Woongebouwen: verschil tussen versies
Regel 351: | Regel 351: | ||
|Niveau | |Niveau | ||
|colspan="3"|Vereisten | |colspan="3"|Vereisten | ||
|colspan=" | |colspan="5"|Kosten | ||
|colspan="3"|Voordelen | |colspan="3"|Voordelen | ||
|- | |- | ||
|[[File:Level small.png|Niveau]] | |rowspan="3"|[[File:Level small.png|Niveau]] | ||
|[[File:field_small.png|Grootte]] | |rowspan="3"|[[File:field_small.png|Grootte]] | ||
|[[File:culture_icon.png|Cultuur]] | |rowspan="3"|[[File:File:culture_icon.png|Cultuur]] | ||
|[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | |rowspan="3"|[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | ||
|[[File:coin_small.png|Munten]] | |rowspan="3"|[[File:coin_small.png|Munten]] | ||
|[[File:supply_small.png|Voorraden]] | |rowspan="3"|[[File:supply_small.png|Voorraden]] | ||
|[[File: | |[[File:Marbleboost.png|25px|Marmer Boost]] | ||
|[[File:Population small humans.png|Bevolking]] | |[[File:Crystalboost.png|30px|Kristal Boost]] | ||
|[[File:coin_small.png| | |[[File:Elixerboost.png|25px|Elixer Boost]] | ||
|Maximum[[File:time_small.png|Maximale productieduur]] | |rowspan="3"|[[File:Population small humans.png|Bevolking]] | ||
|rowspan="3"|[[File:coin_small.png|Munten productie/h]]/h | |||
|rowspan="3"|Maximum[[File:time_small.png|Maximale productieduur]] | |||
|- | |||
|[[File:Steelboost.png|25px|Staal Boost]] | |||
|[[File:Scrollsboost.png|30px|Boekrollen Boost]] | |||
|[[File:Toverstofboost.png|25px|Toverstof Boost]] | |||
|- | |||
|[[File:Planksboost.png|25px|Hout Boost]] | |||
|[[File:Silkboost.png|30px|Zijde Boost]] | |||
|[[File:Edelstenenboost.png|25px|Edelstenen Boost]] | |||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
Regel 371: | Regel 381: | ||
|200 | |200 | ||
|0 | |0 | ||
| | |colspan="3"| | ||
|31 | |31 | ||
|88/h | |88/h | ||
Regel 382: | Regel 392: | ||
|1.000 | |1.000 | ||
|130 | |130 | ||
| | |colspan="3"| | ||
|4 | |4 | ||
|127/h | |127/h | ||
Regel 393: | Regel 403: | ||
|3.000 | |3.000 | ||
|390 | |390 | ||
| | |colspan="3"| | ||
|5 | |5 | ||
|155/h | |155/h | ||
Regel 404: | Regel 414: | ||
|5.600 | |5.600 | ||
|720 | |720 | ||
| | |colspan="3"| | ||
|6 | |6 | ||
|184/h | |184/h | ||
|6,5 h | |6,5 h | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Advanced_buildings.png|14px|Voor dit level en verder zal je Geavanceerde | |5 [[File:Advanced_buildings.png|14px|Voor dit level en verder zal je Geavanceerde huizen moeten onderzoeken]] | ||
|3x2 | |3x2 | ||
|19 | |19 | ||
Regel 415: | Regel 425: | ||
|8.800 | |8.800 | ||
|1.100 | |1.100 | ||
| | |colspan="3"| | ||
|32 | |32 | ||
|328/h | |328/h | ||
Regel 426: | Regel 436: | ||
|12.000 | |12.000 | ||
|1.400 | |1.400 | ||
| | |colspan="3"| | ||
|10 | |10 | ||
|373/h | |373/h | ||
Regel 437: | Regel 447: | ||
|16.000 | |16.000 | ||
|2.000 | |2.000 | ||
| | |colspan="3"| | ||
|12 | |12 | ||
|437/h | |437/h | ||
Regel 448: | Regel 458: | ||
|21.000 | |21.000 | ||
|2.600 | |2.600 | ||
| | |colspan="3"| | ||
|10 | |10 | ||
|482/h | |482/h | ||
Regel 459: | Regel 469: | ||
|19.000 | |19.000 | ||
|2.600 | |2.600 | ||
|100[[File:good_crystal_small.png|Kristal]] 110[[File:good_scrolls_small.png|Boekrollen]] 95[[File:good_silk_small.png|Zijde]] | |colspan="3"|100[[File:good_crystal_small.png|Kristal]] 110[[File:good_scrolls_small.png|Boekrollen]] 95[[File:good_silk_small.png|Zijde]] | ||
|150 | |150 | ||
|1.088/h | |1.088/h | ||
Regel 470: | Regel 480: | ||
|12.000 | |12.000 | ||
|1.900 | |1.900 | ||
|60[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 65[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 55[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | |colspan="3"|60[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 65[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 55[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | ||
