Magische Huizen: verschil tussen versies
(8 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 44: | Regel 44: | ||
| | | | ||
|80 | |80 | ||
|295/ | |295/u | ||
| | |6u | ||
|- | |- | ||
|2 [[File:Ch2.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 2]] | |2 [[File:Ch2.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 2]] | ||
Regel 54: | Regel 54: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|170 | |170 | ||
|720/ | |720/u | ||
| | |7u30m | ||
|- | |- | ||
|3 [[File:Ch3.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 3]] | |3 [[File:Ch3.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 3]] | ||
Regel 64: | Regel 64: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|250 | |250 | ||
|1.044/ | |1.044/u | ||
| | |9u | ||
|- | |- | ||
|4 [[File:Ch4.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 4]] | |4 [[File:Ch4.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 4]] | ||
Regel 74: | Regel 74: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|540 | |540 | ||
|2.190/ | |2.190/u | ||
| | |10u30m | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Ch5.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 5]] | |5 [[File:Ch5.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 5]] | ||
Regel 84: | Regel 84: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|700 | |700 | ||
|2.608/ | |2.608/u | ||
| | |11u0m | ||
|- | |- | ||
|6 [[File:Ch6.png|Voor dit level en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 6]] | |6 [[File:Ch6.png|Voor dit level en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 6]] | ||
Regel 94: | Regel 94: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|780 | |780 | ||
|3.360/ | |3.360/u | ||
| | |12u30m | ||
|- | |- | ||
|7 [[File:Ch7.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 7]] | |7 [[File:Ch7.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 7]] | ||
Regel 104: | Regel 104: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|940 | |940 | ||
|3.629/ | |3.629/u | ||
| | |13u30m | ||
|- | |- | ||
|8 [[File:Ch8.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 8]] | |8 [[File:Ch8.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 8]] | ||
Regel 114: | Regel 114: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|1.710 | |1.710 | ||
|5.931/ | |5.931/u | ||
| | |14u30m | ||
|- | |- | ||
|9 [[File:Ch9.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 9]] | |9 [[File:Ch9.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 9]] | ||
Regel 124: | Regel 124: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|2.100 | |2.100 | ||
|6.580/ | |6.580/u | ||
| | |15u30m | ||
|- | |- | ||
|10 [[File:Ch10.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 10]] | |10 [[File:Ch10.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 10]] | ||
Regel 134: | Regel 134: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|3.100 | |3.100 | ||
|9.151/ | |9.151/u | ||
| | |16u30m | ||
|- | |- | ||
|11 [[File:Ch11.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 11]] | |11 [[File:Ch11.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 11]] | ||
Regel 144: | Regel 144: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|3.800 | |3.800 | ||
|10.171/ | |10.171/u | ||
| | |17u30m | ||
|- | |- | ||
Regel 155: | Regel 155: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|4.900 | |4.900 | ||
|12.432/ | |12.432/u | ||
| | |18u30m | ||
|- | |- | ||
|13 [[File:Ch13.png|Voor dit niveau en verder zal je Robuuste woongebouwen moeten onderzoeken in hoofdstuk 13]] | |13 [[File:Ch13.png|Voor dit niveau en verder zal je Robuuste woongebouwen moeten onderzoeken in hoofdstuk 13]] | ||
Regel 163: | Regel 163: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 | |1 of 300 | ||
