Woongebouwen: verschil tussen versies
Regel 500: | Regel 500: | ||
====Huizen Mensen==== | ====Huizen Mensen==== | ||
{| style="text-align: center" | {| style="text-align: center" | ||
!colspan=" | !colspan="11"|Huizen Informatie Mensen | ||
|- | |- | ||
|Niveau | |Niveau | ||
|colspan="3"|Vereisten | |colspan="3"|Vereisten | ||
|colspan=" | |colspan="4"|Kosten | ||
|colspan="3"|Voordelen | |colspan="3"|Voordelen | ||
|- | |- | ||
Regel 513: | Regel 513: | ||
|[[File:coin_small.png|Munten]] | |[[File:coin_small.png|Munten]] | ||
|[[File:supply_small.png|Voorraden]] | |[[File:supply_small.png|Voorraden]] | ||
|[[File:Mana.png|20px|Mana]] | |||
|[[File:goods_small.png|Extra goederen]] | |[[File:goods_small.png|Extra goederen]] | ||
|[[File:Population small humans.png|Bevolking]] | |[[File:Population small humans.png|Bevolking]] | ||
Regel 524: | Regel 525: | ||
|200 | |200 | ||
|0 | |0 | ||
| | |||
| | | | ||
|31 | |31 | ||
Regel 535: | Regel 537: | ||
|1.000 | |1.000 | ||
|130 | |130 | ||
| | |||
| | | | ||
|4 | |4 | ||
Regel 546: | Regel 549: | ||
|3.000 | |3.000 | ||
|390 | |390 | ||
| | |||
| | | | ||
|5 | |5 | ||
Regel 557: | Regel 561: | ||
|5.600 | |5.600 | ||
|720 | |720 | ||
| | |||
| | | | ||
|6 | |6 | ||
Regel 568: | Regel 573: | ||
|8.800 | |8.800 | ||
|1.100 | |1.100 | ||
| | |||
| | | | ||
|32 | |32 | ||
Regel 579: | Regel 585: | ||
|12.000 | |12.000 | ||
|1.400 | |1.400 | ||
| | |||
| | | | ||
|10 | |10 | ||
Regel 590: | Regel 597: | ||
|16.000 | |16.000 | ||
|2.000 | |2.000 | ||
| | |||
| | | | ||
|12 | |12 | ||
Regel 601: | Regel 609: | ||
|21.000 | |21.000 | ||
|2.600 | |2.600 | ||
| | |||
| | | | ||
|10 | |10 | ||
Regel 612: | Regel 621: | ||
|19.000 | |19.000 | ||
|2.600 | |2.600 | ||
|100[[File:good_crystal_small.png| | | | ||
|100[[File:good_crystal_small.png|Crystal]]<br/> 110[[File:good_scrolls_small.png|Scrolls]] <br/>95[[File:good_silk_small.png|Silk]] | |||
|150 | |150 | ||
|1.088/h | |1.088/h | ||
Regel 623: | Regel 633: | ||
|12.000 | |12.000 | ||
|1.900 | |1.900 | ||
|60[[File:good_elixir_small.png| | | | ||
|60[[File:good_elixir_small.png|Elixir]]<br/> 65[[File:good_magic_dust_small.png|Magic Dust]] <br/> 55[[File:good_gems_small.png|Gems]] | |||
|40 | |40 | ||
|1.157/h | |1.157/h | ||
Regel 634: | Regel 645: | ||
|42.000 | |42.000 | ||
|5.100 | |5.100 | ||
|90[[File:good_marble_small.png| | | | ||
|90[[File:good_marble_small.png|Marble]]<br/> 70[[File:good_steel_small.png|Steel]]<br/> 95[[File:good_planks_small.png|Planks]] | |||
|40 | |40 | ||
|1.300/h | |1.300/h | ||
Regel 645: | Regel 657: | ||
|41.000 | |41.000 | ||
|5.100 | |5.100 | ||
|160[[File:good_crystal_small.png| | | | ||
|160[[File:good_crystal_small.png|Crystal]]<br/> 150[[File:good_scrolls_small.png|Scrolls]]<br/> 165[[File:good_silk_small.png|Silk]] | |||
|40 | |40 | ||
|1.523/h | |1.523/h | ||
Regel 656: | Regel 669: | ||
|0 | |0 | ||
|1.100 | |1.100 | ||
|203[[File:good_elixir_small.png| | | | ||
|203[[File:good_elixir_small.png|Elixir]]<br/> 196[[File:good_magic_dust_small.png|Magic Dust]]<br/> 207[[File:good_gems_small.png|Gems]] | |||
|50 | |50 | ||
|1.636/h | |1.636/h | ||
Regel 667: | Regel 681: | ||
|79.000 | |79.000 | ||
|9.200 | |9.200 | ||
|190[[File:good_marble_small.png| | | | ||
|190[[File:good_marble_small.png|Marble]]<br/> 200[[File:good_steel_small.png|Steel]]<br/> 180[[File:good_planks_small.png|Planks]] | |||
|60 | |60 | ||
|1.826/h | |1.826/h | ||
Regel 678: | Regel 693: | ||
|10.000 | |10.000 | ||
