u | |||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|For this level on you will need to research the Optimized Elvenar Style Workshops Technology in Chapter 17]] | |||
|6x5 | |||
|14.800 | |||
|10.200 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|43.000/u | |||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|For this level on you will need to research the Gate of Dimensions Technology in Chapter 18]] | |||
|5x6 | |||
|17.400 | |||
|12.400 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|50.000/u | |||
|- | |||
|19 [[File:Ch19.png|For this level on you will need to research the Gate of Prepared Barracks in Chapter 19]] | |||
|5x6 | |||
|6.600 | |||
|2.600 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|63.000/u | |||
|- | |||
|20 [[File:Ch20.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 20]] | |||
|7x4 | |||
|5.000 | |||
|2.000 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|74.000/u | |||
|} | |} | ||
Regel 146: | Regel 228: | ||
|[[File:Level small.png|Niveau]] | |[[File:Level small.png|Niveau]] | ||
|[[File:field_small.png|Grootte]] | |[[File:field_small.png|Grootte]] | ||
|[[File:Population small | |[[File:Population small humans.png|Bevolking]] | ||
|[[File:culture_icon.png|Cultuur]] | |[[File:culture_icon.png|Cultuur]] | ||
|[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | |[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | ||
|[[File:Premium_small.png|Diamanten]] | |[[File:Premium_small.png|Diamanten]] | ||
|[[File:Premium_small.png|Diamanten]] | |[[File:blueprintIcon.png|20px]] of [[File:Premium_small.png|Diamanten]] | ||
|[[File:supply_small.png|Voorraden]]Productie | |[[File:supply_small.png|Voorraden]]Productie | ||
|- | |- | ||
|1 [[File:Ch1.png| | |1 [[File:Ch1.png|You can build this level after the Tutorial]] | ||
|2x2 | |2x2 | ||
|40 | |40 | ||
|9 | |9 | ||
| | |10sec | ||
|290 | |290 | ||
| | | | ||
|141/h | |141/h | ||
|- | |- | ||
|2 [[File:Ch2.png| | |2 [[File:Ch2.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 2]] | ||
|2x2 | |2x2 | ||
| | |68 | ||
|36 | |36 | ||
| | |10sec | ||
|320 | |320 | ||
| | |1 of 300 | ||
| | |250/h | ||
|- | |- | ||
|3 [[File:Ch3.png| | |3 [[File:Ch3.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 3]] | ||
|2x3 | |2x3 | ||
|152 | |152 | ||
|75 | |75 | ||
| | |10sec | ||
|350 | |350 | ||
| | |1 of 300 | ||
| | |520/h | ||
|- | |- | ||
|4 [[File:Ch4.png| | |4 [[File:Ch4.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 4]] | ||
|3x4 | |3x4 | ||
| | |430 | ||
| | |189 | ||
| | |10sec | ||
|590 | |590 | ||
| | |1 of 300 | ||
|1. | |1.310/h | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Ch5.png| | |5 [[File:Ch5.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 5]] | ||
|3x4 | |3x4 | ||
| | |540 | ||
| | |210 | ||
| | |10sec | ||
|630 | |630 | ||
| | |1 of 300 | ||
|1. | |1.490/h | ||
|- | |- | ||
|6 [[File:Ch6.png| | |6 [[File:Ch6.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 6]] | ||
|3x5 | |3x5 | ||
| | |830 | ||
| | |370 | ||
| | |10sec | ||
|850 | |850 | ||
| | |1 of 300 | ||
|2. | |2.100/h | ||
|- | |- | ||
|7 [[File:Ch7.png| | |7 [[File:Ch7.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 7]] | ||
|6x3 | |6x3 | ||
|1. | |1.120 | ||
| | |560 | ||
| | |10sec | ||
| | |1.120 | ||
| | |1 of 300 | ||
|2. | |2.800/h | ||
|- | |- | ||
|8 [[File:Ch8.png| | |8 [[File:Ch8.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 8]] | ||
|6x3 | |6x3 | ||
|1. | |1.320 | ||
| | |690 | ||
| | |10sec | ||
| | |1.270 | ||
| | |1 of 300 | ||
|3. | |3.100/h | ||
|- | |- | ||
|9 [[File:Ch9.png| | |9 [[File:Ch9.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 9]] | ||
|4x5 | |4x5 | ||
|1. | |1.800 | ||
| | |940 | ||
| | |10sec | ||
| | |1.400 | ||
| | |1 of 300 | ||
|3. | |3.900/h | ||
|- | |- | ||
|10 [[File:Ch10.png| | |10 [[File:Ch10.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 10]] | ||
|4x5 | |4x5 | ||
|2.200 | |2.200 | ||
Regel 240: | Regel 322: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
| | |1 of 300 | ||
|4.300/h | |4.300/h | ||
|- | |- | ||
|11 [[File:Ch11.png| | |11 [[File:Ch11.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 11]] | ||
|3x7 | |3x7 | ||
|2.800 | |2.800 | ||
Regel 249: | Regel 331: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
| | |1 of 300 | ||
|5.100/h | |5.100/h | ||
|- | |||
|12 [[File:Ch12.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 12]] | |||
|3x7 | |||
|3.400 | |||
