Werkplaats: verschil tussen versies
(Engelse titels naar nederlandse titels veranderd) |
(Pagina geupdated voor dwergen update (tabellen)) |
||
Regel 70: | Regel 70: | ||
|500 | |500 | ||
|0 | |0 | ||
|29/ | |29/h | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
Regel 79: | Regel 79: | ||
|3.700 | |3.700 | ||
|94 | |94 | ||
|53/ | |53/h | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
Regel 85: | Regel 85: | ||
|8 | |8 | ||
|5 | |5 | ||
| | |2h 30m | ||
|13.000 | |13.000 | ||
|330 | |330 | ||
|74/ | |74/h | ||
|- | |- | ||
|4 | |4 | ||
Regel 94: | Regel 94: | ||
|8 | |8 | ||
|7 | |7 | ||
| | |3h 08m | ||
|29.000 | |29.000 | ||
|700 | |700 | ||
|94/ | |94/h | ||
|- | |- | ||
|5 [[File: | |5 [[File:Advanced_buildings.png|14px|Voor dit level en verder zal je Geavanceerde werkplaats moeten onderzoeken]] | ||
|3x2 | |3x2 | ||
|32 | |32 | ||
|21 | |21 | ||
| | |3h 53m | ||
|43.000 | |43.000 | ||
|1.000 | |1.000 | ||
|169/ | |169/h | ||
|- | |- | ||
|6 | |6 | ||
Regel 112: | Regel 112: | ||
|9 | |9 | ||
|6 | |6 | ||
| | |4h 46m | ||
|63.000 | |63.000 | ||
|1.500 | |1.500 | ||
|196/ | |196/h | ||
|- | |- | ||
|7 | |7 | ||
Regel 121: | Regel 121: | ||
|12 | |12 | ||
|6 | |6 | ||
| | |5h 48m | ||
|84.000 | |84.000 | ||
|1.900 | |1.900 | ||
|223/ | |223/h | ||
|- | |- | ||
|8 | |8 | ||
Regel 130: | Regel 130: | ||
|14 | |14 | ||
|6 | |6 | ||
| | |7h 01m | ||
|110.000 | |110.000 | ||
|2.600 | |2.600 | ||
|249/ | |249/h | ||
|- | |- | ||
|9 [[File: | |9 [[File:Superior_Buildings.png|25px|Voor dit level en verder zal je Superieure werkplaats moeten onderzoeken]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|130 | |130 | ||
|63 | |63 | ||
| | |8h 25m | ||
|140.000 | |140.000 | ||
|3.200 | |3.200 | ||
|547/ | |547/h | ||
|- | |- | ||
|10 | |10 | ||
Regel 148: | Regel 148: | ||
|32 | |32 | ||
|11 | |11 | ||
| | |9h 03m | ||
|180.000 | |180.000 | ||
|4.100 | |4.100 | ||
|596/ | |596/h | ||
|- | |- | ||
|11 | |11 | ||
Regel 157: | Regel 157: | ||
|33 | |33 | ||
|9 | |9 | ||
| | |9h 20m | ||
|220.000 | |220.000 | ||
|4.900 | |4.900 | ||
|644/ | |644/h | ||
|- | |- | ||
|12 | |12 | ||
Regel 166: | Regel 166: | ||
|45 | |45 | ||
|10 | |10 | ||
| | |9h 36m | ||
|270.000 | |270.000 | ||
|6.000 | |6.000 | ||
|691/ | |691/h | ||
|- | |- | ||
|13 | |13 | ||
Regel 175: | Regel 175: | ||
|41 | |41 | ||
|8 | |8 | ||
| | |9h 51m | ||
|320.000 | |320.000 | ||
|7.000 | |7.000 | ||
|738/ | |738/h | ||
|- | |- | ||
|14 | |14 | ||
Regel 184: | Regel 184: | ||
|39 | |39 | ||
|8 | |8 | ||
| | |10h 06m | ||
|380.000 | |380.000 | ||
|8.200 | |8.200 | ||
|783/ | |783/h | ||
|- | |- | ||
|15 | |15 | ||
Regel 193: | Regel 193: | ||
|49 | |49 | ||
|7 | |7 | ||
| | |10h 20m | ||
|440.000 | |440.000 | ||
|9.600 | |9.600 | ||
|828/ | |828/h | ||
|- | |||
|16 [[File:Dwarves_ico.png|15px|Voor dit level en verder zal je Werkplaats in dwergenstijl moeten onderzoeken]] | |||
|5x3 | |||
|136 | |||
|122 | |||
|13h 10m | |||
|722.000 | |||
|15.900 | |||
|1.090/h | |||
|- | |||
|17 | |||