|3.000 | |3.000 | ||
|265[[File:good_elixir_small.png| | | | ||
|265[[File:good_elixir_small.png|Elixir]]<br/> 275[[File:good_magic_dust_small.png|Magic Dust]]<br/> 270[[File:good_gems_small.png|Gems]] | |||
|70 | |70 | ||
|2.083/h | |2.083/h | ||
Regel 689: | Regel 705: | ||
|73.000 | |73.000 | ||
|9.000 | |9.000 | ||
|450[[File:good_crystal_small.png| | | | ||
|450[[File:good_crystal_small.png|Crystal]]<br/> 460[[File:good_scrolls_small.png|Scrolls]]<br/> 470[[File:good_silk_small.png|Silk]] | |||
|20 | |20 | ||
|2.160/h | |2.160/h | ||
Regel 700: | Regel 717: | ||
|9.000 | |9.000 | ||
|3.300 | |3.300 | ||
|410[[File:good_elixir_small.png| | | | ||
|410[[File:good_elixir_small.png|Elixir]]<br/> 432[[File:good_magic_dust_small.png|Magic Dust]]<br/> 420[[File:good_gems_small.png|Gems]] | |||
|30 | |30 | ||
|2.230/h | |2.230/h | ||
Regel 711: | Regel 729: | ||
|469.000 | |469.000 | ||
|29.200 | |29.200 | ||
|1.000[[File:Gds1p1.png| | | | ||
1.200[[File:Gds2p2.png| | |1.000[[File:Gds1p1.png|Basic Goods]]<br/> 1.200[[File:Gds2p2.png|Crafted Goods]] | ||
|30 | |30 | ||
|2.340/h | |2.340/h | ||
Regel 723: | Regel 741: | ||
|395.000 | |395.000 | ||
|20.800 | |20.800 | ||
|1.500 [[File:Gds2p1.png| | | | ||
1.100 [[File:Gds3p1.png| | |1.500[[File:Gds2p1.png|Crafted Goods]]<br/> 1.100[[File:Gds3p1.png|Magical Goods]] | ||
|40 | |40 | ||
|2.457/h | |2.457/h | ||
Regel 735: | Regel 753: | ||
|546.000 | |546.000 | ||
|31.000 | |31.000 | ||
|1.800[[File:Gds1p2.png| | | | ||
1.300[[File:Gds3p2.png| | |1.800[[File:Gds1p2.png|Basic Goods]]<br/> 1.300[[File:Gds3p2.png|Magical Goods]] | ||
|170 | |170 | ||
|3.103/h | |3.103/h | ||
Regel 747: | Regel 765: | ||
|545.000 | |545.000 | ||
|29.700 | |29.700 | ||
|1.600 [[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]] 1.450[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | | | ||
|1.600 [[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]]<br/> 1.450[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | |||
|50 | |50 | ||
|3.266/h | |3.266/h | ||
Regel 758: | Regel 777: | ||
|589.000 | |589.000 | ||
|32.800 | |32.800 | ||
|1.600 [[File:Gds1p2.png| | | | ||
|1.600 [[File:Gds1p2.png|Basic Goods]]<br/> 1.800[[File:Gds2.png|Crafted Goods]]<br/> | |||
|190 | |190 | ||
|3.445/h | |3.445/h | ||
Regel 770: | Regel 789: | ||
|615.000 | |615.000 | ||
|34.000 | |34.000 | ||
|2.000 [[File:Gds1.png|Basisgoederen]] 1.750[[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]] | | | ||
|2.000 [[File:Gds1.png|Basisgoederen]]<br/> 1.750[[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]]<br/> | |||
1.500[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | 1.500[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | ||
|110 | |110 | ||
Regel 782: | Regel 802: | ||
|800.000 | |800.000 | ||
|44.200 | |44.200 | ||
|2.200 [[File:Gds1.png|Basisgoederen]]2.400[[File:Gds2.png|Waardevolle goederen]] | | | ||
|2.200 [[File:Gds1.png|Basisgoederen]]<br/>2.400[[File:Gds2.png|Waardevolle goederen]]<br/> | |||
2.100[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | 2.100[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | ||
|450 | |450 | ||
Regel 794: | Regel 815: | ||
|860.000 | |860.000 | ||
|48.200 | |48.200 | ||
|2.200 [[File:Gds1.png|Basisgoederen]] 1.000[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | | | ||
|2.200 [[File:Gds1.png|Basisgoederen]]<br/> 1.000[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]]<br/> | |||
