Magische Huizen: verschil tussen versies
(Nieuwe pagina aangemaakt met '====Magische Huizen ==== Magische Huizen geven meer populatie en munten dan normale huizen van dat hoofdstuk. ==== Uitbreiden ==== Het uitbreiden van de Magisc...') |
|||
(53 tussenliggende versies door 7 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Template:Buildings}} | |||
[[Category:Buildings]] | |||
====Magische Huizen ==== | ====Magische Huizen ==== | ||
Regel 7: | Regel 10: | ||
==== Uitbreiden ==== | ==== Uitbreiden ==== | ||
Het uitbreiden van de Magische Huizen is alleen mogelijk nadat je de geavanceerde verkenner onderzocht hebt van het nieuwe hoofdstuk. | Het uitbreiden van de Magische Huizen is alleen mogelijk nadat je de geavanceerde verkenner onderzocht hebt van het nieuwe hoofdstuk. (tot Elementalen) of de upgrade-technologie van de reguliere Huizen (vanaf Amuni). | ||
[[File:Upgrade_Magic_-Residence.PNG |center]] | [[File:Upgrade_Magic_-Residence.PNG |center]] | ||
{{Template:Blueprints}} | |||
====Magische Huizen Elfen==== | ====Magische Huizen Elfen==== | ||
Regel 17: | Regel 22: | ||
|- | |- | ||
|Niveau | |Niveau | ||
|colspan="3"|Vereisten | |colspan="3"|Vereisten nieuw | ||
|colspan="1"|Kosten nieuw | |colspan="1"|Kosten nieuw | ||
|colspan="1"|Kosten uitbreiding | |colspan="1"|Kosten uitbreiding | ||
Regel 24: | Regel 29: | ||
|[[File:Level small.png|Niveau]] | |[[File:Level small.png|Niveau]] | ||
|[[File:field_small.png|Grootte]] | |[[File:field_small.png|Grootte]] | ||
|[[File: | |[[File:culture_icon_elves.png|Cultuur]] | ||
|[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | |[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | ||
|[[File:Premium_small.png|Diamanten]] | |[[File:Premium_small.png|Diamanten]] | ||
|[[File:Premium_small.png|Diamanten]] | |[[File:blueprintIcon.png|20px]] of [[File:Premium_small.png|Diamanten]] | ||
|[[File: | |[[File:Population_small_elves.png|Extra inwoners]] | ||
|[[File:coin_small.png|Munten productie /h]]/h | |[[File:coin_small.png|Munten productie /h]]/h | ||
|Maximum[[File:time_small.png|Maximum Productie tijd]] | |Maximum[[File:time_small.png|Maximum Productie tijd]] | ||
|- | |- | ||
|1 [[File:Ch1.png| | |1 [[File:Ch1.png|Dit niveau kan je bouwen na de Tutorial]] | ||
|2x2 | |2x2 | ||
| | |0 | ||
| | |10 sec | ||
|290 | |290 | ||
| | | | ||
|80 | |80 | ||
| | |295/u | ||
| | |6u | ||
|- | |- | ||
|2 [[File:Ch2.png|Voor dit | |2 [[File:Ch2.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 2]] | ||
|2x3 | |2x3 | ||
| | |48 | ||
| | |10sec | ||
|320 | |320 | ||
|1 of 300 | |||
|170 | |170 | ||
| | |720/u | ||
| | |7u30m | ||
|- | |- | ||
|3 [[File:Ch3.png|Voor dit | |3 [[File:Ch3.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 3]] | ||
|2x3 | |2x3 | ||
| | |66 | ||
| | |10sec | ||
|330 | |330 | ||
| | |1 of 300 | ||
|250 | |250 | ||
|1. | |1.044/u | ||
| | |9u | ||
|- | |- | ||
|4 [[File:Ch4.png|Voor dit | |4 [[File:Ch4.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 4]] | ||
|3x3 | |3x3 | ||
| | |126 | ||
| | |10sec | ||
|560 | |560 | ||
| | |1 of 300 | ||
|540 | |540 | ||
| | |2.190/u | ||
| | |10u30m | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Ch5.png|Voor dit | |5 [[File:Ch5.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 5]] | ||
|3x3 | |3x3 | ||
| | |145 | ||
| | |10sec | ||
|690 | |690 | ||
| | |1 of 300 | ||
|700 | |700 | ||
|2. | |2.608/u | ||
| | |11u0m | ||
|- | |- | ||