|5x3 | |||
|48 | |||
|34 | |||
|13h 26m | |||
|895.000 | |||
|20.000 | |||
|1.160/h | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Regel 227: | Regel 245: | ||
|500 | |500 | ||
|0 | |0 | ||
|29/ | |29/h | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
Regel 236: | Regel 254: | ||
|3.800 | |3.800 | ||
|94 | |94 | ||
|53/ | |53/h | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
Regel 242: | Regel 260: | ||
|9 | |9 | ||
|5 | |5 | ||
| | |2h 30m | ||
|14.000 | |14.000 | ||
|330 | |330 | ||
|74/ | |74/h | ||
|- | |- | ||
|4 | |4 | ||
Regel 251: | Regel 269: | ||
|8 | |8 | ||
|7 | |7 | ||
| | |3h 08m | ||
|29.000 | |29.000 | ||
|700 | |700 | ||
|94/ | |94/h | ||
|- | |- | ||
|5 | |5 | ||
Regel 260: | Regel 278: | ||
|6 | |6 | ||
|9 | |9 | ||
| | |3h 53m | ||
|43.000 | |43.000 | ||
|1.000 | |1.000 | ||
|113/ | |113/h | ||
|- | |- | ||
|6 | |6 | ||
Regel 269: | Regel 287: | ||
|8 | |8 | ||
|5 | |5 | ||
| | |4h 46m | ||
|63.000 | |63.000 | ||
|1.500 | |1.500 | ||
|131/ | |131/h | ||
|- | |- | ||
|7 [[File: | |7 [[File:Advanced_buildings.png|14px|Voor dit level en verder zal je Geavanceerde werkplaats moeten onderzoeken]] | ||
|2x3 | |2x3 | ||
|38 | |38 | ||
|19 | |19 | ||
| | |5h 48m | ||
|84.000 | |84.000 | ||
|1.900 | |1.900 | ||
|223/ | |223/h | ||
|- | |- | ||
|8 | |8 | ||
Regel 287: | Regel 305: | ||
|11 | |11 | ||
|6 | |6 | ||
| | |7h 01m | ||
|110.000 | |110.000 | ||
|2.600 | |2.600 | ||
|249/ | |249/h | ||
|- | |- | ||
|9 | |9 | ||
Regel 296: | Regel 314: | ||
|15 | |15 | ||
|5 | |5 | ||
| | |8h 25m | ||
|140.000 | |140.000 | ||
|3.200 | |3.200 | ||
|274/ | |274/h | ||
|- | |- | ||
|10 | |10 | ||
Regel 305: | Regel 323: | ||
|19 | |19 | ||
|5 | |5 | ||
| | |9h 03m | ||
|180.000 | |180.000 | ||
|4.100 | |4.100 | ||
|298/ | |298/h | ||
|- | |- | ||
|11 [[File: | |11 [[File:Superior_Buildings.png|25px|Voor dit level en verder zal je Superieure werkplaats moeten onderzoeken]] | ||
|3x4 | |3x4 | ||
|168 | |168 | ||
|73 | |73 | ||
| | |9h 20m | ||
|220.000 | |220.000 | ||
|4.900 | |4.900 | ||
|644/ | |644/h | ||
|- | |- | ||
|12 | |12 | ||
Regel 323: | Regel 341: | ||
|33 | |33 | ||
|10 | |10 | ||
| | |9h 36m | ||
|270.000 | |270.000 | ||
|6.000 | |6.000 | ||
|691/ | |691/h | ||
|- | |- | ||
|13 | |13 | ||
Regel 332: | Regel 350: | ||
|38 | |38 | ||
|8 | |8 | ||
| | |9h 51m | ||
|320.000 | |320.000 | ||
|7.000 | |7.000 | ||
|738/ | |738/h | ||
|- | |- | ||
|14 | |14 | ||
Regel 341: | Regel 359: | ||
|45 | |45 | ||
|8 | |8 | ||
| | |10h 06m | ||
|380.000 | |380.000 | ||
|8.200 | |8.200 | ||
|783/ | |783/h | ||
|- | |- | ||
|15 | |15 | ||
Regel 350: | Regel 368: | ||
|51 | |51 | ||
|7 | |7 | ||
| | |10h 20m | ||
|440.000 | |440.000 | ||
|9.600 | |9.600 | ||
|828/ | |828/h | ||
|- | |||
|16 [[File:Dwarves_ico.png|15px|Voor dit level en verder zal je Werkplaats in dwergenstijl moeten onderzoeken]] | |||
|3x5 | |||
|169 | |||
|122 | |||
|13h 10m | |||
|722.000 | |||
|15.900 | |||
|1.090/h | |||
|- | |||
|17 | |||
|3x5 | |||
|39 | |||
