Werkplaats: verschil tussen versies
(Feeën update) |
|||
Regel 46: | Regel 46: | ||
====Werkplaats Elven==== | ====Werkplaats Elven==== | ||
{| style="text-align: center" | {| style="text-align: center" | ||
!colspan=" | !colspan="11"|Werkplaats Informatie Elven | ||
|- | |- | ||
|Niveau | |Niveau | ||
|colspan="4"|Vereisten | |colspan="4"|Vereisten | ||
|colspan=" | |colspan="3"|Kosten | ||
|colspan="1"|Voordelen | |colspan="1"|Voordelen | ||
|- | |- | ||
Regel 60: | Regel 60: | ||
|[[File:coin_small.png|Munten]] | |[[File:coin_small.png|Munten]] | ||
|[[File:supply_small.png|Voorraden]] | |[[File:supply_small.png|Voorraden]] | ||
|[[File:Orcs.png|24px|Orcs]] | |||
|[[File:supply_small.png|Voorraden]]Productie | |[[File:supply_small.png|Voorraden]]Productie | ||
Regel 70: | Regel 71: | ||
|500 | |500 | ||
|0 | |0 | ||
| | |||
|29/h | |29/h | ||
|- | |- | ||
Regel 79: | Regel 81: | ||
|3.700 | |3.700 | ||
|94 | |94 | ||
| | |||
|53/h | |53/h | ||
|- | |- | ||
Regel 87: | Regel 90: | ||
|2h 30m | |2h 30m | ||
|13.000 | |13.000 | ||
| | |3307 | ||
| | |||
|74/h | |74/h | ||
|- | |- | ||
Regel 97: | Regel 101: | ||
|29.000 | |29.000 | ||
|700 | |700 | ||
| | |||
|94/h | |94/h | ||
|- | |- | ||
Regel 106: | Regel 111: | ||
|43.000 | |43.000 | ||
|1.000 | |1.000 | ||
| | |||
|169/h | |169/h | ||
|- | |- | ||
Regel 115: | Regel 121: | ||
|63.000 | |63.000 | ||
|1.500 | |1.500 | ||
| | |||
|196/h | |196/h | ||
|- | |- | ||
Regel 124: | Regel 131: | ||
|84.000 | |84.000 | ||
|1.900 | |1.900 | ||
| | |||
|223/h | |223/h | ||
|- | |- | ||
Regel 133: | Regel 141: | ||
|110.000 | |110.000 | ||
|2.600 | |2.600 | ||
| | |||
|249/h | |249/h | ||
|- | |- | ||
Regel 142: | Regel 151: | ||
|140.000 | |140.000 | ||
|3.200 | |3.200 | ||
| | |||
|547/h | |547/h | ||
|- | |- | ||
Regel 151: | Regel 161: | ||
|180.000 | |180.000 | ||
|4.100 | |4.100 | ||
| | |||
|596/h | |596/h | ||
|- | |- | ||
Regel 160: | Regel 171: | ||
|220.000 | |220.000 | ||
|4.900 | |4.900 | ||
| | |||
|644/h | |644/h | ||
|- | |- | ||
Regel 169: | Regel 181: | ||
|270.000 | |270.000 | ||
|6.000 | |6.000 | ||
| | |||
|691/h | |691/h | ||
|- | |- | ||
Regel 178: | Regel 191: | ||
|320.000 | |320.000 | ||
|7.000 | |7.000 | ||
| | |||
|738/h | |738/h | ||
|- | |- | ||
Regel 187: | Regel 201: | ||
|380.000 | |380.000 | ||
|8.200 | |8.200 | ||
| | |||
|783/h | |783/h | ||
|- | |- | ||
Regel 196: | Regel 211: | ||
|440.000 | |440.000 | ||
|9.600 | |9.600 | ||
| | |||
|828/h | |828/h | ||
|- | |- | ||
Regel 205: | Regel 221: | ||
|722.000 | |722.000 | ||
|15.900 | |15.900 | ||
| | |||
|1.090/h | |1.090/h | ||
|- | |- | ||
Regel 214: | Regel 231: | ||
|895.000 | |895.000 | ||
|20.000 | |20.000 | ||
| | |||
|1.160/h | |1.160/h | ||
|- | |- | ||
Regel 223: | Regel 241: | ||
|1.310.000 | |1.310.000 | ||
|32.400 | |32.400 | ||
| | |||
|1.470/h | |1.470/h | ||
|- | |- | ||
Regel 232: | Regel 251: | ||
|1.390.000 | |1.390.000 | ||
|34.000 | |34.000 | ||
| | |||
|1.550/h | |1.550/h | ||
|- | |||
|20 [[File:Orcs.png|15px|Voor dit level en verder zal je Werkplaats in Orksstijl moeten onderzoeken]] | |||
|3x6 | |||
|101 | |||
|51 | |||
|18h 14m | |||
|1.470.000 | |||
|36.700 | |||
|1680 | |||
|1.640/h | |||
|- | |||
|21 | |||
|3x6 | |||
|109 | |||
|56 | |||
|18h 18m | |||
|1.560.000 | |||
|38.800 | |||
|1910 | |||
|1.740/h | |||
|} | |} | ||
====Werkplaats Mensen==== | ====Werkplaats Mensen==== |
Versie van 31 jul 2016 21:26
|
Werkplaats
Doel
Werkplaatsen zijn, samen met huizen, cruciale gebouwen voor je stad, omdat ze primaire grondstoffen produceren: Voorraden. Je Arbeiders hebben Voorraden nodig voor het bouwen en upgraden van andere gebouwen dan huizen. Voorraden zijn ook nodig voor het ontgrendelen van technologieën, produceren van Goederen, upgraden van gebouwen en het trainen van Militaire Eenheden.
Je kunt uit 6 verschillende opties kiezen om een Voorradenproductie te starten. Iedere optie heeft een eigen productietijd en -uitkomst.
Wanneer je een productie hebt gestart, zul je een voortgangsbalk te zien krijgen.
Als je om welke reden dan ook, je productie zou willen annuleren, kun je op je Werkplaats klikken en de optie "Productie annuleren" gebruiken in het tabblad "Produceren". Onthoud goed: Je zult wel een nieuwe productie moeten starten als je Voorraden wilt blijven verzamelen.
Voorraden zijn alleen beschikbaar als je ze hebt geïnd!
Met elke upgrade van de Werkplaats, wordt je Voorradenproductie efficiënter.
Hint: Cultuur heeft invloed op je Voorradenproductie. Hoe meer Cultuur je beschikbaar hebt in je stad, hoe meer bonus je ontvangt. |
Vereisten
Je kunt de Werkplaats bouwen via het Gebouwenmenu. De Werkplaats heeft een wegverbinding nodig met je Stadhuis. Het kan worden verplaatst, verkocht en worden geüpgraded.
Upgrade
Het upgraden van een Werkplaats naar een volgend niveau, brengt een verhoging van het aantal voorraden dat per keer wordt geproduceerd met zich mee waardoor de productie efficiënter wordt.
Werkplaatsoverzicht
Werkplaats Elven
Werkplaats Mensen
Gebouwniveaus
Gebouwniveaus Elven