|6 [[File:Ch6.png|Voor dit level en verder | |6 [[File:Ch6.png|Voor dit level en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 6]] | ||
|2x4 | |2x4 | ||
| | |200 | ||
| | |10sec | ||
|750 | |750 | ||
| | |1 of 300 | ||
|780 | |780 | ||
| | |3.360/u | ||
| | |12u30m | ||
|- | |- | ||
|7 [[File:Ch7.png|Voor dit | |7 [[File:Ch7.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 7]] | ||
|2x4 | |2x4 | ||
| | |240 | ||
| | |10sec | ||
|870 | |870 | ||
| | |1 of 300 | ||
|940 | |940 | ||
| | |3.629/u | ||
| | |13u30m | ||
|- | |- | ||
|8 [[File:Ch8.png|Voor dit | |8 [[File:Ch8.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 8]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
| | |450 | ||
| | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
| | |1 of 300 | ||
|1.710 | |1.710 | ||
| | |5.931/u | ||
| | |14u30m | ||
|- | |- | ||
|9 [[File:Ch9.png|Voor dit | |9 [[File:Ch9.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 9]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
| | |550 | ||
| | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
| | |1 of 300 | ||
|2.100 | |2.100 | ||
|5. | |6.580/u | ||
| | |15u30m | ||
|- | |||
|10 [[File:Ch10.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 10]] | |||
|3x5 | |||
|850 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|3.100 | |||
|9.151/u | |||
|16u30m | |||
|- | |||
|11 [[File:Ch11.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 11]] | |||
|3x5 | |||
|1.040 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|3.800 | |||
|10.171/u | |||
|17u30m | |||
|- | |||
|12 [[File:Ch12.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 12]] | |||
|4x4 | |||
|1.350 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|4.900 | |||
|12.432/u | |||
|18u30m | |||
|- | |||
|13 [[File:Ch13.png|Voor dit niveau en verder zal je Robuuste woongebouwen moeten onderzoeken in hoofdstuk 13]] | |||
|4x4 | |||
|1.640 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|5.900 | |||
|13.846/u | |||
|19u30m | |||
|- | |||
|14 [[File:Ch14.png|Voor dit niveau en verder zal je Geëvolueerde woongebouwen moeten onderzoeken in hoofdstuk 14]] | |||
|5x3 | |||
|1.880 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|6.700 | |||
|14.634/u | |||
|20u30m | |||
|- | |||
|15 [[File:Ch15.png|Voor dit niveau en verder zal je Woongebouwen in Elvenarstijl moeten onderzoeken in hoofdstuk 15]] | |||
|5x3 | |||
|2.404 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|8.100 | |||
|15.348/u | |||
|21u30m | |||
|- | |||
|16 [[File:Ch16.png|25px|For this level on you will need to research the Senate Technology in Chapter 16]] | |||
|5x6 | |||
|2.966 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|13.000 | |||
|12.272/u | |||
|22u | |||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|Voor dit level en verder zal je Verbeterde woongebouwen in Elvenar stijl moeten onderzoeken in hoofdstuk 17]] | |||
|4x5 | |||
|6.500 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|15.900 | |||
|25.957/u | |||
|23u30m | |||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|Voor dit level en verder zal je de technologie van de Dimensiepoort moeten onderzoeken in hoofdstuk 18]] | |||
|4x5 | |||
|7800 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|19.200 | |||
|30.833/u | |||
|24u | |||
|- | |||
|19 [[File:Ch19.png|Voor dit level en verder zal je de technologie de Voorbereide kazerne moeten onderzoeken in hoofdstuk 19]] | |||
|6x4 | |||
|3.600 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|27.900 | |||
|45.833/u | |||
