Woongebouwen: verschil tussen versies
Regel 54: | Regel 54: | ||
|Niveau | |Niveau | ||
|colspan="3"|Vereisten | |colspan="3"|Vereisten | ||
|colspan=" | |colspan="2"|Kosten | ||
|colspan="3"|Voordelen | |colspan="3"|Voordelen | ||
|- | |- | ||
Regel 61: | Regel 61: | ||
|[[File:Culture_icon_elves.png|Cultuur]] | |[[File:Culture_icon_elves.png|Cultuur]] | ||
|[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | |[[File:time_small.png|Bouwtijd]] | ||
| | |Amount | ||
|[[File: | |[[File:undifReso.png|30px|Required Resources]] | ||
|[[File:population_small_elves.png|Bevolking]] | |[[File:population_small_elves.png|Bevolking]] | ||
|[[File:coin_small.png| | |[[File:coin_small.png|Muntenproductie/h]]/h | ||
|Maximum | |Maximum<br>[File:time_small.png|Maximale productieduur]] | ||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
Regel 74: | Regel 72: | ||
|10s | |10s | ||
|200 | |200 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]] | ||
| | |||
|31 | |31 | ||
|80/h | |80/h | ||
Regel 85: | Regel 81: | ||
|3 | |3 | ||
|1m | |1m | ||
|900 | |900<br>110 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
| | |||
| | |||
|4 | |4 | ||
|118/h | |118/h | ||
Regel 97: | Regel 91: | ||
|4 | |4 | ||
|1h33m | |1h33m | ||
| | |2600<br>330 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
| | |||
| | |||
|5 | |5 | ||
|148/h | |148/h | ||
|6h | |6h | ||
|- | |- | ||
|4 [[File:Ch1.png|25px| | |4 [[File:Ch1.png|25px|For this level on you will need to research the Advanced Residence]] | ||
|2x3 | |2x3 | ||
|12 | |12 | ||
|1h57m | |1h57m | ||
| | |4700<br>610 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
| | |||
| | |||
|28 | |28 | ||
|261/h | |261/h | ||
Regel 121: | Regel 111: | ||
|11 | |11 | ||
|2h25m | |2h25m | ||
| | |6700<br>850 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
| | |||
| | |||
|10 | |10 | ||
|314/h | |314/h | ||
Regel 133: | Regel 121: | ||
|6 | |6 | ||
|2h58m | |2h58m | ||
| | |9800<br>1200 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
| | |||
| | |||
|10 | |10 | ||
|373/h | |373/h | ||
Regel 145: | Regel 131: | ||
|4 | |4 | ||
|3h36m | |3h36m | ||
|13.000 | |13.000<br>1500 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
| | |||
| | |||
|12 | |12 | ||
|425/h | |425/h | ||
|8h | |8h | ||
|- | |- | ||
|8 [[File:Ch3.png|25px| | |8 [[File:Ch3.png|25px|For this level on you will need to research the Superior Residence]] | ||
|3x3 | |3x3 | ||
|27 | |27 | ||
|4h15m | |4h15m | ||
|16.000 | |16.000<br>2000 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]] | ||
| | |||
| | |||
|70 | |70 | ||
|717/h | |717/h | ||
Regel 169: | Regel 151: | ||
|7 | |7 | ||
|4h23m | |4h23m | ||
|12.000 | |12.000<br>1700<br>85<br>80<br>90 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:good_crystal_small.png|Crystal]]<br>[[File:good_scrolls_small.png|Scrolls]]<br> [[File:good_silk_small.png|Silk]] | ||
| | |||
| | |||
|20 | |20 | ||
|811/h | |811/h | ||
Regel 181: | Regel 161: | ||
|9 | |9 | ||
|5h00m | |5h00m | ||
|13.000 | |13.000<br>1900<br>40<br>35<br>45 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:good_elixir_small.png|Elixir]]<br>[[File:good_magic_dust_small.png|Magic Dust]] <br>[[File:good_gems_small.png|Gems]] | ||
| | |||
| | |||
|30 | |30 | ||
|905/h | |905/h | ||
Regel 193: | Regel 171: | ||
|7 | |7 | ||
|5h08m | |5h08m | ||
|31.000 | |31.000<br>3800<br>65<br>60<br>70 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:good_marble_small.png|Marble]] <br>[[File:good_steel_small.png|Steel]] <br>[[File:good_planks_small.png|Planks]] | ||
| | |||
| | |||