|40 | |40 | ||
|1.157/h | |1.157/h | ||
Regel 481: | Regel 491: | ||
|42.000 | |42.000 | ||
|5.100 | |5.100 | ||
|90[[File:good_marble_small.png|Marmer]] 70[[File:good_steel_small.png|Staal]] 95[[File:good_planks_small.png|Hout]] | |colspan="3"|90[[File:good_marble_small.png|Marmer]] 70[[File:good_steel_small.png|Staal]] 95[[File:good_planks_small.png|Hout]] | ||
|40 | |40 | ||
|1.300/h | |1.300/h | ||
Regel 492: | Regel 502: | ||
|41.000 | |41.000 | ||
|5.100 | |5.100 | ||
|160[[File:good_crystal_small.png|Kristal]] 150[[File:good_scrolls_small.png|Boekrollen]] 165[[File:good_silk_small.png|Zijde]] | |colspan="3"|160[[File:good_crystal_small.png|Kristal]] 150[[File:good_scrolls_small.png|Boekrollen]] 165[[File:good_silk_small.png|Zijde]] | ||
|40 | |40 | ||
|1.523/h | |1.523/h | ||
Regel 503: | Regel 513: | ||
|0 | |0 | ||
|1.100 | |1.100 | ||
|203[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 196[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 207[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | |colspan="3"|203[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 196[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 207[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | ||
|50 | |50 | ||
|1.636/h | |1.636/h | ||
Regel 514: | Regel 524: | ||
|79.000 | |79.000 | ||
|9.200 | |9.200 | ||
|190[[File:good_marble_small.png|Marmer]] 200[[File:good_steel_small.png|Staal]] 180[[File:good_planks_small.png|Hout]] | |colspan="3"|190[[File:good_marble_small.png|Marmer]] 200[[File:good_steel_small.png|Staal]] 180[[File:good_planks_small.png|Hout]] | ||
|60 | |60 | ||
|1.826/h | |1.826/h | ||
Regel 525: | Regel 535: | ||
|10.000 | |10.000 | ||
|3.000 | |3.000 | ||
|265[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 275[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 270[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | |colspan="3"|265[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 275[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 270[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | ||
|70 | |70 | ||
|2.083/h | |2.083/h | ||
Regel 536: | Regel 546: | ||
|73.000 | |73.000 | ||
|9.000 | |9.000 | ||
|450[[File:good_crystal_small.png|Kristal]] 460[[File:good_scrolls_small.png|Boekrollen]] 470[[File:good_silk_small.png|Zijde]] | |colspan="3"|450[[File:good_crystal_small.png|Kristal]] 460[[File:good_scrolls_small.png|Boekrollen]] 470[[File:good_silk_small.png|Zijde]] | ||
|20 | |20 | ||
|2.160/h | |2.160/h | ||
Regel 547: | Regel 557: | ||
|9.000 | |9.000 | ||
|3.300 | |3.300 | ||
|410[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 432[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 420[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | |colspan="3"|410[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] 432[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] 420[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | ||
|30 | |30 | ||
|2.230/h | |2.230/h | ||
|13h | |13h | ||
|- | |- | ||
|18 [[File:Fairies_ico.png|15px|Voor dit level en verder zal je Woongebouwen in feeënstijl moeten onderzoeken]] | |rowspan="3"|18 [[File:Fairies_ico.png|15px|Voor dit level en verder zal je Woongebouwen in feeënstijl moeten onderzoeken]] | ||
|5x2 | |rowspan="3"|5x2 | ||
|23 | |rowspan="3"|23 | ||
|12h 13m | |rowspan="3"|12h 13m | ||
|469.000 | |rowspan="3"|469.000 | ||
|29.100 | |rowspan="3"|29.100 | ||
| | |1.000[[File:good_steel_small.png|Staal]] | ||
|30 | |1.200[[File:good_silk_small.png|Zijde]] | ||
| | | | ||
| | |rowspan="3"|30 | ||