|5.900 | |5.900 | ||
|13.846/ | |13.846/u | ||
| | |19u30m | ||
|- | |- | ||
|14 [[File:Ch14.png|Voor dit niveau en verder zal je Geëvolueerde woongebouwen moeten onderzoeken in hoofdstuk 14]] | |14 [[File:Ch14.png|Voor dit niveau en verder zal je Geëvolueerde woongebouwen moeten onderzoeken in hoofdstuk 14]] | ||
Regel 173: | Regel 173: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 | |1 of 300 | ||
|6.700 | |6.700 | ||
|14.634/ | |14.634/u | ||
| | |20u30m | ||
|- | |- | ||
|15 [[File:Ch15.png|Voor dit niveau en verder zal je Woongebouwen in Elvenarstijl moeten onderzoeken in hoofdstuk 15]] | |15 [[File:Ch15.png|Voor dit niveau en verder zal je Woongebouwen in Elvenarstijl moeten onderzoeken in hoofdstuk 15]] | ||
Regel 183: | Regel 183: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 | |1 of 300 | ||
|8.100 | |8.100 | ||
|15.348/ | |15.348/u | ||
| | |21u30m | ||
|- | |- | ||
|16 [[File:Ch16.png|25px|For this level on you will need to research the Senate Technology in Chapter 16]] | |16 [[File:Ch16.png|25px|For this level on you will need to research the Senate Technology in Chapter 16]] | ||
Regel 193: | Regel 193: | ||
|10sec | |10sec | ||
|2.000 | |2.000 | ||
|1 | |1 of 300 | ||
|13.000 | |13.000 | ||
|12.272/ | |12.272/u | ||
| | |22u | ||
|- | |- | ||
|17 [[File:Ch17.png|Voor dit level en verder zal je Verbeterde woongebouwen in Elvenar stijl moeten onderzoeken in hoofdstuk 17]] | |17 [[File:Ch17.png|Voor dit level en verder zal je Verbeterde woongebouwen in Elvenar stijl moeten onderzoeken in hoofdstuk 17]] | ||
Regel 203: | Regel 203: | ||
|10sec | |10sec | ||
|2.000 | |2.000 | ||
|1 | |1 of 300 | ||
|15.900 | |15.900 | ||
|25.957/ | |25.957/u | ||
| | |23u30m | ||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|Voor dit level en verder zal je de technologie van de Dimensiepoort moeten onderzoeken in hoofdstuk 18]] | |||
|4x5 | |||
|7800 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|19.200 | |||
|30.833/u | |||
|24u | |||
|- | |||
|19 [[File:Ch19.png|Voor dit level en verder zal je de technologie de Voorbereide kazerne moeten onderzoeken in hoofdstuk 19]] | |||
|6x4 | |||
|3.600 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|27.900 | |||
|45.833/u | |||
|24u | |||
|- | |||
|20 [[File:Ch20.png|Voor dit level en verder zal je de technologie de Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 20]] | |||
|6x4 | |||
|2.300 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|33.800 | |||
|57.500/u | |||
|24u | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Regel 238: | Regel 268: | ||
| | | | ||
|80 | |80 | ||
|295/ | |295/u | ||
| | |6u | ||
|- | |- | ||
|2 [[File:Ch2.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 2]] | |2 [[File:Ch2.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 2]] | ||
Regel 248: | Regel 278: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|170 | |170 | ||
|720/ | |720/u | ||
| | |7u30m | ||
|- | |- | ||
|3 [[File:Ch3.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk3]] | |3 [[File:Ch3.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk3]] | ||
Regel 258: | Regel 288: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|250 | |250 | ||
|1.044/ | |1.044/u | ||
| | |9u | ||
|- | |- | ||
|4 [[File:Ch4.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 4]] | |4 [[File:Ch4.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 4]] | ||
Regel 268: | Regel 298: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|720 | |720 | ||
|2.190/ | |2.190/u | ||
| | |10u30m | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Ch5.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 5]] | |5 [[File:Ch5.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 5]] | ||