|34 | |||
|13h 26m | |||
|895.000 | |||
|20.000 | |||
|1.160/h | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Regel 396: | Regel 432: | ||
|[[File:04_supply_workshop_elves_15_cropped.png|120px]] | |[[File:04_supply_workshop_elves_15_cropped.png|120px]] | ||
|- | |- | ||
!Level 16 | |||
!Level 17 | |||
! | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:D_supply_workshop_elves_01_cropped.png|120px]] | |||
|[[File:D_supply_workshop_elves_02_cropped.png|120px]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouwniveau om een groter plaatje te zien. | !colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouwniveau om een groter plaatje te zien. | ||
|} | |} | ||
Regel 438: | Regel 487: | ||
|[[File:04_supply_workshop_humans_14_cropped.png|120px]] | |[[File:04_supply_workshop_humans_14_cropped.png|120px]] | ||
|[[File:04_supply_workshop_humans_15_cropped.png|120px]] | |[[File:04_supply_workshop_humans_15_cropped.png|120px]] | ||
|- | |||
!Level 16 | |||
!Level 17 | |||
! | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:D_supply_workshop_humans_01.png|120px]] | |||
|[[File:D_supply_workshop_humans_02_cropped.png|120px]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouwniveau om een groter plaatje te zien. | !colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouwniveau om een groter plaatje te zien. | ||
|} | |} |
Versie van 7 okt 2015 13:48
|
Werkplaats
Doel
Werkplaatsen zijn, samen met huizen, cruciale gebouwen voor je stad, omdat ze primaire grondstoffen produceren: Voorraden. Je Arbeiders hebben Voorraden nodig voor het bouwen en upgraden van andere gebouwen dan huizen. Voorraden zijn ook nodig voor het ontgrendelen van technologieën, produceren van Goederen, upgraden van gebouwen en het trainen van Militaire Eenheden.
Je kunt uit 6 verschillende opties kiezen om een Voorradenproductie te starten. Iedere optie heeft een eigen productietijd en -uitkomst.
Wanneer je een productie hebt gestart, zul je een voortgangsbalk te zien krijgen.
Als je om welke reden dan ook, je productie zou willen annuleren, kun je op je Werkplaats klikken en de optie "Productie annuleren" gebruiken in het tabblad "Produceren". Onthoud goed: Je zult wel een nieuwe productie moeten starten als je Voorraden wilt blijven verzamelen.
Voorraden zijn alleen beschikbaar als je ze hebt geïnd!
Met elke upgrade van de Werkplaats, wordt je Voorradenproductie efficiënter.
Hint: Cultuur heeft invloed op je Voorradenproductie. Hoe meer Cultuur je beschikbaar hebt in je stad, hoe meer bonus je ontvangt. |
Vereisten
Je kunt de Werkplaats bouwen via het Gebouwenmenu. De Werkplaats heeft een wegverbinding nodig met je Stadhuis. Het kan worden verplaatst, verkocht en worden geüpgraded.
Upgrade
Het upgraden van een Werkplaats naar een volgend niveau, brengt een verhoging van het aantal voorraden dat per keer wordt geproduceerd met zich mee waardoor de productie efficiënter wordt.
Werkplaatsoverzicht
Werkplaats Elven
Werkplaats Mensen
Gebouwniveaus
Gebouwniveaus Elven