|rowspan="3"|2.340/h | |||
|rowspan="3"|13h30 | |||
|- | |||
|1.000[[File:good_planks_small.png|Hout]] | |||
|1.200[[File:good_crystal_small.png|Zijde]] | |||
| | |||
|- | |||
|1.000[[File:good_marble_small.png|Marmer]] | |||
|1.200[[File:good_scrolls_small.png|Boekrollen]] | |||
| | |||
|- | |||
|rowspan="3"|19 | |||
|rowspan="3"|5x2 | |||
|rowspan="3"|25 | |||
|rowspan="3"|12h 30m | |||
|rowspan="3"|394.000 | |||
|rowspan="3"|20.800 | |||
| | |||
|1.500 [[File:good_scrolls_small.png|Boekrollen]] | |||
|1.100 [[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] | |||
|rowspan="3"|40 | |||
|rowspan="3"|2.457/h | |||
|rowspan="3"|14h | |||
|- | |||
| | |||
|1.500 [[File:good_silk_small.png|Zijde]] | |||
|1.100 [[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | |||
|- | |||
| | |||
|1.500 [[File:good_crystal_small.png|Kristal]] | |||
|1.100 [[File:good_elixir_small.png|Elixer]] | |||
|- | |||
|rowspan="3"|20 [[File:Orcs.png|15px|Voor dit level en verder zal je Woongebouwen in Orksstijl moeten onderzoeken]] | |||
|rowspan="3"|4x3 | |||
|rowspan="3"|85 | |||
|rowspan="3"|13h 53m | |||
|rowspan="3"|545.000 | |||
|rowspan="3"|30.900 | |||
|1.800[[File:good_planks_small.png|Hout]] | |||
| | |||
|1.300[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | |||
|rowspan="3"|70 | |||
|rowspan="3"|3.103/h | |||
|rowspan="3"|14,5h | |||
|- | |||
|1.800[[File:good_marble_small.png|Marmer]] | |||
| | |||
|1.300[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] | |||
|- | |||
|1.800[[File:good_steel_small.png|Staal]] | |||
| | |||
|1.300[[File:good_magic_dust_small.png|Toverstof]] | |||
|- | |||
|rowspan="3"|21 | |||
|rowspan="3"|4x3 | |||
|rowspan="3"|34 | |||
|rowspan="3"|14h 03m | |||
|rowspan="3"|544.000 | |||
|rowspan="3"|29.700 | |||
| | |||
|1.600[[File:good_silk_small.png|Zijde]] | |||
|1.450[[File:good_gems_small.png|Toverstof]] | |||
|rowspan="3"|100 | |||
|rowspan="3"|3.266/h | |||
|rowspan="3"|15h | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |1.600[[File:good_crystal_small.png|Kristal]] | ||
|1.450[[File:good_gems_small.png|Edelstenen]] | |||
|- | |- | ||
| | |||
|1.600[[File:good_scrolls_small.png|Boekrollen]] | |||
|1.450[[File:good_elixir_small.png|Elixer]] | |||
|} | |} | ||
Versie van 31 jul 2016 21:19
|
Huis
Doel
Om bevolking in je stad te brengen, zal je Huizen moeten bouwen. Je bevolking heeft ze nodig om in te wonen en je kunt ze regelmatig bezoeken om Munten te innen in de vorm van belasting.
Huizen voorzien je van twee hele belangrijke spelonderdelen: Bevolking en Munten.
Bevolking wordt geleverd door Huizen. Hoe hoger het niveau van een huis, hoe meer bevolking het levert. Bevolking is nodig om andere gebouwen te bouwen dan huizen en voor het upgraden van deze gebouwen.
De bevolking die je ziet in de Bovenbalk is de "Beschikbare Bevolking", die berekend wordt door de "Werkende Bevolking" van de "Totale Bevolking" af te trekken.
- Totale bevolking is de som van alle bevolking die wordt geleverd door de huizen in een stad
- Werkende bevolking is de som van alle bevolking die wordt gebruikt door andere gebouwen dan huizen
Munten worden automatisch geproduceerd in Huizen, zonder dat je hiervoor opdracht hoeft te geven. Je zult enkel op de gebouwen moeten klikken om de Munten te innen en over te brengen naar je Muntenopslag. Munten zijn pas beschikbaar wanneer je ze geïnd hebt!
Houd je Munten altijd in balans! Je zult ze alleen kunnen innen zolang je opslag nog niet vol zit. Wanneer dit gebeurt, zal je eerst Munten moeten uitgeven voordat je weer nieuwe Munten kunt verzamelen. Wanneer je opslag vol zit, zal je er een rood symbool doorheen zien en worden je Munten grijs van kleur.