|1.840 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|5.700/h | |||
|- | |||
|13 [[File:Ch13.png|For this level on you will need to research the Robust Workshops in Chapter 13]] | |||
|4x6 | |||
|4.700 | |||
|2.500 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 or 300 | |||
|7.300/h | |||
|- | |||
|14 [[File:Ch14.png|For this level on you will need to research the Evolved Workshops in Chapter 14]] | |||
|4x6 | |||
|5.600 | |||
|3.100 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 or 300 | |||
|8.100/h | |||
|- | |||
|15 [[File:Ch15.png|For this level on you will need to research the Elvenar Style Workshops in Chapter 15]] | |||
|5x5 | |||
|7.568 | |||
|4.128 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 or 300 | |||
|23.000/h | |||
|- | |||
|16 [[File:Ch16.png|25px|For this level on you will need to research the Senate Technology in Chapter 16]] | |||
|5x6 | |||
|4.085 | |||
|4.179 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 or 300 | |||
|33.500/h | |||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|For this level on you will need to research the Optimized Elvenar Style Workshops Technology in Chapter 17]] | |||
|6x5 | |||
|14.800 | |||
|10.200 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 or 300 | |||
|43.000/h | |||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|For this level on you will need to research the Gate of Dimensions Technology in Chapter 18]] | |||
|5x6 | |||
|17.400 | |||
|12.400 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 or 300 | |||
|50.000/h | |||
|} | |} | ||
Regel 281: | Regel 426: | ||
|- | |- | ||
!Niveau 11 | !Niveau 11 | ||
! | !Niveau 12 | ||
! | !Niveau 13 | ||
! | !Niveau 14 | ||
! | !Niveau 15 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH11.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Elves_CH11.png|120px]] | ||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH12.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH13.png|120px]] | |||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_14.png|120px]] | |||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_15.png|120px]] | |||
|- | |||
|- | |||
!Niveau 16 | |||
!Niveau 17 | |||
!Niveau 18 | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH16.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH17.png|120px]] | |||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_18.png|120px]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouw om een groter plaatje te zien. | !colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouw om een groter plaatje te zien. | ||
Regel 322: | Regel 482: | ||
|- | |- | ||
!Niveau 11 | !Niveau 11 | ||
! | !Niveau 12 | ||
! | !Niveau 13 | ||
! | !Niveau 14 | ||
! | !Niveau 15 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH11.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Humans_CH11.png|120px]] | ||
| | |[[File:Magic_Workshop_Humans_CH12.png|120px]] | ||
| | |[[File:Magic_Workshop_Humans_CH13.png|120px]] | ||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_14.png|120px]] | |||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_15.png|120px]] | |||
|- | |||
!Niveau 16 | |||
!Niveau 17 | |||
!Niveau 18 | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH16.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH17.png|120px]] | |||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_18.png|120px]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouw om een groter plaatje te zien. | !colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouw om een groter plaatje te zien. | ||
|} |
Huidige versie van 7 sep 2022 om 08:41
|
Magische Werkplaats
Magische werkplaatsen leveren meer voorraden dan gewone werkplaatsen van hetzelfde hoofdstuk.
Uitbreiden
Uitbreiden is alleen mogelijk nadat je Geavanceerde verkenners hebt onderzocht in het nieuwe hoofdstuk. (tot Elementalen) of de upgrade-technologie van de reguliere Huizen (vanaf Amuni).
Blauwdrukken
Blauwdrukken zijn zeldzame speciale items dat momenteel verkrijgbaar zijn in Toernooien.
Blauwdrukken kunnen gebruikt worden om je Magische Huizen en je Magische Werkplaats uit te breiden naar het volgende level, zolang je in het juiste hoofdstuk zit.
Letop: Je kan momenteel alleen zien hoeveel blauwdrukken je hebt door met je muis over het blauwdruk icoon te gaan wanneer je je magische gebouwen uitbreid of door het Goederenoverzicht te openen door op de knop in de bovenste balk te klikken. Zie de Spelmenu-pagina voor meer informatie