|30 | |30 | ||
|1.000/h | |1.000/h | ||
Regel 205: | Regel 181: | ||
|6 | |6 | ||
|5h16m | |5h16m | ||
|31.000 | |31.000<br>3800<br>110<br>115<br>100 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:good_crystal_small.png|Crystal]]<br>[[File:good_scrolls_small.png|Scrolls]] <br>[[File:good_silk_small.png|Silk]] | ||
| | |||
| | |||
|40 | |40 | ||
|1.142/h | |1.142/h | ||
Regel 217: | Regel 191: | ||
|7 | |7 | ||
|5h25m | |5h25m | ||
|800<br>149<br>140<br>155 | |||
|800 | |[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:good_elixir_small.png|Elixir]] <br>[[File:good_magic_dust_small.png|Magic Dust]] <br>[[File:good_gems_small.png|Gems]] | ||
| | |||
| | |||
|40 | |40 | ||
|1.272/h | |1.272/h | ||
Regel 229: | Regel 201: | ||
|8 | |8 | ||
|5h33m | |5h33m | ||
|58.000 | |58.000<br>6700<br>145<br>140<br>135 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:good_marble_small.png|Marble]]<br>[[File:good_steel_small.png|Steel]]<br>[[File:good_planks_small.png|Planks]] | ||
| | |||
| | |||
|40 | |40 | ||
|1.391/h | |1.391/h | ||
Regel 241: | Regel 211: | ||
|7 | |7 | ||
|5h41m | |5h41m | ||
| | |7000<br>1700<br>203<br>220<br>198 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:good_elixir_small.png|Elixir]]<br>[[File:good_magic_dust_small.png|Magic Dust]]<br>[[File:good_gems_small.png|Gems]] | ||
| | |||
| | |||
|50 | |50 | ||
|1.500/h | |1.500/h | ||
|12h | |12h | ||
|- | |- | ||
|16 [[File:Ch6.png|25px| | |16 [[File:Ch6.png|25px|For this level on you will need to research the Dwarven Style Residence]] | ||
|2x4 | |2x4 | ||
|37 | |37 | ||
|5h 09m | |5h 09m | ||
|53.600 | |53.600<br>6690<br>380<br>390<br>400 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:good_crystal_small.png|Crystal]]<br>[[File:good_scrolls_small.png|Scrolls]]<br>[[File:good_silk_small.png|Silk]] | ||
| | |||
| | |||
|20 | |20 | ||
|1.680/h | |1.680/h | ||
| | |12h30m | ||
|- | |- | ||
|17 | |17 | ||
|2x4 | |2x4 | ||
|17 | |17 | ||
| | |5h15m | ||
| | |1800<br>348<br>335<br>360 | ||
| | |[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:good_elixir_small.png|Elixir]]<br>[[File:good_magic_dust_small.png|Magic Dust]]<br>[[File:good_gems_small.png|Gems]] | ||
| | |||
|30 | |30 | ||
|1.769/h | |1.769/h | ||
|13h | |13h | ||
|- | |- | ||
|18 [[File:Ch7.png|25px| | |18 [[File:Ch7.png|25px|For this level on you will need to research the Fairy Style Residence]] | ||
|2x4 | |2x4 | ||
|18 | |18 | ||
|9h46m | |9h46m | ||
|373.000 | |373.000<br>23.100<br>850<br>1020 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Crafted Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|40 | |40 | ||
|1.859/h | |1.859/h | ||
|13h30m | |13h30m | ||
|- | |- | ||
|19 | |19 | ||
|2x4 | |2x4 | ||
|20 | |20 | ||
|10h | |10h | ||
|312.000 | |312.000<br>16.300<br>1250<br>900 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds2p1.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p1.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|40 | |40 | ||
|1.957/h | |1.957/h | ||
|14h | |14h | ||
|- | |- | ||
|20 [[File:Ch8.png|25px| | |20 [[File:Ch8.png|25px|For this level on you will need to research the Orcs Style Residence]] | ||
| | |4X3 | ||
|137 | |137 | ||
|13h53m | |13h53m | ||
| | |546.000<br>31.000<br>1800<br>1300 | ||
| | |[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Magical Goods]] | ||
| | |||
| | |||
|300 | |300 | ||
|3.082/h | |3.082/h | ||
|14h30m | |14h30m | ||
|- | |- | ||
|21 | |21 | ||
Regel 317: | Regel 271: | ||
|35 | |35 | ||
|14h03m | |14h03m | ||