1.700[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | 1.700[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | ||
|170 | |170 | ||
Regel 806: | Regel 828: | ||
|1.080.000 | |1.080.000 | ||
|68.200 | |68.200 | ||
|1.200[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]] 2.000[[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]] 2.700[[File:Gds2.png|Waardevolle goederen]] | | | ||
|1.200[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]]<br/> 2.000[[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]]<br/> 2.700[[File:Gds2.png|Waardevolle goederen]] | |||
|180 | |180 | ||
|5.302/h | |5.302/h | ||
Regel 817: | Regel 840: | ||
|920.000 | |920.000 | ||
|50.200 | |50.200 | ||
|3.700[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]] 3.000[[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]] 2.700[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | | | ||
|3.700[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]]<br/> 3.000[[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]]<br/> 2.700[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | |||
|200 | |200 | ||
|5.611/h | |5.611/h | ||
Regel 828: | Regel 852: | ||
|1.050.000 | |1.050.000 | ||
|58.400 | |58.400 | ||
|2.900[[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]] 3.500[[File:Gds2p1.png|Waardevolle goederen]] 2.900[[File:Gds3.png|Zeldzame goederen]] | | | ||
|2.900[[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]]<br/> 3.500[[File:Gds2p1.png|Waardevolle goederen]]<br/> 2.900[[File:Gds3.png|Zeldzame goederen]] | |||
|400 | |400 | ||
|6.324/h | |6.324/h | ||
Regel 839: | Regel 864: | ||
|1.050.000 | |1.050.000 | ||
|55.300 | |55.300 | ||
|2.600[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]] 3.100[[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]] 4.100[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | | | ||
|2.600[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]]<br/> 3.100[[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]]<br/> 4.100[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | |||
|200 | |200 | ||
|6.631/h | |6.631/h | ||
Regel 850: | Regel 876: | ||
|1.100.000 | |1.100.000 | ||
|58.600 | |58.600 | ||
|3.700[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]] 3.600[[File:Gds2.png |Waardevolle goederen]] 4.200[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | | | ||
|3.700[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]]<br/> 3.600[[File:Gds2.png |Waardevolle goederen]]<br/> 4.200[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | |||
|300 | |300 | ||
|7.025/h | |7.025/h | ||
Regel 861: | Regel 888: | ||
|1.170.000 | |1.170.000 | ||
|63.000 | |63.000 | ||
|4.100[[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]] 3.000[[File:Gds2p1.png|Waardevolle goederen]] 4.500[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | | | ||
|4.100[[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]]<br/> 3.000[[File:Gds2p1.png|Waardevolle goederen]]<br/> 4.500[[File:Gds3p1.png|Zeldzame goederen]] | |||
|300 | |300 | ||
|7.399/h | |7.399/h | ||
Regel 872: | Regel 900: | ||
|1.140.000 | |1.140.000 | ||
|60.000 | |60.000 | ||
|5.300[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]] 5.000[[File:Gds2p1.png |Waardevolle goederen]] 4.200[[File:Gds3.png|Zeldzame goederen]] | | | ||
|5.300[[File:Gds1p1.png|Basisgoederen]]<br/> 5.000[[File:Gds2p1.png |Waardevolle goederen]]<br/> 4.200[[File:Gds3.png|Zeldzame goederen]] | |||
|100 | |100 | ||
|7.463/h | |7.463/h | ||
Regel 883: | Regel 912: | ||
