Woongebouwen: verschil tussen versies
Regel 45: | Regel 45: | ||
====Huizen Elven==== | ====Huizen Elven==== | ||
{| style="text-align: center" | {| style="text-align: center" | ||
!colspan=" | !colspan="12"|Huizen informatie Elfen | ||
|- | |- | ||
|Niveau | |Niveau | ||
|colspan="3"|Vereisten | |colspan="3"|Vereisten | ||
|colspan=" | |colspan="5"|Kosten | ||
|colspan="3"|Voordelen | |colspan="3"|Voordelen | ||
|- | |- | ||
|[[File:Level small.png|Niveau]] | |rowspan="3"|[[File:Level small.png|Niveau]] | ||
|[[File:field_small.png|Grootte]] | |rowspan="3"|[[File:field_small.png|Grootte]] | ||
|[[File:Culture_icon_elves.png|Cultuur]] | |rowspan="3"|[[File:Culture_icon_elves.png|Cultuur]] | ||
|[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | |rowspan="3"|[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | ||
|[[File:coin_small.png|Munten]] | |rowspan="3"|[[File:coin_small.png|Munten]] | ||
|[[File:supply_small.png|Voorraden]] | |rowspan="3"|[[File:supply_small.png|Voorraden]] | ||
|[[File: | |[[File:Marbleboost.png|25px|Marmer Boost]] | ||
|[[File:population_small_elves.png|Bevolking]] | |[[File:Crystalboost.png|30px|Kristal Boost]] | ||
|[[File:coin_small.png|Munten productie]]/ | |[[File:Elixerboost.png|25px|Elixer Boost]] | ||
|Maximum[[File:time_small.png|Maximale productieduur]] | |rowspan="3"|[[File:population_small_elves.png|Bevolking]] | ||
|rowspan="3"|[[File:coin_small.png|Munten productie/h]]/h | |||
|rowspan="3"|Maximum[[File:time_small.png|Maximale productieduur]] | |||
|- | |||
|[[File:Steelboost.png|25px|Staal Boost]] | |||
|[[File:Scrollsboost.png|30px|Boekrollen Boost]] | |||
|[[File:Toverstofboost.png|25px|Toverstof Boost]] | |||
|- | |||
|[[File:Planksboost.png|25px|Hout Boost]] | |||
|[[File:Silkboost.png|30px|Zijde Boost]] | |||
|[[File:Edelstenenboost.png|25px|Edelstenen Boost]] | |||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
Regel 69: | Regel 79: | ||
|200 | |200 | ||
|0 | |0 | ||
| | |colspan="3"| | ||
|31 | |31 | ||
|80/h | |80/h | ||
Regel 80: | Regel 90: | ||
|900 | |900 | ||
|110 | |110 | ||
| | |colspan="3"| | ||
|4 | |4 | ||
|118/h | |118/h | ||
Regel 91: | Regel 101: | ||
|2.600 | |2.600 | ||
|330 | |330 | ||
| | |colspan="3"| | ||
|5 | |5 | ||
|148/h | |148/h | ||
|6h | |6h | ||
|- | |- | ||
|4 [[File:Advanced_buildings.png|14px| | |4 [[File:Advanced_buildings.png|14px|For this level on you will need to research the Advanced Residence]] | ||
|2x3 | |2x3 | ||
|12 | |12 | ||
Regel 102: | Regel 112: | ||
|4.700 | |4.700 | ||
|610 | |610 | ||
| | |colspan="3"| | ||
|28 | |28 | ||
|261/h | |261/h | ||
Regel 113: | Regel 123: | ||
|6.700 | |6.700 | ||
|850 | |850 | ||
| | |colspan="3"| | ||
|10 | |10 | ||
|314/h | |314/h | ||
Regel 124: | Regel 134: | ||
|9.800 | |9.800 | ||
|1.200 | |1.200 | ||
| | |colspan="3"| | ||
|10 | |10 | ||
|373/h | |373/h | ||
Regel 135: | Regel 145: | ||
|13.000 | |13.000 | ||
|1.500 | |1.500 | ||
| | |colspan="3"| | ||
|12 | |12 | ||
|425/h | |425/h | ||
|8h | |8h | ||
|- | |- | ||
|8 [[File:Superior_Buildings.png|25px| | |8 [[File:Superior_Buildings.png|25px|For this level on you will need to research the Superior Residence]] | ||
|3x3 | |3x3 | ||
|27 | |27 | ||
Regel 146: | Regel 156: | ||
|16.000 | |16.000 | ||
|2.000 | |2.000 | ||
| | |colspan="3"| | ||
|70 | |70 | ||
|717/h | |717/h | ||
Regel 157: | Regel 167: | ||
|12.000 | |12.000 | ||
|1.700 | |1.700 | ||
|85[[File:good_crystal_small.png|Kristal]] 80[[File:good_scrolls_small.png| | |colspan="3"|85[[File:good_crystal_small.png|Kristal]] 80[[File:good_scrolls_small.png|Scrolls]] 90[[File:good_silk_small.png|Zijde]] | ||
|20 | |20 | ||
|811/h | |811/h | ||
Regel 168: | Regel 178: | ||
|13.000 | |13.000 | ||
|1.900 | |1.900 | ||
|40[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 35[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 45[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | |colspan="3"|40[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 35[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 45[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | ||
|30 | |30 | ||