|24u | |||
|- | |||
|20 [[File:Ch20.png|Voor dit level en verder zal je de technologie de Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 20]] | |||
|6x4 | |||
|2.300 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|33.800 | |||
|57.500/u | |||
|24u | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Regel 130: | Regel 246: | ||
|- | |- | ||
|Niveau | |Niveau | ||
|colspan="3"|Vereisten | |colspan="3"|Vereisten nieuw | ||
|colspan="1"|Kosten nieuw | |colspan="1"|Kosten nieuw | ||
|colspan="1"|Kosten uitbreiding | |colspan="1"|Kosten uitbreiding | ||
Regel 140: | Regel 256: | ||
|[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | |[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | ||
|[[File:Premium_small.png|Diamanten]] | |[[File:Premium_small.png|Diamanten]] | ||
|[[File:Premium_small.png|Diamanten]] | |[[File:blueprintIcon.png|20px]] of [[File:Premium_small.png|Diamanten]] | ||
|[[File:Population small humans.png|Extra inwoners]] | |[[File:Population small humans.png|Extra inwoners]] | ||
|[[File:coin_small.png|Munten productie /h]]/h | |[[File:coin_small.png|Munten productie /h]]/h | ||
|Maximum[[File:time_small.png|Maximum Productie tijd]] | |Maximum[[File:time_small.png|Maximum Productie tijd]] | ||
|- | |- | ||
|1 [[File:Ch1.png| | |1 [[File:Ch1.png|Dit niveau kan je bouwen na de Tutorial]] | ||
|2x2 | |2x2 | ||
| | |0 | ||
| | |10sec | ||
|290 | |290 | ||
| | | | ||
|80 | |80 | ||
| | |295/u | ||
| | |6u | ||
|- | |- | ||
|2 [[File:Ch2.png|Voor dit | |2 [[File:Ch2.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 2]] | ||
|2x3 | |2x3 | ||
|48 | |48 | ||
| | |10sec | ||
|320 | |320 | ||
|1 of 300 | |||
|170 | |170 | ||
| | |720/u | ||
| | |7u30m | ||
|- | |- | ||
|3 [[File:Ch3.png|Voor dit | |3 [[File:Ch3.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk3]] | ||
| | |2x3 | ||
| | |66 | ||
| | |10sec | ||
|330 | |330 | ||
| | |1 of 300 | ||
|250 | |250 | ||
|1. | |1.044/u | ||
| | |9u | ||
|- | |- | ||
|4 [[File:Ch4.png|Voor dit | |4 [[File:Ch4.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 4]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|169 | |169 | ||
| | |10sec | ||
|690 | |690 | ||
| | |1 of 300 | ||
|720 | |720 | ||
|2. | |2.190/u | ||
| | |10u30m | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Ch5.png|Voor dit | |5 [[File:Ch5.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 5]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
| | |193 | ||
| | |10sec | ||
|870 | |870 | ||
| | |1 of 300 | ||
|940 | |940 | ||
|2. | |2.608/u | ||
| | |11u30m | ||
|- | |- | ||
|6 [[File:Ch6.png|Voor dit | |6 [[File:Ch6.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 6]] | ||
|5x2 | |5x2 | ||
| | |250 | ||
| | |10sec | ||
|890 | |890 | ||
| | |1 of 300 | ||
|980 | |980 | ||
|3. | |3.360/u | ||
| | |12u30m | ||
|- | |- | ||
|7 [[File:Ch7.png|Voor dit | |7 [[File:Ch7.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 7]] | ||
|5x2 | |5x2 | ||
| | |310 | ||
| | |10sec | ||
|990 | |990 | ||
| | |1 of 300 | ||
|1.180 | |1.180 | ||
|3. | |3.629/u | ||
| | |13u30m | ||
|- | |- | ||
|8 [[File:Ch8.png|Voor dit | |8 [[File:Ch8.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 8]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
| | |450 | ||
| | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
| | |1 of 300 | ||
|1.710 | |1.710 | ||
| | |5.931/u | ||
| | |14u30m | ||
|- | |- | ||
|9 [[File:Ch9.png|Voor dit | |9 [[File:Ch9.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 9]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