Regel 278: | Regel 308: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|940 | |940 | ||
|2.608/ | |2.608/u | ||
| | |11u30m | ||
|- | |- | ||
|6 [[File:Ch6.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 6]] | |6 [[File:Ch6.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 6]] | ||
Regel 288: | Regel 318: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|980 | |980 | ||
|3.360/ | |3.360/u | ||
| | |12u30m | ||
|- | |- | ||
|7 [[File:Ch7.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 7]] | |7 [[File:Ch7.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 7]] | ||
Regel 298: | Regel 328: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|1.180 | |1.180 | ||
|3.629/ | |3.629/u | ||
| | |13u30m | ||
|- | |- | ||
|8 [[File:Ch8.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 8]] | |8 [[File:Ch8.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 8]] | ||
Regel 308: | Regel 338: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|1.710 | |1.710 | ||
|5.931/ | |5.931/u | ||
| | |14u30m | ||
|- | |- | ||
|9 [[File:Ch9.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 9]] | |9 [[File:Ch9.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 9]] | ||
Regel 318: | Regel 348: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|2.100 | |2.100 | ||
|6.580/ | |6.580/u | ||
| | |15u30m | ||
|- | |- | ||
|10 [[File:Ch10.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 10]] | |10 [[File:Ch10.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 10]] | ||
Regel 328: | Regel 358: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|3.100 | |3.100 | ||
|9.151/ | |9.151/u | ||
| | |16u30m | ||
|- | |- | ||
|11 [[File:Ch11.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 11]] | |11 [[File:Ch11.png|Voor dit niveau en verder zal je Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 11]] | ||
Regel 338: | Regel 368: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|3.800 | |3.800 | ||
|10.171/ | |10.171/u | ||
| | |17u30m | ||
|- | |- | ||
Regel 350: | Regel 380: | ||
|1 of 300 | |1 of 300 | ||
|4.900 | |4.900 | ||
|12.432/ | |12.432/u | ||
| | |18u30m | ||
|- | |- | ||
|13 [[File:Ch13.png|Voor dit niveau en verder zal je Robuuste woongebouwen moeten onderzoeken in hoofdstuk 13]] | |13 [[File:Ch13.png|Voor dit niveau en verder zal je Robuuste woongebouwen moeten onderzoeken in hoofdstuk 13]] | ||
Regel 358: | Regel 388: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 | |1 of 300 | ||
|5.900 | |5.900 | ||
|13.846/ | |13.846/u | ||
| | |19u30m | ||
|- | |- | ||
|14 [[File:Ch14.png|Voor dit niveau en verder zal je Geëvolueerde woongebouwen moeten onderzoeken in hoofdstuk 14]] | |14 [[File:Ch14.png|Voor dit niveau en verder zal je Geëvolueerde woongebouwen moeten onderzoeken in hoofdstuk 14]] | ||
Regel 368: | Regel 398: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 | |1 of 300 | ||
|6.700 | |6.700 | ||
|14.634/ | |14.634/u | ||
| | |20u30m | ||
|- | |- | ||
Regel 379: | Regel 409: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 | |1 of 300 | ||
|8.100 | |8.100 | ||
|15.348/ | |15.348/u | ||
| | |21u30m | ||
|- | |- | ||
|16 [[File:Ch16.png|25px| | |16 [[File:Ch16.png|25px|Voor dit level en verder zal je de Senaat moeten onderzoeken in hoofdstuk 16]] | ||
|5x6 | |5x6 | ||
|2.966 | |2.966 | ||
|10sec | |10sec | ||
|2.000 | |2.000 | ||
|1 | |1 of 300 | ||
|13.000 | |13.000 | ||
|12.272/ | |12.272/u | ||
| | |22u | ||
|- | |- | ||
|17 [[File:Ch17.png|Voor dit level en verder zal je de Verbeterde Woonhuizen in Elvenar stijl moeten onderzoeken in hoofdstuk 17]] | |17 [[File:Ch17.png|Voor dit level en verder zal je de Verbeterde Woonhuizen in Elvenar stijl moeten onderzoeken in hoofdstuk 17]] | ||
|4x5 | |4x5 | ||