|905/h | |905/h | ||
Regel 179: | Regel 189: | ||
|31.000 | |31.000 | ||
|3.800 | |3.800 | ||
|65[[File:good_marble_small.png|Marmer]] 60[[File:good_steel_small.png|Staal]] 70[[File:good_planks_small.png|Hout]] | |colspan="3"|65[[File:good_marble_small.png|Marmer]] 60[[File:good_steel_small.png|Staal]] 70[[File:good_planks_small.png|Hout]] | ||
|30 | |30 | ||
|1.000/h | |1.000/h | ||
Regel 190: | Regel 200: | ||
|31.000 | |31.000 | ||
|3.800 | |3.800 | ||
|110[[File:good_crystal_small.png|Kristal]] 115[[File:good_scrolls_small.png| | |colspan="3"|110[[File:good_crystal_small.png|Kristal]] 115[[File:good_scrolls_small.png|Scrolls]] 100[[File:good_silk_small.png|Zijde]] | ||
|40 | |40 | ||
|1.142/h | |1.142/h | ||
Regel 201: | Regel 211: | ||
|0 | |0 | ||
|800 | |800 | ||
|149[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 140[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 155[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | |colspan="3"|149[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 140[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 155[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | ||
|40 | |40 | ||
|1.272/h | |1.272/h | ||
Regel 212: | Regel 222: | ||
|58.000 | |58.000 | ||
|6.700 | |6.700 | ||
|145[[File:good_marble_small.png|Marmer]] 140[[File:good_steel_small.png|Staal]] 135[[File:good_planks_small.png|Hout]] | |colspan="3"|145[[File:good_marble_small.png|Marmer]] 140[[File:good_steel_small.png|Staal]] 135[[File:good_planks_small.png|Hout]] | ||
|40 | |40 | ||
|1.391/h | |1.391/h | ||
Regel 223: | Regel 233: | ||
|7.000 | |7.000 | ||
|1.700 | |1.700 | ||
|203[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 220[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 198[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | |colspan="3"|203[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 220[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 198[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | ||
|50 | |50 | ||
|1.500/h | |1.500/h | ||
|12h | |12h | ||
|- | |- | ||
|16 [[File:Dwarves_ico.png|15px| | |16 [[File:Dwarves_ico.png|15px|For this level on you will need to research the Dwarven Style Residence]] | ||
|2x4 | |2x4 | ||
|37 | |37 | ||
Regel 234: | Regel 244: | ||
|53.600 | |53.600 | ||
|6.690 | |6.690 | ||
|380[[File:good_crystal_small.png|Kristal]] 390[[File:good_scrolls_small.png| | |colspan="3"|380[[File:good_crystal_small.png|Kristal]] 390[[File:good_scrolls_small.png|Scrolls]] 400[[File:good_silk_small.png|Zijde]] | ||
|20 | |20 | ||
|1.680/h | |1.680/h | ||
Regel 245: | Regel 255: | ||
|0 | |0 | ||
|1.800 | |1.800 | ||
|348[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 335[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 360[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | |colspan="3"|348[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 335[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 360[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | ||
|30 | |30 | ||
|1.769/h | |1.769/h | ||
|13h | |13h | ||
|- | |- | ||
|18 [[File:Fairies_ico.png|15px| | |rowspan="3"|18 [[File:Fairies_ico.png|15px|For this level on you will need to research the Fairy Style Residence]] | ||
|2x4 | |rowspan="3"|2x4 | ||
|18 | |rowspan="3"|18 | ||
|9h46m | |rowspan="3"|9h46m | ||
|373.000 | |rowspan="3"|373.000 | ||
|23.100 | |rowspan="3"|23.100 | ||
|850[[File:good_steel_small.png|Staal]] | |850[[File:good_steel_small.png|Staal]] | ||
|40 | |1020[[File:good_silk_small.png|Zijde]] | ||
|1.859/h | | | ||
| | |rowspan="3"|40 | ||
|rowspan="3"|1.859/h | |||
|rowspan="3"|13,5h | |||
|- | |||
|850[[File:good_planks_small.png|Hout]] | |||
|1020[[File:good_crystal_small.png|Kristal]] | |||
| | |||
|- | |||
|850[[File:good_marble_small.png|Marmer]] | |||
|1020[[File:good_scrolls_small.png|Scrolls]] | |||
| | |||
|- | |||
|rowspan="3"|19 | |||
|rowspan="3"|2x4 | |||
|rowspan="3"|20 | |||
|rowspan="3"|10h | |||
|rowspan="3"|312.000 | |||
|rowspan="3"|16.300 | |||
| | |||
|1250 [[File:good_scrolls_small.png|Scrolls]] | |||
|900[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] | |||