| | |550 | ||
| | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
| | |1 of 300 | ||
|2.100 | |2.100 | ||
|5. | |6.580/u | ||
| | |15u30m | ||
|- | |||
|10 [[File:Ch10.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 10]] | |||
|3x5 | |||
|850 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|3.100 | |||
|9.151/u | |||
|16u30m | |||
|- | |||
|11 [[File:Ch11.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 11]] | |||
|3x5 | |||
|1.040 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|3.800 | |||
|10.171/u | |||
|17u30m | |||
|- | |||
|12 [[File:Ch12.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 12]] | |||
|4x4 | |||
|1.350 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|4.900 | |||
|12.432/u | |||
|18u30m | |||
|- | |||
|13 [[File:Ch13.png|Voor dit niveau en verder zal je Robuuste woongebouwen moeten onderzoeken in hoofdstuk 13]] | |||
|4x4 | |||
|1.640 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|5.900 | |||
|13.846/u | |||
|19u30m | |||
|- | |||
|14 [[File:Ch14.png|Voor dit niveau en verder zal je Geëvolueerde woongebouwen moeten onderzoeken in hoofdstuk 14]] | |||
|5x3 | |||
|1.880 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|6.700 | |||
|14.634/u | |||
|20u30m | |||
|- | |||
|15 [[File:Ch15.png|Voor dit niveau en verder zal je Woongebouwen in Elvenarstijl moeten onderzoeken in hoofdstuk 15]] | |||
|5x3 | |||
|2.404 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 of 300 | |||
|8.100 | |||
|15.348/u | |||
|21u30m | |||
|- | |||
|16 [[File:Ch16.png|25px|Voor dit level en verder zal je de Senaat moeten onderzoeken in hoofdstuk 16]] | |||
|5x6 | |||
|2.966 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|13.000 | |||
|12.272/u | |||
|22u | |||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|Voor dit level en verder zal je de Verbeterde Woonhuizen in Elvenar stijl moeten onderzoeken in hoofdstuk 17]] | |||
|4x5 | |||
|6.500 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|15.900 | |||
|25.957/u | |||
|23u30m | |||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|Voor dit level en verder zal je de Dimensiepoort moeten onderzoeken in hoofdstuk 18]] | |||
|4x5 | |||
|7800 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 or 300 | |||
|19.200 | |||
|30.833/h | |||
|24h | |||
|- | |||
|19 [[File:Ch19.png|Voor dit level en verder zal je de Voorbereide kazerne moeten onderzoeken in hoofdstuk 19]] | |||
|6x4 | |||
|3.600 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 or 300 | |||
|27.900 | |||
|45.833/h | |||
|24h | |||
|- | |||
|20 [[File:Ch20.png|Voor dit level en verder zal je de Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 20]] | |||
|6x4 | |||
|2.300 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 or 300 | |||
|33.800 | |||
|57.500/h | |||
|24h | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
=== Gebouw Niveaus === | === Gebouw Niveaus === | ||
Regel 257: | Regel 485: | ||
!Niveau 8 | !Niveau 8 | ||
!Niveau 9 | !Niveau 9 | ||
! | !Niveau 10 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH6.png|120px]] | |[[File:Magic_Residence_Elves_CH6.png|120px]] | ||
Regel 263: | Regel 491: | ||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH8.png|120px]] | |[[File:Magic_Residence_Elves_CH8.png|120px]] | ||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH9.png|120px]] | |[[File:Magic_Residence_Elves_CH9.png|120px]] | ||