|6.500 | |6.500 | ||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 of 300 | |||
|15.900 | |||
|25.957/u | |||
|23u30m | |||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|Voor dit level en verder zal je de Dimensiepoort moeten onderzoeken in hoofdstuk 18]] | |||
|4x5 | |||
|7800 | |||
|10sec | |10sec | ||
|2.000 | |2.000 | ||
|1 or 300 | |1 or 300 | ||
| | |19.200 | ||
| | |30.833/h | ||
| | |24h | ||
|- | |||
|19 [[File:Ch19.png|Voor dit level en verder zal je de Voorbereide kazerne moeten onderzoeken in hoofdstuk 19]] | |||
|6x4 | |||
|3.600 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 or 300 | |||
|27.900 | |||
|45.833/h | |||
|24h | |||
|- | |||
|20 [[File:Ch20.png|Voor dit level en verder zal je de Geavanceerde verkenners moeten onderzoeken in hoofdstuk 20]] | |||
|6x4 | |||
|2.300 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 or 300 | |||
|33.800 | |||
|57.500/h | |||
|24h | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Regel 438: | Regel 498: | ||
!Niveau 14 | !Niveau 14 | ||
!Niveau 15 | !Niveau 15 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH11.png|120px]] | |[[File:Magic_Residence_Elves_CH11.png|120px]] | ||
Regel 446: | Regel 505: | ||
|[[File:R_Elves_Premium_Residential_15.png|120px]] | |[[File:R_Elves_Premium_Residential_15.png|120px]] | ||
|- | |- | ||
! | !Niveau 16 | ||
! | !Niveau 17 | ||
! | !Niveau 18 | ||
! | !Niveau 19 | ||
! | !Niveau 20 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH16.png|120px]] | |[[File:Magic_Residence_Elves_CH16.png|120px]] | ||
| | |[[File:Magic_Residence_Elves_CH17.png|120px]] | ||
| | |[[File:R_Elves_Premium_Residential_18.png|120px]] | ||
| | |[[File:R_Elves_Premium_Residential_19.png|120px]] | ||
| | |[[File:R_Elves_Premium_Residential_20.png|120px]] | ||
|- | |- | ||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouw om een groter plaatje te zien. | !colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouw om een groter plaatje te zien. | ||
Regel 499: | Regel 558: | ||
|[[File:R_Humans_Premium_Residential_15.png|120px]] | |[[File:R_Humans_Premium_Residential_15.png|120px]] | ||
|- | |- | ||
! | !Niveau 16 | ||
! | !Niveau 17 | ||
! | !Niveau 18 | ||
! | !Niveau 19 | ||
! | !Niveau 20 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH16.png|120px]] | |[[File:Magic_Residence_Humans_CH16.png|120px]] | ||
| | |[[File:Magic_Residence_Humans_CH17.png|120px]] | ||
| | |[[File:R_Humans_Premium_Residential_18.png|120px]] | ||
| | |[[File:R_Humans_Premium_Residential_19.png|120px]] | ||
| | |[[File:R_Humans_Premium_Residential_20.png|120px]] | ||
|- | |- | ||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouw om een groter plaatje te zien. | !colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Klik op ieder gebouw om een groter plaatje te zien. | ||
|} | |} |
Huidige versie van 6 sep 2022 om 11:10
|
Magische Huizen
Magische Huizen geven meer populatie en munten dan normale huizen van dat hoofdstuk.
Uitbreiden
Het uitbreiden van de Magische Huizen is alleen mogelijk nadat je de geavanceerde verkenner onderzocht hebt van het nieuwe hoofdstuk. (tot Elementalen) of de upgrade-technologie van de reguliere Huizen (vanaf Amuni).
Blauwdrukken
Blauwdrukken zijn zeldzame speciale items dat momenteel verkrijgbaar zijn in Toernooien.
Blauwdrukken kunnen gebruikt worden om je Magische Huizen en je Magische Werkplaats uit te breiden naar het volgende level, zolang je in het juiste hoofdstuk zit.
Letop: Je kan momenteel alleen zien hoeveel blauwdrukken je hebt door met je muis over het blauwdruk icoon te gaan wanneer je je magische gebouwen uitbreid of door het Goederenoverzicht te openen door op de knop in de bovenste balk te klikken. Zie de Spelmenu-pagina voor meer informatie