|rowspan="3"|40 | |||
|rowspan="3"|1.957/h | |||
|rowspan="3"|14h | |||
|- | |||
| | |||
|1250 [[File:good_silk_small.png|Zijde]] | |||
|900[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | |||
|- | |||
| | |||
|1250 [[File:good_crystal_small.png|Kristal]] | |||
|900[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] | |||
|- | |||
|rowspan="3"|20 [[File:Orcs.png|15px|For this level on you will need to research the Orcs Style Residence]] | |||
|rowspan="3"|4x3 | |||
|rowspan="3"|137 | |||
|rowspan="3"|13h53m | |||
|rowspan="3"|545.000 | |||
|rowspan="3"|30.900 | |||
|1.800[[File:good_planks_small.png|Hout]] | |||
| | |||
|1.300[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | |||
|rowspan="3"|200 | |||
|rowspan="3"|3.082/h | |||
|rowspan="3"|14,5h | |||
|- | |||
|1.800[[File:good_marble_small.png|Marmer]] | |||
| | |||
|1.300[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] | |||
|- | |||
|1.800[[File:good_steel_small.png|Staal]] | |||
| | |||
|1.300[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] | |||
|- | |||
|rowspan="3"|21 | |||
|rowspan="3"|4x3 | |||
|rowspan="3"|35 | |||
|rowspan="3"|14h03m | |||
|rowspan="3"|544.000 | |||
|rowspan="3"|29.700 | |||
| | |||
|1.600[[File:good_silk_small.png|Zijde]] | |||
|1.450[[File:good_gems_small.png|Toverstof]] | |||
|rowspan="3"|100 | |||
|rowspan="3"|3.246/h | |||
|rowspan="3"|15h | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |1.600[[File:good_crystal_small.png|Kristal]] | ||
|1.450[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | |||
|- | |- | ||
| | |||
|1.600[[File:good_scrolls_small.png|Scrolls]] | |||
|1.450[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] | |||
|} | |} | ||
Versie van 29 jul 2016 16:04
|
Huis
Doel
Om bevolking in je stad te brengen, zal je Huizen moeten bouwen. Je bevolking heeft ze nodig om in te wonen en je kunt ze regelmatig bezoeken om Munten te innen in de vorm van belasting.
Huizen voorzien je van twee hele belangrijke spelonderdelen: Bevolking en Munten.
Bevolking wordt geleverd door Huizen. Hoe hoger het niveau van een huis, hoe meer bevolking het levert. Bevolking is nodig om andere gebouwen te bouwen dan huizen en voor het upgraden van deze gebouwen.
De bevolking die je ziet in de Bovenbalk is de "Beschikbare Bevolking", die berekend wordt door de "Werkende Bevolking" van de "Totale Bevolking" af te trekken.
- Totale bevolking is de som van alle bevolking die wordt geleverd door de huizen in een stad
- Werkende bevolking is de som van alle bevolking die wordt gebruikt door andere gebouwen dan huizen
Munten worden automatisch geproduceerd in Huizen, zonder dat je hiervoor opdracht hoeft te geven. Je zult enkel op de gebouwen moeten klikken om de Munten te innen en over te brengen naar je Muntenopslag. Munten zijn pas beschikbaar wanneer je ze geïnd hebt!
Houd je Munten altijd in balans! Je zult ze alleen kunnen innen zolang je opslag nog niet vol zit. Wanneer dit gebeurt, zal je eerst Munten moeten uitgeven voordat je weer nieuwe Munten kunt verzamelen. Wanneer je opslag vol zit, zal je er een rood symbool doorheen zien en worden je Munten grijs van kleur.
Je hebt Munten nodig om technologieën te ontgrendelen, te bouwen, Goederen te produceren, gebouwen te upgraden en expedities te doen op de Wereldkaart.
Hint: Als je Muntenopslag vol raakt, wil je misschien het Handelsgebouw bezoeken en een paar Munten uitgeven bij de Groothandelaar. Ook kun je je Stadhuis upgraden om je opslagcapaciteit te verhogen. |
Vereisten
Je kunt Huizen bouwen via het Gebouwenmenu. Een Huis heeft een wegverbinding nodig met het Stadhuis. Huizen kunnen worden verplaatst, verkocht en geüpgraded.
Upgrade
Het upgraden van een Huis naar het volgende niveau, zal een verhoging met zich meebrengen van:
- Het aantal Muntjes dat per keer wordt geproduceerd, dus je productie wordt efficiënter!
- De bevolking. Bevolking is erg belangrijk omdat je het nodig hebt voor het bouwen van andere gebouwen dan huizen en voor het upgraden van deze gebouwen.
Huizen Overzicht
Huizen Elven
Huizen Mensen
Gebouwniveaus
Gebouwniveaus Elven