|545.000 | |545.000<br>29.700<br>1600<br>1450 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p1.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|50 | |50 | ||
|3.246/h | |3.246/h | ||
|15h | |15h | ||
|- | |- | ||
|22 [[File:Ch9.png|25px| | |22 [[File:Ch9.png|25px|For this level on you will need to research the Woodelves Style Residence]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|46 | |46 | ||
|14h 13m | |14h 13m | ||
|589.000 | |589.000<br>32.800<br>1600<br>1800<br>1800 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p1.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|190 | |190 | ||
|3.425/h | |3.425/h | ||
Regel 342: | Regel 291: | ||
|47 | |47 | ||
|14h 22m | |14h 22m | ||
|614.000 | |614.000<br>34.000<br>2000<br>1750<br>1500 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1.png|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|110 | |110 | ||
|3.612/h | |3.612/h | ||
|16h | |16h | ||
|- | |- | ||
|24 [[File:Ch10.png| | |24 [[File:Ch10.png|For this level on you will need to research the Sorcerers Style Residence in chapter 10]] | ||
|3x5 | |3x5 | ||
|181 | |181 | ||
|18h 6m | |18h 6m | ||
|800.000 | |800.000<br>44.200<br>2200<br>2400<br>2100 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p1.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|450 | |450 | ||
|4.763/h | |4.763/h | ||
|16h 30m | |16h 30m | ||
|- | |- | ||
|25 | |25 | ||
Regel 368: | Regel 311: | ||
|68 | |68 | ||
|18h 12m | |18h 12m | ||
|860.000 | |860.000<br>48.200<br>2200<br>1000<br>1700 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Magical Goods]]<br>[[File:Gds3p1.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|170 | |170 | ||
|5.023/h | |5.023/h | ||
|17h | |17h | ||
|- | |- | ||
|26 [[File:Ch11.png| | |26 [[File:Ch11.png|For this level on you will need to research the Halfling Style Residence in chapter 11]] | ||
|3x5 | |3x5 | ||
|76 | |76 | ||
|18h 21m | |18h 21m | ||
|1.080.000 | |1.080.000<br>68.200<br>1200<br>2000<br>2700 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2.png|30px|Crafted Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|180 | |180 | ||
|5.302/h | |5.302/h | ||
Regel 393: | Regel 331: | ||
|83 | |83 | ||
|18h 27m | |18h 27m | ||
|920.000 | |920.000<br>50.200<br>3700<br>3000<br>2700 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|200 | |200 | ||
|5.611/h | |5.611/h | ||
|18h | |18h | ||
|- | |- | ||
|28 [[File:Ch12.png| | |28 [[File:Ch12.png|For this level on you will need to research the Modernised Residences in chapter 12]] | ||
|4x4 | |4x4 | ||
|158 | |158 | ||
|19h 51m | |19h 51m | ||
|1.050.000 | |1.050.000<br>58.400<br>2900<br>3500<br>2900 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p1.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|400 | |400 | ||
|6.324/h | |6.324/h | ||
Regel 417: | Regel 351: | ||
|108 | |108 | ||
|19h 58m | |19h 58m | ||
|1.050.000 | |1.050.000<br>55.300<br>2600<br>3100<br>4100 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Crafted Goods]] <br>[[File:Gds3p1.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|200 | |200 | ||
|6.631/h | |6.631/h | ||
|19h | |19h | ||
|- | |- | ||
|30 [[File:Ch13.png| | |30 [[File:Ch13.png|For this level on you will need to research the Robust Residences in chapter 13]] | ||
|4x4 | |4x4 | ||
|120 | |120 | ||
|20h 08m | |20h 08m | ||
|1.100.000 | |1.100.000<br>58.600<br>3700<br>3600<br>4200 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|300 | |300 | ||
|7.025/h | |7.025/h | ||
|19h 30m | |19h 30m | ||
|- | |- | ||
|31 | |31 [[File:Ch13.png|For this level on you will need to research the Robust Residences 2 in chapter 13]] | ||