|1.190.000 | |1.190.000 | ||
|63.000 | |63.000 | ||
|5.400[[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]] 5.600[[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]] 4.500[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | | | ||
|5.400[[File:Gds1p2.png|Basisgoederen]]<br/> 5.600[[File:Gds2p2.png|Waardevolle goederen]]<br/> 4.500[[File:Gds3p2.png|Zeldzame goederen]] | |||
|400 | |400 | ||
|7.761/h | |7.761/h | ||
|21h | |21h | ||
|- | |||
|34 [[File:Ch15.png|25px|For this level on you will need to research the Elvenar Technology Residences 1 and 2 in chapter 15]] | |||
|5x3 | |||
|209 | |||
|20h 30m | |||
| | |||
|150K | |||
|30K | |||
|5.000[[File:Gr7_moonstone.png|30px|Moonstone]]<br/> 4.000[[File:Gr7_Platinum.png|30px|Platinum]]<br/> 3.000[[File:Gr7_Gum.png|30px|Elven Tree Gum]] | |||
|400 | |||
|8.186/h | |||
|21h 30m | |||
|- | |||
|35 | |||
|5x3 | |||
|236 | |||
|20h 45m | |||
| | |||
|165K | |||
|35K | |||
|6.000[[File:Gr7_moonstone.png|30px|Moonstone]]<br/> 5.000[[File:Gr7_Platinum.png|30px|Platinum]]<br/> 4.000[[File:Gr7_Gum.png|30px|Elven Tree Gum]] | |||
|400 | |||
|8.651/h | |||
|21h 30m | |||
|} | |} | ||
Versie van 20 okt 2019 20:14
|
Huis
Doel
Om bevolking in je stad te brengen, zal je Huizen moeten bouwen. Je bevolking heeft ze nodig om in te wonen en je kunt ze regelmatig bezoeken om Munten te innen in de vorm van belasting.
Huizen voorzien je van twee hele belangrijke spelonderdelen: Bevolking en Munten.
Bevolking wordt geleverd door Huizen. Hoe hoger het niveau van een huis, hoe meer bevolking het levert. Bevolking is nodig om andere gebouwen te bouwen dan huizen en voor het upgraden van deze gebouwen.
De bevolking die je ziet in de Bovenbalk is de "Beschikbare Bevolking", die berekend wordt door de "Werkende Bevolking" van de "Totale Bevolking" af te trekken.
- Totale bevolking is de som van alle bevolking die wordt geleverd door de huizen in een stad
- Werkende bevolking is de som van alle bevolking die wordt gebruikt door andere gebouwen dan huizen
Munten worden automatisch geproduceerd in Huizen, zonder dat je hiervoor opdracht hoeft te geven. Je zult enkel op de gebouwen moeten klikken om de Munten te innen en over te brengen naar je Muntenopslag. Munten zijn pas beschikbaar wanneer je ze geïnd hebt!
Houd je Munten altijd in balans! Je zult ze alleen kunnen innen zolang je opslag nog niet vol zit. Wanneer dit gebeurt, zal je eerst Munten moeten uitgeven voordat je weer nieuwe Munten kunt verzamelen. Wanneer je opslag vol zit, zal je er een rood symbool doorheen zien en worden je Munten grijs van kleur.
Je hebt Munten nodig om technologieën te ontgrendelen, te bouwen, Goederen te produceren, gebouwen te upgraden en expedities te doen op de Wereldkaart.
Hint: Als je Muntenopslag vol raakt, wil je misschien het Handelsgebouw bezoeken en een paar Munten uitgeven bij de Groothandelaar. Ook kun je je Stadhuis upgraden om je opslagcapaciteit te verhogen. |
Vereisten
Je kunt Huizen bouwen via het Gebouwenmenu. Een Huis heeft een wegverbinding nodig met het Stadhuis. Huizen kunnen worden verplaatst, verkocht en geüpgraded.
Upgrade
Het upgraden van een Huis naar het volgende niveau, zal een verhoging met zich meebrengen van:
- Het aantal Muntjes dat per keer wordt geproduceerd, dus je productie wordt efficiënter!
- De bevolking. Bevolking is erg belangrijk omdat je het nodig hebt voor het bouwen van andere gebouwen dan huizen en voor het upgraden van deze gebouwen.