Je hebt Munten nodig om technologieën te ontgrendelen, te bouwen, Goederen te produceren, gebouwen te upgraden en expedities te doen op de Wereldkaart.
Hint: Als je Muntenopslag vol raakt, wil je misschien het Handelsgebouw bezoeken en een paar Munten uitgeven bij de Groothandelaar. Ook kun je je Stadhuis upgraden om je opslagcapaciteit te verhogen. |
Vereisten
Je kunt Huizen bouwen via het Gebouwenmenu. Een Huis heeft een wegverbinding nodig met het Stadhuis. Huizen kunnen worden verplaatst, verkocht en geüpgraded.
Upgrade
Het upgraden van een Huis naar het volgende niveau, zal een verhoging met zich meebrengen van:
- Het aantal Muntjes dat per keer wordt geproduceerd, dus je productie wordt efficiënter!
- De bevolking. Bevolking is erg belangrijk omdat je het nodig hebt voor het bouwen van andere gebouwen dan huizen en voor het upgraden van deze gebouwen.
Huizen Overzicht
Huizen Elven
Huizen Mensen
Huizen Informatie Mensen | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niveau | Vereisten | Kosten | Voordelen | ||||||||
Cultuur | /h | Maximum | |||||||||
1 | 2x2 | 0 | 10s | 200 | 0 | 31 | 88/h | 5h | |||
2 | 2x2 | 3 | 1m | 1.000 | 130 | 4 | 127/h | 5,5h | |||
3 | 2x2 | 4 | 1h 46m | 3.000 | 390 | 5 | 155/h | 6h | |||
4 | 2x2 | 6 | 2h 13m | 5.600 | 720 | 6 | 184/h | 6,5 h | |||
5 | 3x2 | 19 | 2h 45m | 8.800 | 1.100 | 32 | 328/h | 7h | |||
6 | 3x2 | 5 | 3h 23m | 12.000 | 1.400 | 10 | 373/h | 7,5h | |||
7 | 3x2 | 4 | 4h 08m | 16.000 | 2.000 | 12 | 437/h | 8h | |||
8 | 3x2 | 5 | 5h 00m | 21.000 | 2.600 | 10 | 482/h | 8,5h | |||
9 | 4x3 | 57 | 6h 00m | 19.000 | 2.600 | 100 110 95 | 150 | 1.088/h | 9h | ||
10 | 4x3 | 9 | 6h 11m | 12.000 | 1.900 | 60 65 55 | 40 | 1.157/h | 9,5h | ||
11 | 4x3 | 9 | 6h 36m | 42.000 | 5.100 | 90 70 95 | 40 | 1.300/h | 10h | ||
12 | 4x3 | 9 | 6h 55m | 41.000 | 5.100 | 160 150 165 | 40 | 1.523/h | 10,5h | ||
13 | 4x3 | 9 | 7h 18m | 0 | 1.100 | 203 196 207 | 50 | 1.636/h | 11h | ||
14 | 4x3 | 10 | 7h 31m | 79.000 | 9.200 | 190 200 180 | 60 | 1.826/h | 11,5h | ||
15 | 4x3 | 9 | 7h 48m | 10.000 | 3.000 | 265 275 270 | 70 | 2.083/h | 12h | ||
16 | 5x2 | 38 | 6h 37m | 73.000 | 9.000 | 450 460 470 | 20 | 2.160/h | 12,5h | ||
17 | 5x2 | 21 | 6h 45m | 9.000 | 3.300 | 410 432 420 | 30 | 2.230/h | 13h | ||
18 | 5x2 | 23 | 12h 13m | 469.000 | 29.100 | 1.000 | 1.200 | 30 | 2.340/h | 13h30 | |
1.000 | 1.200 | ||||||||||
1.000 | 1.200 | ||||||||||
19 | 5x2 | 25 | 12h 30m | 394.000 | 20.800 | 1.500 | 1.100 | 40 | 2.457/h | 14h | |
1.500 | 1.100 | ||||||||||
1.500 | 1.100 | ||||||||||
20 | 4x3 | 85 | 13h 53m | 545.000 | 30.900 | 1.800 | 1.300 | 70 | 3.103/h | 14,5h | |
1.800 | 1.300 | ||||||||||
1.800 | 1.300 | ||||||||||
21 | 4x3 | 34 | 14h 03m | 544.000 | 29.700 | 1.600 | 1.450 | 100 | 3.266/h | 15h | |
1.600 | 1.450 | ||||||||||
1.600 | 1.450 |
Gebouwniveaus
Gebouwniveaus Elven