|4x4 | |4x4 | ||
|131 | |131 | ||
|20h 15m | |20h 15m | ||
|1.170.000 | |1.170.000<br>63.000<br>4100<br>3000<br>4500 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p1.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p1.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|300 | |300 | ||
|7.399/h | |7.399/h | ||
|20h | |20h | ||
|- | |- | ||
|32 [[File:Ch14.png| | |32 [[File:Ch14.png|For this level on you will need to research the Evolved Residences in chapter 14]] | ||
|5x3 | |5x3 | ||
|49 | |49 | ||
|19h 08m | |19h 08m | ||
|1.140.000 | |1.140.000<br>60.000<br>5300<br>5000<br>4200 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p1.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|100 | |100 | ||
|7.463/h | |7.463/h | ||
|20h 30m | |20h 30m | ||
|- | |- | ||
|33 | |33 [[File:Ch14.png|For this level on you will need to research the Evolved Residences 2 in chapter 14]] | ||
|5x3 | |5x3 | ||
|150 | |150 | ||
|19h 15m | |19h 15m | ||
|1.190.000 | |1.190.000<br>63.000<br>5400<br>5600<br>4500 | ||
|[[File:coin_small.png|Coins]]<br>[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Magical Goods]] | |||
| | |||
| | |||
|400 | |400 | ||
|7.761/h | |7.761/h | ||
|21h | |21h | ||
|- | |- | ||
|34 [[File:Ch15.png|25px|For this level on you will need to research the Elvenar | |34 [[File:Ch15.png|25px|For this level on you will need to research the Elvenar Style Residences in chapter 15]] | ||
|5x3 | |5x3 | ||
|209 | |209 | ||
|20h 30m | |20h 30m | ||
|150K<br>30K<br>5000<br>4000<br>3000 | |||
|150K | |[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Mana.png|25px|Mana]]<br>[[File:Gr7_moonstone.png|30px|Moonstone]]<br>[[File:Gr7_Platinum.png|30px|Platinum]]<br>[[File:Gr7_Gum.png|30px|Elven Tree Gum]] | ||
| | |||
| | |||
|400 | |400 | ||
|8.186/h | |8.186/h | ||
|21h 30m | |21h 30m | ||
|- | |- | ||
|35 | |35 [[File:Ch15.png|25px|For this level on you will need to research the Improved Elvenar Style Residences in chapter 15]] | ||
|5x3 | |5x3 | ||
|236 | |236 | ||
|20h 45m | |20h 45m | ||
|165K<br>35K<br>6000<br>5000<br>4000 | |||
|165K | |[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Mana.png|25px|Mana]]<br>[[File:Gr7_moonstone.png|30px|Moonstone]]<br>[[File:Gr7_Platinum.png|30px|Platinum]]<br>[[File:Gr7_Gum.png|30px|Elven Tree Gum]] | ||
| | |||
| | |||
|400 | |400 | ||
|8.651/h | |8.651/h | ||
Regel 501: | Regel 421: | ||
|1480 | |1480 | ||
|21h | |21h | ||
| | |260K<br>51K<br>24.000<br>24.000<br>24.000 | ||
| | |[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Mana.png|25px|Mana]]<br>[[File:good_marble_small.png|Marble]]<br>[[File:good_steel_small.png|Steel]]<br>[[File:good_planks_small.png|Planks]] | ||
| | |||
| | |||
|2100 | |2100 | ||
|12.272/h | |12.272/h | ||
Regel 513: | Regel 431: | ||
|1041 | |1041 | ||
|22h | |22h | ||
| | |310K<br>63K<br>29.000<br>29.000<br>29.000 | ||
| | |[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Mana.png|25px|Mana]]<br>[[File:good_marble_small.png|Marble]]<br>[[File:good_steel_small.png|Steel]]<br>[[File:good_planks_small.png|Planks]] | ||
| | |||
| | |||
|700 | |700 | ||
|12.954/h | |12.954/h | ||
Regel 525: | Regel 441: | ||
|460 | |460 | ||
|28h | |28h | ||
| | |345K<br>40.000<br>35.000<br>30.000<br>19.100 | ||
| | |[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Magical Goods]]<br>[[File:Unurium.png|30px|Unurium]] | ||
| | |||
|900 | |900 | ||
|13.531/h | |13.531/h | ||
Regel 537: | Regel 451: | ||
|499 | |499 | ||
|29h | |29h | ||
| | |345K<br>45.000<br>40.000<br>35.000<br>22.000 | ||