| | |[[File:Magic_Residence_Elves_CH10.png|120px]] | ||
|- | |||
!Niveau 11 | |||
!Niveau 12 | |||
!Niveau 13 | |||
!Niveau 14 | |||
!Niveau 15 | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH11.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH12.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH13.png|120px]] | |||
|[[File:R_Elves_Premium_Residential_14.png|120px]] | |||
|[[File:R_Elves_Premium_Residential_15.png|120px]] | |||
|- | |||
!Niveau 16 | |||
!Niveau 17 | |||
!Niveau 18 | |||
!Niveau 19 | |||
!Niveau 20 | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH16.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH17.png|120px]] | |||
|[[File:R_Elves_Premium_Residential_18.png|120px]] | |||
|[[File:R_Elves_Premium_Residential_19.png|120px]] | |||
|[[File:R_Elves_Premium_Residential_20.png|120px]] | |||
|- | |- | ||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouw om een groter plaatje te zien. | !colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouw om een groter plaatje te zien. | ||
Regel 286: | Regel 538: | ||
!Niveau 8 | !Niveau 8 | ||
!Niveau 9 | !Niveau 9 | ||
! | !Niveau 10 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH6.png|120px]] | |[[File:Magic_Residence_Humans_CH6.png|120px]] | ||
Regel 292: | Regel 544: | ||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH8.png|120px]] | |[[File:Magic_Residence_Humans_CH8.png|120px]] | ||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH9.png|120px]] | |[[File:Magic_Residence_Humans_CH9.png|120px]] | ||
| | |[[File:Magic_Residence_Humans_CH10.png|120px]] | ||
|- | |||
!Niveau 11 | |||
!Niveau 12 | |||
!Niveau 13 | |||
!Niveau 14 | |||
!Niveau 15 | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH11.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH12.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH13.png|120px]] | |||
|[[File:R_Humans_Premium_Residential_14.png|120px]] | |||
|[[File:R_Humans_Premium_Residential_15.png|120px]] | |||
|- | |||
!Niveau 16 | |||
!Niveau 17 | |||
!Niveau 18 | |||
!Niveau 19 | |||
!Niveau 20 | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH16.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH17.png|120px]] | |||
|[[File:R_Humans_Premium_Residential_18.png|120px]] | |||
|[[File:R_Humans_Premium_Residential_19.png|120px]] | |||
|[[File:R_Humans_Premium_Residential_20.png|120px]] | |||
|- | |- | ||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouw om een groter plaatje te zien. | !colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouw om een groter plaatje te zien. | ||
|} | |} |
Huidige versie van 6 sep 2022 om 11:10
|
Magische Huizen
Magische Huizen geven meer populatie en munten dan normale huizen van dat hoofdstuk.
Uitbreiden
Het uitbreiden van de Magische Huizen is alleen mogelijk nadat je de geavanceerde verkenner onderzocht hebt van het nieuwe hoofdstuk. (tot Elementalen) of de upgrade-technologie van de reguliere Huizen (vanaf Amuni).
Blauwdrukken
Blauwdrukken zijn zeldzame speciale items dat momenteel verkrijgbaar zijn in Toernooien.
Blauwdrukken kunnen gebruikt worden om je Magische Huizen en je Magische Werkplaats uit te breiden naar het volgende level, zolang je in het juiste hoofdstuk zit.
Letop: Je kan momenteel alleen zien hoeveel blauwdrukken je hebt door met je muis over het blauwdruk icoon te gaan wanneer je je magische gebouwen uitbreid of door het Goederenoverzicht te openen door op de knop in de bovenste balk te klikken. Zie de Spelmenu-pagina voor meer informatie