| | |[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Gds1p1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p1.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3.png|30px|Magical Goods]]<br>[[File:Unurium.png|30px|Unurium]] | ||
| | |||
|800 | |800 | ||
|14.416/h | |14.416/h | ||
|23h 30m | |23h 30m | ||
|- | |||
|40 [[File:Ch18.png|For this level on you will need to research the Authentic Residences in chapter 18]] | |||
|4x5 | |||
|548 | |||
|30h | |||
|389K<br>32.000<br>50.000<br>50.000<br>40.000 | |||
|[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Unurium.png|30px|Unurium]]<br>[[File:Gds1.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3.png|30px|Magical Goods]] | |||
|900 | |||
|16.083/h | |||
|24h | |||
|- | |||
|41 [[File:Ch18.png|For this level on you will need to research the Refined Authentic Residences in chapter 18]] | |||
|4x5 | |||
|602 | |||
|30h | |||
|443K<br>37.000<br>60.000<br>60.000<br>45.000 | |||
|[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>[[File:Unurium.png|30px|Unurium]]<br>[[File:Gds1p2.png|30px|Basic Goods]]<br>[[File:Gds2p2.png|30px|Crafted Goods]]<br>[[File:Gds3p2.png|30px|Magical Goods]] | |||
|1000 | |||
|17958/h | |||
|24h | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Versie van 30 apr 2021 14:50
|
Huis
Doel
Om bevolking in je stad te brengen, zal je Huizen moeten bouwen. Je bevolking heeft ze nodig om in te wonen en je kunt ze regelmatig bezoeken om Munten te innen in de vorm van belasting.
Huizen voorzien je van twee hele belangrijke spelonderdelen: Bevolking en Munten.
Bevolking wordt geleverd door Huizen. Hoe hoger het niveau van een huis, hoe meer bevolking het levert. Bevolking is nodig om andere gebouwen te bouwen dan huizen en voor het upgraden van deze gebouwen.
De bevolking die je ziet in de Bovenbalk is de "Beschikbare Bevolking", die berekend wordt door de "Werkende Bevolking" van de "Totale Bevolking" af te trekken.
- Totale bevolking is de som van alle bevolking die wordt geleverd door de huizen in een stad
- Werkende bevolking is de som van alle bevolking die wordt gebruikt door andere gebouwen dan huizen
Munten worden automatisch geproduceerd in Huizen, zonder dat je hiervoor opdracht hoeft te geven. Je zult enkel op de gebouwen moeten klikken om de Munten te innen en over te brengen naar je Muntenopslag. Munten zijn pas beschikbaar wanneer je ze geïnd hebt!
Houd je Munten altijd in balans! Je zult ze alleen kunnen innen zolang je opslag nog niet vol zit. Wanneer dit gebeurt, zal je eerst Munten moeten uitgeven voordat je weer nieuwe Munten kunt verzamelen. Wanneer je opslag vol zit, zal je er een rood symbool doorheen zien en worden je Munten grijs van kleur.
Je hebt Munten nodig om technologieën te ontgrendelen, te bouwen, Goederen te produceren, gebouwen te upgraden en expedities te doen op de Wereldkaart.
Hint: Als je Muntenopslag vol raakt, wil je misschien het Handelsgebouw bezoeken en een paar Munten uitgeven bij de Groothandelaar. Ook kun je je Stadhuis upgraden om je opslagcapaciteit te verhogen. |
Vereisten
Je kunt Huizen bouwen via het Gebouwenmenu. Een Huis heeft een wegverbinding nodig met het Stadhuis. Huizen kunnen worden verplaatst, verkocht en geüpgraded.
Upgrade
Het upgraden van een Huis naar het volgende niveau, zal een verhoging met zich meebrengen van:
- Het aantal Muntjes dat per keer wordt geproduceerd, dus je productie wordt efficiënter!
- De bevolking. Bevolking is erg belangrijk omdat je het nodig hebt voor het bouwen van andere gebouwen dan huizen en voor het upgraden van deze gebouwen.